طالع بینی ازدواج با (مرد – زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج با (مرد – زن) متولد دی با سایر ماه ها

ازدواج متولد دی با سایر ماه ها

ازدواج متولدین دی با سایر ماه ها را در ادامه برای هر ماه به صورت جداگانه توضیح داده ایم طالع بینی ازدواج مرد متولد دی با سایر ماه ها و همچنین طالع بینی ازدواج زن متولد دی با سایر ماه ها در این نوشتار بیان شده است.

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

دی با فروردین : (بد ) تفاهم چندانی با هم ندارند. مرموز و محافظه کار می باشند
دی با اردیبهشت : ( بسیار خوب) با ثبات راز نگه دار پیوندی مستحکم و پابرجا
دی با خرداد : ( خوب ) خویشتندار سیاستمدار و از سازگاری مناسب برخوردارند
دی با تیر : (خوب ) از نظر مالی و اخلاقی و روابط هماهنگ هستند
دی با مرداد : (متوسط ) به دلیل داشتن حس مشترک برتری جویی شاید دچار اختلاف شوند
دی با شهریور : ( خوب ) یک ازدواج خوب همراه با زندگی سرشار از محبت
دی با مهر : ( متوسط ) نسبتا خودرای و بلند پرواز ممکن است با مشکل روبرو باشند
دی با آبان : ( بد ) هردو دارای خصلت سلطه طلبی و سختگیرانه می باشند
دی با آذر : ( متوسط ) خصوصیاتی نسبتا متفاوت دارند باید خویشتندار باشند
دی با دی : (متوسط ) خصوصیات مشترک باعث شادابی یا یکنواختی زندگی مشترک آنها می شود
دی با بهمن : ( متوسط ) یکی محتاط و محافظه کار دیگری سختگیر و جدی
دی با اسفند : ( متوسط ) یکی اهل حساب و کتاب دیگری احساساتی و عاشق پیشه

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج متولد دی با فروردین

این یک ازدواج ساده نیست. هر دو بسیار آگاه و هوشیار هستند به همین دلیل ازدواج متولد دی با فروردین درست مثل یک رقابت می ماند که ممکن است به رابطه آسیب برساند. به سختی می توان گفت کدام یک برنده می شوند. اگر هر دو تصمیم بگیرند که یکدیگر را دوست داشته باشند مجبور می شوند سال ها به تلاش بیهوده خود ادامه دهند. تنها شانس آن ها برای موفقیت احترام بلا شرط و وسعت انتظاراتشان است. آن ها می توانند مکمل همدیگر باشند اما تنها به شرطی که خوبی های یکدیگر را ببینند و ویژگی های مثبت همدیگر را برجسته تر ببینند. اما متاسفانه طبیعت حاکم بر آن ها به ندرت به آن ها اجازه می دهد که اینگونه مثبت نگر باشند. اگر با یک متولد فروردین وارد رابطه و ازدواج شده اید به جای این که به دنبال کمبودهای او باشید به چیزهایی فکر کنید که می توانید از هم بیاموزید و زیاد به کار هم کاری نداشته باشید. پیوند زناشویی و ازدواج متولدین فروردین با دی چندان سازگار و تفاهم آمیز نیست. متولدین دی (بزغاله) افرادی تودار، مرموز و کمی آب زیر کاه هستند و از همین لحاظ برای دیگران کمی سخت است که به درستی آنها را بشناسند و به نیات درونی آنها پی ببرند. به همین دلیل با متولدین فروردین چندان جور در نمی آیند زیرا متولدین فروردین افرادی برون گرا و خونگرم هستند و از هر گونه مرموز بودن و پیچیدگی بدشان می آید. متولدین فروردین خیلی زودجوش و صمیمی و پر نشاط هستند و به سرعت با دیگران دوست می شوند ولی متولدین دی کمی دیرجوش و نچسب اند و به سادگی با کسی پیمان دوستی نمی بندند. متولدین فروردین کمی جسور و بی پروا هستند و گاهی با بی ملاحظگی رفتار می کنند و این با روحیه محافظه کار متولدین دی زیاد سازگار نیست زیرا آنها کارهای خود را با صبر و حوصله و متانت و مهارت دنبال می کنند. متولدین دی همچنین به آزادی و استقلال نیاز دارند تا به اتکای سختکوشی خود به آرمانهای بلندپروازانه خود پاسخ دهند و این با روحیه سلطه گر متولدین فروردین ماه چندان جور در نمی آید و ممکن است اختلاف نظرهایی را در زندگی زناشویی آنها ایجاد کند. بنابراین اگر پیوندی میان متولد فروردین و دی صورت بگیرد باید با تحمل و صبر و بردباری و خویشتنداری طرفین برطرف گردد تا کانون زندگی آنها از هم نپاشد و قرین سعادت گردد.

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج متولد دی با اردیبهشت

متولد دی و اردیبهشت می توانند رابطه بسیار عمیقی داشته باشند که برای ماه های دیگر دست نیافتنی است. ازدواج متولد دی با اردیبهشت خوب است آن ها توانایی تکامل همدیگر را دارند اما در محیط بیرون زوج کسل کننده ای هستند و آن پویایی شگفت انگیز درونی را از دنیای بیرون پنهان می کنند. اگر اردیبهشتی به دی ماهی انگیزه بدهد و متولد دی نیز راه موفقیت را به او نشان دهد می توانند با هم کار کنند، بچه های خوبی تربیت کنند و زندگی بسیار سرگرم کننده تری نسبت به قبل داشته باشند.

متولدین دی افرادی تودار، فعال، با ثبات و رازنگهدار هستند و به طور کلی با اردیبهشتی ها خصوصیات مشترکی دارند و می توانند با همدیگر خانواده ای مستحکم و پابرجا ایجاد کنند. متولدین دی همچون متولدین اردیبهشت دارای علامت زمینی هستند و اهل کار و فعالیت و جدیت می باشند.

متولد دی فردی خانواده دوست، جاه طلب و در عرصه عشق و عاشقی کمی تودار و جدی است و این خصوصیات با ویژگی های متولدین اردیبهشت سازگار است و آنها خیلی خوب می توانند یکدیگر را درک کنند و در زندگی به تفاهم برسند. از نظر عاطفی نیز هردو افرادی مهربان و دلسوز هستند و به درد و غم یکدیگر می رسند و از این لحاظ نیز هیچکدام کمبودی حس نخواهند کرد. بدین ترتیب ازدواج متولد دی با اردیبهشت به دور از هرگونه کشمکش جدی خواهد بود.

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج متولد دی با خرداد

دی و خرداد زوج تقریبا عجیبی هستند. ازدواج متولد دی با خرداد چگونه است؟ هر دو در جستجوی چیزهایی هستند که دیگری دارد اما نمی توانند آن ها را در یکدیگر تشخیص دهند. متولد خرداد به فردی نیاز دارد که کمی از جنبش و فعال بودنش کم کند به همین دلیل با دیدن دی ماهی فردی کسل کننده و بی تحرک می بیند. متولد دی به لذت و آرامش در زندگی نیاز دارد اما خردادی پر از انرژی غیر قابل کنترل است. در واقع این دو در ازدواج می توانند تجربه ارزشمندی را با هم داشته باشند و سبک زندگی متفاوت یکدیگر را با هم به اشتراک بگذارند. این زوج می توانند با هم کار کنند و به تمام اهدافی که می خواهند برسند. متولدین دی کمی تودار، سیاستمدار، سر نگهدار و محافظه کارند و این صفات با خصوصیات متولدین خرداد که روراست، صمیمی، و بی شیله پیله اند کمی ناهمگونی دارد و ممکن است از این لحاظ در برخی مواقع همدیگر را زیاد نپسندند. ولی از لحاظ جسمی به خوبی یکدیگر را ارضاء کرده و با هم هماهنگ هستند. متولد دی کارهای خود را با صبر و حوصله و متانت انجام می دهد ولی متولد خرداد پرشور و حال تر است. به طور کلی اگر آنها از سر سازش با هم روبرو شوند می توانند یکدیگر را کامل کرده و زندگی سعادت باری در پیش گیرند.

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج متولد دی با تیر

طالع بینی ازدواج متولدین دی با تیر این دو می توانند داستان عشق شخصی که قبل از آن ها زندگی می کرده است را زنده نگه دارند و این همان چیزی است که برای بهبودی و حفظ شجره نامه خانوادگی نیاز است. این نشانه های خورشیدی برای رها کردن گذشته باید با مشکلات دست و پنجه نرم کرده و آن ها را حل کنند. در بیشتر موارد این دو زوج عشقی پایدار و ماندگار دارند و در انتخاب یکدیگر هیچ شکی به خود راه نمی دهند.

متولد دی در زمینه امور مالی مقتصد و صرفه جو است و از این نظر با متولد تیر هماهنگی دارد. متولد دی همچنین خانواده دوست است و به روابط خانوادگی اهمیت می دهد و قلبی رئوف و مهربان دارد و از این جنبه نیز با متولد تیر به خوبی سازگاری دارد. از نظر روابط جسمانی نیز با هم تضادی ندارند و به خوبی یکدیگر را ارضا می کنند. متولد دی همچنین همانند متولد تیر از خلق و خوی متغیری برخوردار است و بدین ترتیب با یکدیگر همگون هستند.

ازدواج متولد دی با تیر در حالت کلی خوش یمن است و آنها می توانند با قلب دلسوز و مهربان خود زندگی خوب و سعادت باری با یکدیگر داشته باشند.

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج متولد دی با مرداد

اگر این دو در زمان مناسبی همدیگر را ملاقات کنند خیلی خوب با هم می سازند و طالع بینی ازدواج متولد دی با مرداد جالب است. مشکل اصلی در رابطه آن ها تفاوت اولویت هایشان است. به هم رسیدن این دو کار آسانی نیست اما بعد از وصل شدن از فواید زیادی بهره مند می شوند. سازندگی این دو باعث می شود به چیزهایی که آرزو دارند برسند. متولد دی و مرداد مثل زمین و آتش با هم تفاوت دارند اما اگر هدف مشترکی داشته باشند هیچ چیزی نمی تواند جلوی آن ها را بگیرد.

متولدین دی افرادی آرام، خویشتن دار، کم حرف و تودار هستند و در نتیجه به خوبی نمی توانند پاسخگوی شور و هیجان متولد مرداد باشند. متولد مرداد طالب عواطفی آتشین و پر حرارت است ولی متولدین دی در عرصه عشق به گونه ای سرد رفتار می کند. آنها هردو در پی کسب قدرت و برتری جویی بر یکدیگر هستند و هرکدام به روش خود جلو می روند و بدین ترتیب گهگاه زندگی آنها صحنه کشمکش و رقابت طلبی می شود.

متولدین مرداد اجتماعی و برون گرا هستند و گاهی روابط اجتماعی گسترده آنها موجب برانگیختگی حس حسادت در متولدین دی می شود. به طور کلی روابط جسمی بین آنها ارضا کننده است و اگر بتوانند در حوزه روابط عاطفی نیز کمی با مدارا و ملاطفت با یکدیگر رفتار کنند کانون زندگی آنها گرم و پرنشاط خواهد شد پس ازدواج متولد دی با مرداد خوب است.

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج متولد دی با شهریور

دی و شهریور متعلق به عنصر خاک هستند و از شیوه های یکدیگر به خوبی پیروی می کنند در اینجا طالع بینی ازدواج متولد دی با شهریور را توضیح خواهیم داد. درست است که همه چیز بین متولدین دی و شهریور از نظر متولدین ماه های دیگر بیش از حد آرام است اما بین این دو احترام، اعتماد و عشق برقرار است. این رابطه پایان کمال طلبی است زیرا هر دو به یکدیگر زمان می دهند و به حرف های همدیگر خوب گوش می دهند تا به آن انتظاراتی که دارند برسند. از طرف دیگر این دو می توانند سخت و انعطاف ناپذیر باشند و رابطه از آن ها افرادی سخت بسازد اما در بیشتر موارد این زوج به همدیگر زمان کافی برای رشد کردن در کنار همدیگر می دهند.

عنصر وجودی متولدین شهریور و دی خاک است و بنابراین هردو آنها اهل کار و عمل هستند و زیاد خیال پرور و رویایی نیستند. متولد دی همانند متولد شهریور به خوبی بر رفتار و کردار خود تسلط دارد و موجودی آرام، جدی و اهل عمل است. یعنی علیرغم آن که احساسات پر شوری دارد از ابراز آن تا حدود زیادی جلوگیری می کند و چهره ای سرد و خوددار از خود نشان می دهد. اما به مرور رابطه عاطفی میان این دو شکوفا می شود و هرچه جلوتر می روند در ابراز احساسات نسبت به یکدیگر دست و دلبازتر می شوند. متولد دی اصولا خانواده دوست است و سرشار از حس ترحم و دلسوزی به دیگران است و از همسرش در همه جا حمایت می کند.

متولد دی همچنین در زندگی خواهان نظم و انضباط و برنامه است و از این نظر نیز با متولد شهریوری سازگار و هماهنگ است. بنابراین به طور کلی رابطه و ازدواج متولد دی با شهریور رابطه ای استوار و محکم است و زندگی آنها از چشم انداز خوبی برخوردار است.

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج متولد دی با مهر

بهترین کلمه ای که می توان برای وصف ازدواج متولد دی با مهر بیان کرد کلمه “سخت” است. البته این به این معنی نیست که آن ها از دردسرها و مشکلات با هم بودن لذتی نمی برند یا این که برای مدتی طولانی با هم می مانند اما ازدواج متولد دی با مهر رابطه ای نیست که همه آرزویش را دارند. مشکل اصلی در ازدواج متولدین دی با مهر احترام نگذاشتن به ارزش های عاطفی یکدیگر است. اگر آن ها راهی برای درک احساسات یکدیگر پیدا کنند همه چیز در زندگی آسان تر می شود.

متولد دی در زندگی جدی و خشک و مصمم است ولی متولد مهر علیرغم حس عدالتخواهی و وظیفه شناسی تا این اندازه خشک و جدی نیست و شادی و نشاط را نیز لازمه زندگی می داند. متولد دی اهل کار و عمل است و بلندپروازی دارد و هر لحظه به فکر پیشرفت و ترقی است ولی متولد مهر دوست ندارد تا این اندازه خود را غرق در کار کند.

ولی علیرغم مشکلات و موانعی که در ازدواج متولد دی با مهر به چشم می خورد آنها می توانند با هم زندگی خوبی داشته باشند. فقط کافیست متولد مهر عقل و درایت مثال زدنی خود را به کار گیرد و چهره عبوس متولد دی را کنار زده و شخصیت پنهان در پشت آن را کشف کند. به هر حال متولد مهر هرگز نباید گول ظاهر متولد دی را بخورد. زیرا او در باطن فردی خانواده دوست، احساساتی، خونگرم و با نشاط است و فقط تاثیرات سیاره زحل بر رفتار و کردار اوست که مانع بروز احساسات او می شود.

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج متولد دی با آبان

ازدواج متولد دی با آبان برای هر دوی آن ها الهام بخش است زیرا هر دو به دنبال کشف حقیقت و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات حل نشده می روند. این زوج هر دو عمیق هستند و از هیچ چیزی سرسری نمی گذرند. آن ها می توانند پایه ای عمیق برای یک رابطه پایدار و ماندگار بسازند. البته همین عمیق بودن و سرسری رد نکردن مسائل گاهی اوقات هم ممکن است برای آن ها رابطه ای سرد و تاریک بسازد و آن ها را افسرده کند به طوری که در فرد دیگری خوشبختی را جستجو کنند.

طالع بینی ازدواج متولد دی با آبان کمی سلطه جو و قدرت طلب است بنابراین احتمالا بر سر کسب قدرت بین آنها کشمکش و درگیری به وجود می آید. همچنین از نظر جسمانی ممکن است چندان با هم سازگار نباشند زیرا متولد آبان احتمالا اهمیت بیشتری برای این روابط قائل است در صورتی که متولد دی شاید آن شور و حرارت لازم را نداشته باشد.

اما آنها به طور کلی با هم سازگار هستند و اعتماد و اطمینان زیادی به هم دارند و چون سرشار از احساس مسئولیت و وظیفه شناسی اند به خوبی یکدیگر را درک کرده و با درایت قادر خواهند بود پیوند زناشویی خود را حفظ کنند و آن را ارتقا بخشند و به سعادت برسند.

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج متولد دی با آذر

ازدواج متولد دی با آذر ایده آل شما نیست و به ندرت می تواند رابطه ای باشد که بخواهید تمام عمر در آن بمانید. اما هر دو به دلیل درک و پذیرش بالایی که نسبت به تفاوت ها دارند لحظات خوبی را کنار هم می گذرانند. ما نمی توانیم پایداری این رابطه را تخمین بزنیم تا زمانی که خود متولد دی ماه بخواهد. لبخند آذر و توانایی او در خنداندن شریک زندگی خود به تنهایی می تواند ستونی برای زندگی پایدار آن ها باشد. متولد آذر و دی شخصیتهایی نسبتا متفاوت دارند مثلا متولد آذر موجودی آسانگیر و راحت است و هیچ چیز را چندان جدی نمی گیرد. در صورتی که متولد دی دیدگاهی جدی و سختگیرانه به زندگی دارد. یا متولد دی آدمی ساکت و آرام و گوشه گیر است در حالی که متولد آذر پر شر و شور بوده و آزادی طلب و اهل معاشرت با دیگران است. ولی در هر حال چون هردوی آنها افرادی عاقل و خردمند هستند احتمالا می توانند با هم کنار بیایند و به خواسته ها و عقاید یکدیگر احترام بگذارند. متولد دی باید کمی از سختگیریها و خودخواهی های خود کم کند و به متولد آذر آزادی عمل بیشتری بدهد تا ازدواج متولد دی با آذر قرین سعادت و خوشی باشد.

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج مرد متولد دی با زن دی ماهی

ازدواج رابطه دو دی ماهی زیاد ایده آل نیست. طالع بینی ازدواج مرد متولد دی با زن دی ماهی در ادامه شرح خواهیم داد یک نکته منفی نکات منفی زندگی را دو برابر می کند. اما تمام این نکات منفی ممکن است با ورود یک دی ماهی به زندگی آن ها کاملا برعکس شود. یکی از مشکلات ازدواج متولدین دی ماه با هم ممکن است داشته باشند حس برتری آن هاست که رابطه آن ها به پایانی اجتناب ناپذیر می کشاند. مرد و زن متولد دی برای این که بتوانند زندگی خوبی را کنار هم بگذرانند باید جایی هم برای احساسات باز کنند تا به تعادل برسند. این پیوند نیز مشابه دیگر ازدواج های ماههای مشابه با همدیگر، می تواند خصوصیات مثبت و منفی آن ها را تشدید کند و ممکن است پیوند آنها را به رابطه ای یکنواخت و کسل کننده تبدیل کند. متولدین دی افرادی جدی، سختگیر، کم حرف و کمی بدبین هستند و در زندگی زناشویی با یکدیگر باید سعی کنند از لاک خود بیرون آمده و احساسات و عواطف درونی خود را بیشتر با یکدیگر در میان بگذارند و در مورد صفات و خصوصیات ناخوشایند یکدیگر صبور باشند.

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج متولد دی با بهمن

متولد دی و بهمن در آغاز رابطه و ازدواج زیاد برای هم جالب نیستند. سیاره حاکم بر هر دو نشانه سیاره زحل است اما نقش آن ها در زودیاک کاملا متفاوت است. بزرگ ترین چالش آن ها در رابطه ارتباط عاطفی شان است. اگر قرار باشد این دو با هم بمانند متولد دی باید کمی خودش را بالا بکشد و متولد بهمن کمی پایین تر بیاید. آن ها باید در اعتدال همدیگر را ملاقات کنند تا متولد بهمن بتواند به متولد دی کمک کند که در زندگی خود تغییر ایجاد کند. این دو از نظر شخصیت با یکدیگر بسیار متفاوت هستند. مثلا متولد دی تا حدودی محتاط و محافظه کار است و برخلاف متولد بهمن که زیاد به زندگی دل نمی بندد و خود را درگیر آن نمی کند نسبت به مسائل زندگی خود جدی و سختگیر است. ظاهرا ممکن است ظاهرا بین آن ها علاقه و شور و هیجان وجود نداشته باشد ولی موضوع امیدوارکننده در رابطه زناشویی این دو آن است که هردو از حس نوعدوستی خوبی برخوردارند و درمورد نقاط ضعف یکدیگر مدارا می کنند و در اکثر اوقات به همدیگر یاری می رسانند و همدرد هم هستند. همین موضوع باعث می شود از یکدیگر فاصله نگیرند و بعد از مدتی به همدیگر عادت کنند و ازدواج متولد دی با بهمن سعادتمندی داشته باشند.

طالع بینی ازدواج با (مرد - زن) متولد دی با سایر ماه ها

طالع بینی ازدواج متولد دی با اسفند

رابطه ازدواج بین متولدین دی و اسفند داستان الهام و تشویق است. یک دی ماهی تنها با متولد اسفند می تواند به یک ازدواج و رابطه عاشقانه شگفت انگیز و غیر قابل پیش بینی برسد. از طرف دیگر متولد دی به اسفند ماهی آرامش می دهد و به او کمک می کند واقع بین، شاد و خوش بین باشد. یکی از مشکلاتی که در این رابطه وجود دارد اختلاف عقیده در مسائل مذهبی، اعتقادی است. برای رفع این مشکل باید با هم گفتگو کنند.

متولد دی بیشتر اهل منطق و حساب و کتاب است و در همه امور زندگی خود جدیت دارد در صورتی که متولد اسفند بیشتر غریزی و عاشق پیشه و احساساتی است. اما علیرغم این تفاوت، آن ها به خوبی می توانند با یکدیگر ارتباط فکری برقرار کنند و به یکدیگر احترام بگذارند. این دو در کنار یکدیگر می توانند همدیگر را کامل کنند به شرطی که متولد دی سعی کند تمایل قوی خود را برای مسلط شدن بر اوضاع و در دست گرفتن همه چیز کمی کنترل کند و متولد اسفند نیز شور و عواطف و هیجانات خود را تعدیل کند. در حالت کلی ازدواج متولدین دی با اسفند چشم انداز امیدبخشی را نوید می دهد.

 

طالع بینی ازدواج متولد دی با سایر ماه ها

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب