نیم نگاهی به گذشته

کلیپ لو رفته از رقصیدن محسن افشانی با همسرش سویل در باغ

مجموعه : کلیپ
کلیپ لو رفته از رقصیدن محسن افشانی با همسرش سویل در باغ

کلیپ لو رفته از رقصیدن محسن افشانی با همسرش سویل در باغ

کلیپ رقص محسن افشانی با همسرش سویل تیانی خیابانی در یکی از باغ های مجلل شهر در فضای مجازی منتشر شد. کلیپ لو رفته از رقصیدن محسن افشانی با همسرش سویل در باغ را در ادامه این مطلب مشاهده خواهید کرد. محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون و ستاره پرحاشیه این روز‌های فضای مجازی در اینستاگرام، در اخرین فعالیت خود در اینستاگرام، کلیپ لو رفته رقص با همسرش سویل تیانی را در اینستاگرام منتشر کرده است. سویل تیانی خیابانی زاده اسفند سال 1369 در شهر تبریز و ایرانی الاصل است. وی لیسانس روانشانسی دارد و طراح لباس و شیفته رقصیدن با محسن است. سویل تیانی خیابانی در سال 1396 در شهر تهران با محسن افشانی آشنا شد و در همین سال با محسن افشانی ازدواج کرد. بیوگرافی محسن افشانی پس از ازدواج با همسرش، سویل، با انتشار فیلمی در اینستاگرام به پرحاشیه بودنش اشاره کرد و به هوادارانش وعده پدید آوردن حواشی بیشتری را داد!

کلیپ لو رفته از رقصیدن محسن افشانی با همسرش سویل در باغ

کلیپ رقص محسن افشانی با همسرش سویل

کلیپ رقصیدن محسن افشانی و همسرش سویل تیانی فضای مجازی را دگرگون کرد. محسن افشانی پارسال خبر ازدواجش را با دختری به نام سویل تیانی خیابانی در اینستاگرم به اشتراک گذاشت و امروز کلیپ لو رفته رقصیدن محسن افشانی با همسرش سویل در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد. سویل تیانی خیابانی دختری که به تازگی با محسن افشانی ازدواج کرده است در بسیاری از کلیپ های دونفره با شوهرش در حال رقص است. همسر محسن افشانی دختر خوشگل تبریزی الاصل و متولد ماه اسفند است. به گزارش سماتک او پیش از آشنایی اش ، محسن افشانی را نمی شناخته است و صرفا بدلیل چشم های رنگی محسن از او خوشش آمده بود که در کلیپ رقص محسن افشانی با همسرش، سویل تیانی مدام به چشمان شوهرش می نگرد.

کلیپ لو رفته از رقصیدن محسن افشانی با همسرش سویل در باغ

کلیپ رقص و تصاویر خوشگذرانی محسن افشانی با همسرش سویل در استانبول همه را شوکه کرد. سویل علاقه زیادی به رقص و آواز و شادی کردن دارد و پدر سویل آقای علیرضا تیانی خیابانی معروف به علیرضا خیابانی پروفسور و پژوهشگر است و همچنین کارخانه دار نیز می باشد. که در رشته هنر و ادبیات فعالیت میکند و کتاب شعر هایی نیز از او به زبان فارسی و آذری به چاپ رسیده است. همچنین آخرین آلبوم سالار عقیلی نیز ، شعرهایش را پدر سویل سروده است.

کلیپ لو رفته از رقصیدن محسن افشانی با همسرش سویل در باغ

همسر محسن افشانی می گوید با تمام سروده های پدرم که توسط سالار عقیلی خوش صدا خوانده شده است رقصیده ام و خاطره دارم. یکی از آهنگ های آقای عقیلی نیز به نام سویل است و همان شعری است که پدر سویل خانم گفته اند. البته زمینه کاری ایشان چیز دیگری است. سویل یک برادر با نام راد نیز دارد که راد و همسرش غزال در فرآیند ازدواجش با محسن افشانی نقش به سزایی داشتند. محسن افشانی میگوید شگفت زده کردن سویل کار بسیار سختی است و او بسیار تیز و عاشق رقصیدن است او همچنین گفت بخاطر ولنتاین نیز او مجبور شده سه روز قبل از آن برای سورپرایز کردن همسرش به او کادو بدهد. در پایان کلیپ لو رفته از رقص محسن افشانی با همسرش سویل را مشاهده خواهید کرد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب