طالع بینی چینی مرد اردیبهشت

طالع بینی چینی مرد اردیبهشت

طالع بینی چینی مرد اردیبهشت به همراه فال و طالع بینی چینی برای پسران اردیبهشت ماهی را در این بخش از سایت سماتک می خوانید. اگر به دنبال طالع بینی چینی مردان متولد اردیبهشت هستید در این مقاله سماتک آنرا خواهید خواند.

 

طالع بینی چینی مرد اردیبهشت

طالع بینی چینی مردان متولد اردیبهشت را میخوانید. برج فلکی ثور یکی از سخت‌ترین نشانه‌های بروج فلکی زودیاک است. مردان وفادار، سازمان‌یافته و مداوم هستند.

 

زمانی که کاری برای انجام دادن باشد، هیچ کس به اندازه طالع بینی چینی مرد متولد اردیبهشت خود را در اختیار کار نمی‌گذارد. طالع بینی چینی مرد متولد اردیبهشت آن چیزی را که شروع کرده به اتمام خواهد رساند، حتی اگر این موضوع به معنی بیدار ماندن تا دیر وقت و تحمل استرس فراوان باشد. این شرایط موفقیتش را تضمین می‌کند. دلیل آن نیز بسیار ساده است، او تا زمانی که کار را به اتمام نرساند از آن دست نخواهید کشید.

 

بسیاری از مردان متولد برج ثور در پست‌های مدیریتی رده بالا قرار می‌گیرند، اغلب در سازمان‌های بزرگ و پایدار، یا صنعتی مانند بانک‌های بزرگ مشغول می‌گردند.

 

برج ثور یکی از نشانه‌های خلاقیت بالاست. بسیاری از افراد برج فلکی ثور در هنر شکوفا می‌شوند، نظیر رقصنده‌ها، نقاشان (سالوادور دالی)، بازیگران (پنه‌لوپه کروز).

 

مرد متولد برج اردیبهشت می‌تواند خیلی پررو باشد. در اتوبوس یا مترو‌های شلوغ هیچ گاه نزدیک او نایستید، چون تمایل زیادی دارد که شما را نیشگون بگیرد! او آدم شوخ طبعی است و با پرتاب پوست موز و کیک، دلقک بازی در می‌آورد. هر چیزی که به غذا شبیه باشد او را خوشحال می‌کند.

 

اعتقاد و وفاداری از خصلت‌های طالع بینی چینی مرد اردیبهشت است و انتظار دارد که این ویژگی‌ها را در هر کس که می‌شناسد، از خدمتکار گرفته تا همسرش پیدا کند و به همین دلیل خیلی زود گول زن‌های باهوش را می‌خورد. او کسی است که با رضایت قلبی با منشی یا خدمتکارش ازدواج می‌کند.

طالع بینی چینی مرد اردیبهشت

رگ خواب مرد اردیبهشت

رگ خواب مرد اردیبهشت ماهی را باید همسران آنها بدانند. او شریکی می‌خواهد که آشپزی و خانه‌داری را به خوبی بداند. از آنجا که به نظر دوستانش اهمیت می‌دهد اهل قمپز و خودنمایی نیست و وقتی دوستان را به خانه می‌آورد خانه باید پر از صمیمیت بوده و غذایی پر گوشت و شاهانه مهیا باشد.

 

به عکس نشانه‌های دیگر، او شریکش را فقط بر اساس زیبایی اش انتخاب نمی‌کند. از آنجا که سیاره او ونوس است، به دنبال کسی نیست که همیشه خود رادر آینه نگاه می‌کند از نظر او ژست شریک مهمتر از چهره اوست و خوش هیکلی را بیشتر از لاغری می‌پسندد.

 

قطع رابطه برای این مرد غم و غصه‌ای واقعی است و اگر او آدمی منفی باشد. هر قدر ارتباط او با شریکش طولانی‌تر شود، حس مالکیتش هم بیشتر می‌شود و فراموش می‌کند که او هم انسان است و حتی گاهی به شریک زندگی اش به چشم اثاثیه منزل و یا چیزی که بابت تهیه آن پول پرداخته، نگاه می‌کند.

 

در طالع بینی چینی مرد اردیبهشت ماهی آمده که آنان خیلی دست و دل باز هستند و با اشتیاق آخرین لقمه غذای چرب و نرم خود را به معشوقه اش یعنی شما می‌دهد. حتی پیراهنش را هم از تن در می‌آورد و به شما هدیه می‌کند.

 

این افراد را حتماً در میهمانی هایتان دعوت کنید، چون کسی است که همیشه می‌خندد و گاهی آنقدر می‌خندد که ریسه می‌رود و اگر در خوردن غذا و نوشیدنی زیاده روی کرده باشد واقعاً روده‌بر می‌شود.

 

مرد منفی متولد اردیبهشت بسیار حسود است. اگر شما به عنوان همسر او، برای کاری پیش بینی نشده بیرون بروید و یا پنج دقیقه دیر کنید. می‌خواهد بداند کجا بوده اید و یا چه می‌کردی. او همیشه به دنبال امنیت می‌گردد.

 

متولدین اردیبهشت در بین اعضای بدن خود، به گردن اهمیت بیشتری می‌دهند و اغلب گردن‌های کلفتی دارند. برخی از این مردان تنومند و جذاب هستند، بعضی دیگر هم – که مشخصه برج آنهاست – استخوانی هستند. اما خود، یعنی شانه‌های پهن و کمری صاف را حتماً دارند.

 

آن‌ها عموماً مو‌های مجعد و تیره، چشمانی قهوه‌ای رنگ و با احساس و رنگ پوستی روشن دارند، عجیب است، اما بیشتر آن‌ها کاکل‌هایشان را روی پیشانی می‌ریزند.

 

مرد اردیبهشت مردی است سرشار از عشق و علاقه که برای عاشق شدن زمان زیادی می‌خواهد. اگر زن خوش شانسی هستید، مطمئن باشید هر سی سال یکبار عصبانیت او را خواهید دید.

 

به این دلیل که افراد برج ثور در حواس پنج‌گانه حکم‌فرمایی می‌کنند، حس قوی‌ای درباره رنگ‌ها دارند، چشایی بی‌نظیر و گوشی مشتاق به موسیقی. در کمترین حالت، در هر محیطی که وارد شوند، آن را بهبود خواهند داد.

 

متولد اردیبهشت می‌داند که تصویر یک کمپانی نقش حیاتی در موفقیتش دارد و می‌داند که چطور یک محصول را بسته‌بندی کند یا برندسازی نماید تا آن را به یک محصول رده بالا تبدیل کند.

 

افراد برج فلکی ثور از تغییر متنفر هستند، به این دلیل بایست بسیار دقیق در مورد انتخاب شغل خود مطالعه نمایند و از اینکه با خصوصیاتشان یکسان است، اطمینان حاصل نمایند.

 

مأخوذ به حیا بودن در رابطه با خود یکی از عادات آنهاست. متولد اردیبهشت تمایل دارد که با ادب و منظم باشد و احترام قابل توجه‌ای به افراد رده بالاتر نشان می‌دهد. اگر با مقام بالادست خود دچار مشکل شود، به او نخواهد گفت. در مقابل، اعتراض و صحبت در مورد او را به میان همکاران خود خواهد برد.

 

هیچ موجودی در دنیا به اندازه مردان متولد اردیبهشت در مقابل ناز و نوازش نرمش از خود نشان نمی‌دهد.

 


بیشتر بخوانید: طالع بینی چینی زن اردیبهشت


 

مرد متولد اردیبهشت طالع بینی چینی

در طالع بینی چینی مرد اردیبهشتی آمده که ایشان دیر ناراحت می‌شود، ولی اگر ناراحت بشود دنیا را به هم می‌ریزد.

 

مرد متولد برج ثور آدمی است آرام، اهل عمل، حساس و همانند صخره‌ای عظیم پابرجاست. او آدمی است محتاط و مصمم، اصلا رویایی نیست و احکام قلبش بر مغزش حکومت نمی‌کند.

 

مرد اردیبهشت می‌تواند یک عاشق بی‌قرار، صمیمی و حامی معشوق باشد. وسوسه دیگران و یا رویداد‌های ظاهری فریب هرگز نمی‌توانند او را از تعقیب هدفی که برای خود تعیین کرده است، منصرف سازد.

 

یک مرد اردیبهشت ماهی اگر چه فوق العاده صبور است، اما نمی‌خواهد که حلقه‌ای به بینی‌اش انداخته شود، و به این طرف و آن طرف کشیده شود. او خواهان آزادی است.

 

مسلماً هیچ مردی مهربان‌تر، صمیمی‌تر و شکیبا‌تر از یک متولد برج اردیبهشت نیست به شرط آنکه مردانگی و احترامات او مورد تهدید قرار نگیرد.
قلب بی‌ریای او جایی برای کینه توزی و دوز و کلک چیدن ندارد.

 

یک اردیبهشتی واقعی وقتی هدفی را انتخاب کرد، نسبت به تمام خطرات احتمالی که ممکن است سر راهش قرار بگیرند، بی‌اعتنا می‌ماند. هر قدر دوستان و اطرافیانش موانع کاری را بیشتر برایش توضیح بدهند، او در انجام دادنش مصمم‌تر می‌گردد.

 

از نظر مالی وضع مالی متولد این ماه معمولاً عالی است. کمتر مرد متولد اردیبهشت را می‌توان دید که برای روز‌های دیگر چیزی ننهاده باشد و اغلب ایشان کسانی هستند که از ثروت بهره کافی دارند. برخی از آن‌ها هم فکر اقتصادی قوی دارند و در کار‌های تجارتی موفقیت بسیار بدست می‌آورد.

 

او عاشق خرید کردن است، ولی از فروشگاه‌های خلوت و شیک خوشش می‌آید نه از فروشگاه‌های چندطبقه که در آن‌ها مردم از سر و کول هم بالامی روند.
مرد متولد اردیبهشت در هر کجا باشد، به این اصل قدیمی که مرد، مرد است و زن، زن، اعتقاد قلبی دارد.

 

از نظر پدر بودن مردی است بی‌نظیر، او فکر می‌کند که هر مردی باید پسری داشته باشد تا نسلش حفظ بشود و اسم خانواده باقی بماند، اما عاشق دختر بچه‌های کوچک و ظرافت و مهربانی‌های مخصوص ایشان است.

 

او پدری است که بدون تظاهر به بچه‌هایش عشق می‌ورزد و گرم‌ترین احساسات را نسبت به ایشان دارد. اما در عین حال اصول و مقرراتی را برای ایشان وضع می‌نماید که با کمال دقت و وسواس برچگونگی اجرایشان نظارت می‌کند.

 

هرگز به جان یک طالع بینی چینی مرد متولد اردیبهشت نق نزنید، این کار درست مثل تکان دادن یک پارچه قرمز رنگ جلوی یک گاو نر است.

 

او کارش را خوب و مستمر انجام می‌دهد و هرگز لازم نمی‌بیند عجله‌ای به خرج بدهد. سرعت‌سنج او روی قسمت «آهسته و پیوسته» ثابت مانده است.

 

تهییج و ترغیب او به درگیر شدن با کار‌هایی که لازمه‌اش شتابزدگی و شوک زیاد است، قطعاً با شکست مواجه می‌گردد.

 

او با آدم‌های جلف و سبک سر و بی‌انضباط میانه‌ای ندارد.

 

عشق طالع بینی چینی مرد متولد اردیبهشت صادقانه، ساده، عمیق و مخصوصا بی‌تظاهر است. به هیچ صورتی متظاهر نیست و ظاهر و باطنش تا حد ناراحت کننده‌ای یکی است.

 

مرد اردیبهشتی، زن و همسری شوخ و شنگ، ظریف و زنانه، عاقل و سیاستمدار، و مطیع و خانه‌دار را به سر حد پرستش دوست دارد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب