لاغری

لاغری

hpv

hpv

چطور در هر شرایطی شاد باشیم؟

چطور در هر شرایطی شاد باشیم؟

چطور در هر شرایطی شاد باشیم؟

عمر سریع تر از آنچه که ما فکر می کنیم می گذرد و چه خوب گفتند قدیمی ها که زندگی را هرطور بگیرید، همانطور می گذرد. بهتر است از لحظه لحظه زندگیمان لذت ببریم و لحظه هایمان را فقط و فقط به خوشی و شادی سپری کنیم. بنابراین آن کسی برنده است که شعارش در زندگی غنیمت شماردن لحظه هایش و شاد کردن دیگران باشد. یک شروع خوب و ساده ترین راهی که می توانیم مود لحظه هایمان را بالا ببریم، گوش کردن به آهنگ شاد است.

 

اصلا چرا باید حالمان خوب باشد و شاد باشیم؟

حس و حال آدم هایی که در یک محیط و کنار هم زیست می کنند در ارتباط مستقیم با هم قرار دارد و از آنجایی که شما ساعات زیادی را در کنار افراد مشخصی سپری می کنید، به راحتی می توانید هر حسی که در لحظه دارید را به هم منتقل کنید. می توان این اتفاق را به بازی دومینو تشبیه کرد و یک اتفاق بد کوچک می تواند کل روز شما را تحت تاثیر قرار دهد. حالا دنبال این هستیم که راهی پیدا کنیم تا مدت زمان زیادی تحت تاثیر یک اتفاق بد قرار نگیریم و یا تبدیل به عامل انتقال یک حس بد در چرخه روابطمان با دیگران نشویم.

 

خوشبختانه راه های بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید در مقابل انرژی های بدی که از سمت افراد و یا اتفاقات منفی به سمت شما میاید، مصون بمانید. اگر بخواهیم به صورت یک پکیج کلی به آن نگاه کنیم، شاید بتوان گفت مجموعه ای از عادت ها و رفتارهایی که همیشه مود شما را مثبت و بالا نگه می دارد می تواند هر حس منفی رو در شما خنثی کند. برای مثال ورزش کردن، خوردن غذاهای سالم و ارگانیک، گوش دادن به آهنگ شاد و هر کار جزئی دیگه ای که حس خوبی به شما می دهد. به طور خاص، در این روزها که داریم برای استقبال از بهار و سال جدید آماده می شویم، گوش کردن به آهنگ های شاد نوروزی را هم اکیدا به شما پیشنهاد می کنم.

 

چرا گوش کردن به موسیقی شاد حال ما را خوب می کند؟

از آنجایی که حس شنوایی، اولین حسی است که در شکم مادر تقویت می شود، می تواند بعد از تولد هم ساده ترین روش و وسیله ای باشد که حال شما را در لحظه تغییر می دهد. برای بررسی این موضوع، تحقیقات علمی زیادی صورت گرفته است که همه صحت این موضوع را مشخص می کنند و بسیاری از پژوهشگران معتقدند که گوش کردن به موسیقی شاد به طور خاص می تواند حال روحی شما را تغییر داده و آن را تبدیل به حس خوب و انرژی مثبت کند.

 

بدون شک تمام افراد با سلیقه های خاص موسیقیایی خود، طرفدار خواننده و گروهی هستند و همیشه به دنبال دانلود آهنگ جدید از خواننده مورد علاقه شان می باشند تا لحظه هایی از زندگیشان را با گوش دادن به این آهنگ ها سپری کنند، به خصوص در مناسبت های خاص که موسیقی اولین لازمه برای تلطیف فضا می باشد.

چطور در هر شرایطی شاد باشیم؟

بنابراین پیشنهاد می شود که در حین انجام فعالیت هایی که به منظور خوب کردن حال خودتان انجام می دهید، گوش دادن به اهنگ جدید شاد را چاشنی این فعالیت ها کنید، برای مثال اگر در حال ورزش کردن هستید می توانید با دانلود آهنگ شاد شمالی و گوش کردن به آهنگ شاد محلی حس انجام حرکت های موزون ورزشی را در خود تقویت کنید. علی زندوکیلی عزیز با آهنگ بسیار زیبا و محلی روسری آبی نیز، به احتمال زیاد می تواند گزینه بسیار جذابی برای شروع یک روز زیبا و پر انرژی باشد. اگر به قصد پیاده روی در آفتاب رفته اید تا نور و گرمای آفتاب بهاری با هوای بی نظیر نوروزی حالتان را بهتر کند، گلچین آهنگ های شاد موزیکیشو می تواند بهترین گزینه برای انتخاب پلی لیست پیاده روی شما باشد.

 

تا چه حد با خواننده های جدید و آهنگ های شاد آنها آشنا هستید؟

اجازه بدهید با هم به بررسی بعضی از خواننده های پر کار خوب کشورمون و اهنگ جدید شادشون که می توانند فاز خوبی به ما بدهند، بپردازیم. بهنام بانی که به تازگی با آهنگ بسیار شاد و ریتمیک قرص قمر 2 حال و هوای همه طرفدارانش را عوض کرده است، جزء خواننده های پر کار محبوب امروزی است. احتمالا با سرچ عبارت دانلود آهنگ شاد شهاب مظفری با اهنگ “اتفاقا عشق” و یا آهنگ “ما باحالیم” مواجه می شوید که دو تا آهنگ ریتمیک حال خوب کن هستند. همچنین علیرضا طلیسچی عزیز را داریم که تا از او نام برده می شود، همه یاد آهنگ “دیوونه دوست داشتنی” با ریتم شاد خوبش می افتند و در ادامه بابک جهانبخش عزیز را داریم که از خواننده های قدیمی دنیای موسیقی داخلی هستش و “از خوشی می میرم” یکی از آهنگ های شاد محبوب او به شمار می رود.

 

پیشنهاد من به شما این است که یک میکس آهنگ شاد نوروزی برای تعطیلات شما آماده کنید تا روزهای آغازین سال جدید را با حال خوب شروع کنید. به این ترتیب می توانید همین حس و حال و سبک زندگی شاد را تا پایان سال ادامه بدهید. یک میکس شاد خوب می تواند شامل آهنگ های “لبخند” و “گل قرمز” از فرزاد فرخ عزیز شود که نام خود آهنگ ها نیز گویای حس و حال خوب آن ها است. همچنین آهنگ “پایتم من” از آصف آریا، “زلزله” از آرون افشار با صدای گرم و قدرتمندش و نیز آهنگ های شاد محسن ابراهیم زاده مانند “بازم برف” و “داد و فریاد” یا اهنگ های شاد بسیار دیگری.

 

سخن آخر

امیدواریم با گوش دادن به این آهنگ ها و دیگر آهنگ های شاد هنرمندان عزیز کشورمان، لحظه لحظه زندگیتان شاد شود و ضربان قلبتان همیشه روی ریتم تند شادی و خنده بماند. مطمئنا با خوندن این متن، آهنگ شاد مورد علاقه تان که همیشه گوش می کنید و با آن حال خوبی دارید، به ذهنتان آمده است. خوشحال می شویم که در ادامه با ذکر نام آهنگ و خواننده، آهنگ مورد علاقه تان را با ما و هر کس دیگری که این متن را می خواند شریک شوید.

جدیدترین مطالب