طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است؟ همانطور که می دانید سال 1399 سال موش است و اگر به دنبال طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر هستید با این بخش از سایت سماتک همراه باشید.

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر

همانطور که می دانید نام سالها به اسم حیوانات 12 گانه است که سال 1399 به نام سال موش در آمده است. در این مقاله بررسی خواهیم کرد که طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه خواهد بود و چه اتفاقاتی برای متولدین سال های مختلف خواهد افتاد. سال 99 هجری شمسی مصادف با سال 2020 میلادی است و اسامی سال های تولد براساس حیوانات شامل موش، گاو، ببر، گربه، اژدها، مار، اسب، بز، میمون، خروس، سگ و خوک شناخته شده اند و هر 12 سال یکبار گردش می کنند.

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

در ادامه این بخش طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر را مرور خواهیم کرد. اسامی سال های تولد به صورت سمبل حیوانات قرن هاست که در بین جوامع مختلف متداول بوده و از فرهنگ ایرانی تا فرهگ چینی و مشرق زمین به این اسامی توجه داشته اند. اگر می خواهید بدانید که در سال موش چه اتفاقاتی برای شما رقم می خورد پس از مشخص کردن سال تولدتان می توانید بفهمید سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است.

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سال موش

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

? متولدین سال “موش” : 1339 – 1351 – 1363 – 1375 – 1387

اگر در سال موش بدنیا آمده اید و می خواهید امسال یعنی سال 99 که سال موش هم هست یک رابطه عاشقانه را شروع کنید، خبر خوب این است که خوش شانسی شما در روابط عاشقانه که از سال گذشته آغاز شده بود ادامه خواهد داشت. روابطی که تا اردیبهشت دوام داشته باشند شانس زیادی برای طولانی مدت شدن دارند. ممکن است در سال موش با افکار منفی و مشکلاتی در زندگی تان مانند تصادفات روبرو باشید. برای دوری از این تاثیرات بد باید در سال کمتر سفر کرده و برای جلوگیری از ریختن خون از راه تصادف، بهتر است به طور داوطلبانه خون بدهید. در سال جاری، متولدین سال موش می توانند ثروت بیشتری بیندوزند به ویژه اگر کسب و کار خودتان را داشته و کارآفرین باشید. افرادی که در ماه های پاییز و زمستان سال موش به دنیا آمده اند باید از تصمیم های آنی برای خروج از هر چیزی خودداری کنند.

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سال گاو

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

? متولدین سال “گاو” : 1340 – 1352 – 1364 – 1376 – 1388

افرادی که در سال گاو به دنیا آمده اند، به دلیل سازگار بودن سال تولدشان با ستاره تای سوی، در سال موش می توانند انتظار سالی آرام و بدور از سورپرایز و تغییرات غیرمنتظره را داشته باشند. امسال چندین ستاره خوش شانسی در فال شما دیده می شود. ممکن است در سال 99 از اشخاص قدرتمند و یا روسای خود کمک و مشاوره های مفیدی دریافت کنید به ویژه افراد مذکر. اگر چه سال جاری که موش نام دارد سال خوبی برای کسب اعتماد و دریافت پیشنهادهای کاری است اما ممکن است این پیشنهادها در لحظات آخر پس گرفته شوند.

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سال ببر

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

? متولدین سال “ببر” : 1341 – 1353 – 1365 – 1377 – 1389

سال موش برای متولدین سال ببر پر از تحرک و سفر خواهد بود. جدای از آن، ببرها امسال ستاره های خوش شانسی و بدشانسی بسیار تاثیرگذاری ندارند. متولدین سال ببر باید در سال موش بسیار مراقب سلامت روانی شان باشند زیرا اخلاق شان ممکن است تحت تاثیر ستاره گو چن که نماد حال و احوال بد و غم است قرار بگیرد. بدین ترتیب ممکن است در سال جاری، متولدین سال ببر بدون دلیل خاصی احساس غمگین بودن داشته باشند.

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سال خرگوش

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

? متولدین سال “خرگوش” : 1342 – 1354 – 1366 – 1378 – 1390

طالع بینی سال موش برای متولدین سال خرگوش عشقولانه است. کسانی که در سال خرگوش به دنیا آمده اند سال قبل تجربه بسیار خوبی از روابط را تجربه کردند. سال موش نیز سال خوبی برای متولدین سال خرگوش از لحاظ روابط بین فردی و عاشقانه خواهد بود. به لطف هونگ لوان، ستاره ای که با خود روابط مثبت می آورد، شما شانس زیادی برای ملاقات با فردی خاص و ویژه در سال جاری خواهید داشت. اگر متولد سال خرگوش بوده و امسال به ازدواج کردن فکر می کنید، سال 1399، سال بسیار خوبی برای عملی کردن این ایده است. در سال جاری ممکن است از طرف اشخاص مونث قدرتمندی، کمک یا مشاوره دریافت کنید. یک نکته مهم دیگر برای متولدین سال خرگوش این است که بهتر است تحصیلات خود را ادامه داده و بر مهارت کاری خود بیفزایند.

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سال اژدها

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

? متولدین سال “اژدها” : 1343 – 1355 – 1367 – 1379 – 1391

سال موش برای متولدین سال اژدها چگونه است؟ سال گذشته برای کسانی که در سال اژدها به دنیا آمده بودند سال بسیار خوب و موفقی در زمینه روابط شخصی و عاشقانه بود که به لطف ستاره هونگ لوان میسر شد. تاثیر این ستاره تا اواسط سال ادامه خواهد داشت. باقیمانده سال اما با شایعات، خیانت ها و دعاوی حقوقی احتمالی همراه خواهد بود. شما متولدین سال اژدها، در سال موش اگر با درگیری و مشاجره روبرو شدید بهتر است که کمی عقب نشینی کنید. اما زیاد نگران نباشید زیرا برج فلکی تولد شما با ستاره تای سوی سازگار است و این باعث خواهد شد که برخی از مشکلات شما در رابطه هایتان حل گردد. ستاره سان تای نیز در سال 99 با متولدین سال اژدها سازگار است که نماد ارتقای جایگاه اجتماعی شماست. اگر کارمند هستید با کمی تلاش می توانید در سال جاری ارتقا سمت پیدا کنید.

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سال مار

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

? متولدین سال “مار” : 1344 – 1356 – 1368 – 1380 – 1392

طالع بینی سال موش برای متولدین سال مار بد نیست. افرادی که در سال مار بدنیا آمده اند، سال قبل را سالی بی ثبات و تغییرات غیرمنتظره فراوان یافتند. خبر بد برای آن ها این است که این شرایط تا اواسط امسال نیز برایشان ادامه خواهد داشت. ستاره خوش شانسی یو دی که نماد تبدیل شدن بدبیاری به منبع خیر است در فال شما دیده می شود. این بدین معناست که رفتارهای نیک و با حسن نیت شما، مانند بخشیدن دیگران، می تواند بدشانسی را به خوش شانسی تبدیل کند. در سال موش، برای متولدین سال مار، تلاش و سخت کوشی با افزایش درآمد و ثروت همراه است. شما متولد شده های سال مار در سال 1399 هنگام قرض دادن به دوستانتان بسیار محتاط باشید زیرا ممکن است تا مدت زیادی توان بازگرداندن این قرض به شما را نداشته باشند.

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سال اسب

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

? متولدین سال “اسب” : 1345 – 1357 – 1369 – 1381 – 1393

اگر متولد سال اسب هستید در سال 99 ستاره اقبال شما با تای سوی سازگار نیست. اما تاثیر این امر کاملاً منفی نیز نیست. در حالی که افرادی که در پاییز و زمستان سال اسب به دنیا آمده اند باید در سال موش بسیار مراقب بوده و محتاط باشند، کسانی که متولد فصول بهار و پاییز هستند ممکن است از تناقض با تای سوی سود ببرند. همچنین متولدین سال اسب، سالی پر از تغییر در روابط را پیش روی خود دارند. این ممکن است به معنای وارد شدن به یک رابطه عاشقانه جدید، ازدواج کردن، جدایی یا بدنیا آمدن فرزند باشد. در سال 99 بسیار مراقب مسائل مالی خود بوده و باید انتظار تلاش و کار بیشتری نسبت به سال گذشته را داشته باشید. ممکن است در سال موش با هزینه های سنگینی مواجه شوید، چه تغییر خانه باشد چه هزینه ترمیم دندان ها!

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سال بز یا گوسفند

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

? متولدین سال “گوسفند – بز” : 1346 – 1358 – 1370 – 1382 – 1394

کسانی که در سال گوسفند به دنیا آمده اند با ستاره تای سوی در سال موش سر ناسازگاری دارند. این موضوع ممکن است به بروز شایعات و درگیری های لفظی در سال 99 برای شما منجر شود اما این برای بدشانسی آوردن کافی نیست. به گزارش سایت سماتک سال موش برای متولدین سال بز سال خوبی برای آزمایشات پزشکی است به خصوص برای افراد مونث. خبر خوب برای متولدین سال گوسفند این است که این افراد در طالع امسال خود دو ستاره خوش شانسی دارند. وجود این ستاره ها معمولاً به معنای سود بردن از مشاوره و کمک های موثر در زندگی است.

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سال میمون

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

? متولدین سال “میمون” : 1347 – 1359 – 1371 – 1383 – 1395

می توان سال 99 را سالی باثبات و خوب برای روابط شخصی متولدین سال میمون توصیف کرد. کسانی که در سال میمون به دنیا آمده اند ممکن است در سال موش که امسال می باشد قدرت کافی برای بالا رفتن از نردبان جایگاه اجتماعی و محیط کاری بدست آورند. اگر مدتی است به یک فرصت شغلی فکر کرده اید، سال 99 سال خوبی برای دست به کار شدن به منظور بدست آوردن آن است. اما امسال ممکن است با ضررهای مالی غیرمنتظره ای برای متولدین سال میمون همراه باشد به همین دلیل سرمایه گذاری در زمینه های مطمئن و حساب های سپرده بهتر از گزینه های ریسکی است.

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سال خروس

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

? متولدین سال “خروس” : 1348 – 1360 – 1372 – 1384 – 1396

سال موش برای کسانی که متولد سال خروس هستند دوره خوبی برای شکل دادن به روابط عاشقانه بادوام است. اگر از قبل در یک رابطه تثبیت شده قرار دارید سال 99 سال خوبی برای بردن این رابطه به یک مرحله جدید و بالاتر است. همچنین در سال جاری (موش) در محیط کارتان قدرت بیشتری یافته و روابط خوبی شکل خواهد گرفت. اگر به دنبال ترفیع مقام هستید از جاه طلبی نترسید. در مورد سلامتی نیز، متولدین سال خروس باید بدانند که در سال 99 بسیار آسان تر از گذشته دچار صدمه و جراحت جسمی می شوند. بدین ترتیب بهتر است در سال جاری داوطلبانه خون بدهید یا به دندانپزشکی مراجعه کنید.

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سال سگ

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

? متولدین سال “سگ” : 1349 – 1361 – 1373 – 1385 – 1397

متولدین سال سگ باید بدانند که در سال موش، شانس بسیار زیادی برای ملاقات با یک شخص خاص و ویژه در ماه های ابتدایی سال دارند. در سال 99 ستاره اقبال متولدین سال سگ ناسازگاری چندانی با تای سوی ندارد و این به معنای ثبات و آرامش در سال پیش روست. بعد از یک سال پرتلاش و سخت در سال قبل، می توانید بالاخره استراحت کرده و خود را تقویت کنید. سال موش ممکن است برای متولدین سال سگ با ترفیع مقام یا افزایش اعتبار در کسب و کار همراه باشد به ویژه اگر کسب و کار خودتان را داشته باشید.

 

طالع بینی سال موش برای متولدین سال خوک

طالع بینی سال موش برای متولدین سالهای دیگر چگونه است

? متولدین سال “خوک” : 1350 – 1362 – 1374 – 1386 – 1398

آیا می دانید سال موش برای متولدین سال خوک چگونه رقم می خورد؟ متولدین سال خوک در سال گذشته شرایط بسیار سختی را تجربه کردند که از این بابت باید به آن ها خسته نباشید گفت. در حالی که تاثیرات سال گذشته ممکن است در ماه های اول سال موش برای شما متولدین سال خوک همچنان حاکم باشد اما انتظار می رود که در ادامه سال، خوش شانسی به شما روی بیاورد. خوش شانسی برای متولدین سال خوک از لحاظ روابط شخصی و ثروت اندوزی در سال موش بیشتر به چشم خواهد آمد. ترفیع یا بهبود کسب و کار دز پیش است. همچنین این افراد در کنار آمدن با دیگران شرایط بهتری خواهند داشت. با این وجود شما خوک ها باید در سال موش باید بیشتر مواظب دارایی ها و متعلقات شخصی تان باشید و علاوه بر این ممکن است در سال 1399 روابط عاشقانه کوتاه عمری را نیز تجربه کنید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب