نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

طرز تهیه پیتزا رژیمی در 3 دقیقه

مجموعه : غذاهای رژیمی
طرز تهیه پیتزا رژیمی در 3 دقیقه

اگر اضافه وزن دارید و عاشق خوردن پیتزا هستید سماتک به شما بهترین گزینه را معرفی خواهد کرد. ما در ادامه طرز تهیه پیتزا رژیمی در 3 دقیقه را برایتان بیان می کنیم که این پیتزای خوشمزه باعث افزایش وزن شما نمی شود و می توانید با خیال راحت بخورید/.

 

مواد لازم برای پیتزا فوری رژیمی :
نان پیتا     4 عدد
 گوشت چرخ کرده      300 گرم
پیاز نگینی خرد شده متوسط      1 عدد
 ذرت پخته     2 پیمانه
اسفناج یا گشنیزدرشت خرد شده     400 گرم
پنیر پیتزا رنده شده     به میزان لازم
نمک و فلفل     به میزان لازم

 

طرز تهیه پیتزا فوری رژیمی :
گوشت چرخ کرده پیاز خردشده و نمک و فلفل را روی حرارت ملایم تفت دهید تا آب آن کاملا جذب شود. کنار گداشته، فر را با حرارت 400 درجه فارنهایت (200 درجه سانتیگراد) گرم کنید.

 

سبزی خردشده را روی سطح نان ها (پیتا) کاملا پهن کنید، گوشت تفت داده شده و سپس ذرت پخته (اگر از ذرت شیرین استفاده می کنید نیازی به پخت قبلی ندارد) و در آخرین مرحله پنیر را روی سطح نان به طور یکنواخت پهن کنید (مقدار پنیر را برحسب میزان کالری دریافتی مورد نظرتان روی هر نان در نظر بگیرید، در این رسپی دو قاشق غذاخوری پنیر روی هرنان استفاده شده).

 

نانهای آماده را ابتدا به مدت 3 دقیقه در طبقه پایین فر و سپس به مدت 2-3 در طبقه بالای فر قرار دهید، تا پنیر کاملا ذوب و طلایی شود (در طبقه وسط نگذارید، بهتره کنار فر بایستید تا به موقع نانها را در فر بچرخانید و یا جا بجا کنید تا اطراف نانها نسوزد) . نانها را از فر خارج کرده با قیچی آشپزخانه و یا چاقو به صورت مثلث برش دهید.

جدیدترین مطالب