لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

زمان دقیق سال تحویل ۱۴۰۲ + ساعت تحویل سال نو ۱۴۰۲

زمان دقیق سال تحویل ۱۴۰۲ + ساعت تحویل سال نو ۱۴۰۲

زمان دقیق سال تحویل ۱۴۰۲

ساعت تحویل سال نو ۱۴۰۲ شمسی را برای شما عزیزان که می خواهید بدانید سال تحویل ۱۴۰۲ ساعت چند است در ادامه این پست بیان کرده ایم و امیدواریم سال خوبی در انتظار شما باشد و برایتان آرزوی موفقت داریم. بسیاری از کاربران قصد دارند بدانند که زمان دقیق سال تحویل ۱۴۰۲ چه ساعتی است پس در ادامه با ما همراه باشید. نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با یکم فروردین ماه، جشن آغاز سال نوی ایرانی و یکی از کهن‌ ترین جشن‌های به جا مانده از دوران ایران باستان است. تعطیلات عید نوروز امسال مصادف با ماه مبارک رمضان است و امسال سال خرگوش نامیده شده است که امیدواریم برای تمام ایرانیان سالی پر از خیر و برکت باشد. برای بسیاری از مردم نام حیوان سال به دنیا آمدن شان مهم است و اغلب برای گرفتن فال و طالع بینی و … از آن استفاده می کنند و برای عده ای که تقویم و سر رسید چاپ می کنند این موضوع مهم است زیرا می خواهند از نماد این حیوان در محصول شان استفاده کنند.

زمان دقیق سال تحویل ۱۴۰۲ + ساعت تحویل سال نو ۱۴۰۲

تاریخ دقیق سال تحویل ۱۴۰۲

بنابر گزارش مهمترین گاه شمار رسمی ایرانی تاریخ تحویل سال ۱۴۰۲ شمسی، روز سه شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ هجری شمسی می باشد  که در قسمت دیگر این مقاله ساعت دقیق سال تحویل ۱۴۰۲ برای شما کاربر گرامی بیان شده است. نوروز باستانی یادگار نیک گذشتگان ماست که پیام آور دوستی، عشق و محبت است. نوروز ایرانی درآمیخته با لطافت وخرمی طبیعت و فرصتی کم نظیر برای ورود به مرحله‌ای نیکوتر و برتر از عمر آدمی است. بدون تردید دمیدن روح تازگی بهار در میان درختان تنومند و کهنسال و استوار بسیار زیبا و دلنشین است. اگر می خواهید در این روز جشن بگیرید بهتر است مراقب ویروس کرونا باشید و بهتر است جشن عید نوروز امسال را به روز دیگری موکول کنید. متاسفانه اعلام شده است که در نوروز امسال در خانه ها بمانیم و بخاطر حفظ سلامتی مان باید از دید و بازدید عیدانه پرهیز کنیم.

زمان دقیق سال تحویل ۱۴۰۲ + ساعت تحویل سال نو ۱۴۰۲

ساعت تحویل سال نو ۱۴۰۲

سال ۱۴۰۲ ساعت چند تحویل میشود؟ زمان دقیق سال تحویل ۱۴۰۲ برابر است با روز سه شنبه ۱ فروردین ماه ۱۴۰۲ راس ساعت ۰۰:۵۴:۲۸ بامداد برابر با 21 مارس 2023 میلادی و ۲۸ شعبان ۱۴۴۴ هجری قمری که امیدواریم این سال برای همه خوش یمن باشد و شاهد اتفاقات خوب باشیم. عید نوروز بزرگترین جشن ملی ایرانیان است و محدود به مرز‌های جغرافیایی کشور ایران نیست و گستره آن به پهنای مرز‌های فرهنگ ایرانی است. به غیر از کشور‌های اطراف همچون تاجیکستان، افغانستان و … عید نوروز توسط فرزندان ایران زمین در سراسر گیتی پاس داشته می‌شود.

زمان دقیق سال تحویل ۱۴۰۲ + ساعت تحویل سال نو ۱۴۰۲

لحظه سال تحویل ۱۴۰۲ به وقت ساعت جهانی (UTC/GMT)

لحظه تحویل سال ۱۴۰۲ به وقت ساعت جهانی (UTC/GMT) ۲۱:۲۴:۲۸ می باشد که ایرانیان در سراسر دنیا در این ساعت سال نو را در کنار خانواده شان جشن می گیرند.

زمان دقیق سال تحویل ۱۴۰۲ + ساعت تحویل سال نو ۱۴۰۲

سال ۱۴۰۲ هجری خورشیدی برابر است با سال های:

۱۴۱۰۲ اهورایی

۷۰۴۵ میترایی آریایی

۶۷۷۳/۶۷۷۴ آشوری

۵۷۸۳/۵۷۸۴ عبری

۳۷۶۱ زرتشتی

۲۵۸۲ هخامنشی (شاهنشاهی)

۲۰۲۳/۲۰۲۴ میلادی

۱۴۴۴/۱۴۴۵ هجری قمری

 

سال ۱۴۰۲ در تقویم‌ های دیگر

گاه‌ شماری میلادی ۲۰۲۳ – ۲۰۲۴
هجری قمری ۱۴۴۴ – ۱۴۴۵
گاه شمار گرگوری ۲۰۲۳

از تاریخ پیدایش رم ۲۷۷۶
گاه شمار ارمنی ۱۳۳۲

گاه شمار بهائی ۱۷۹ – ۱۸۰
گاه شمار بربری ۲۹۷۳
گاه شمار بودایی ۲۵۶۷
گاه شمار برمه‌ای ۱۳۸۵
گاه شمار رومی ۷۵۳۱ – ۷۵۳۲
گاهشماری مازندرانی ۱۵۳۴ – ۱۵۳۵
گاه شمار قبطی ۱۷۳۹ – ۱۷۴۰
گاه شمار اتیوپیایی ۲۰۱۵ – ۲۰۱۶
گاه شمار عبری ۵۷۸۳ – ۵۷۸۴
گاه شمار هندی
– ویکرم سموت ۲۰۷۸ – ۲۰۷۹
– ساکا سموت ۱۹۴۵ – ۱۹۴۶
– کالی یوگا ۵۱۲۴ – ۵۱۲۵
گاه شمار هولوسین ۱۲۰۲۳
گاه شمار کره‌ای ۴۳۵۶
گاه شمار خورشیدی تایلندی ۲۵۶۶

زمان دقیق سال تحویل ۱۴۰۲ + ساعت تحویل سال نو ۱۴۰۲

حال که فهمیدید سال تحویل ۱۴۰۲ چه روزی و چه ساعتی است و انرا در بالا بیان کردیم، این مقاله تقدیم به شما عزیزانی است که زمان دقیق سال تحویل ۱۴۰۲ را از ما جویا شده بودید. تاریخ و ساعت تحویل سال ۱۴۰۲ در کشورهای مختلف را در این مطلب از سایت سماتک اعلام کردیم و ایرانیان مقیم خارج از کشور می توانند به وقت جهانی عید امسال را جشن بگیرند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب