فال شب یلدا ۱۴۰۳ + فال همه ماه ها در شب یلدا سال ۱۴۰۳

فال شب یلدا ۱۴۰۳ + فال همه ماه ها در شب یلدا سال ۱۴۰۳

فال شب یلدا ۱۴۰۳

فال متولدبن همه ماه ها در شب یلدا ۱۴۰۳ را در ادامه این بخش تقدیم حضورتان خواهیم کرد و در صورتی که به دنبال بروزترین فال شب یلدا سال ۱۴۰۳ هستید در این پست همراه ما باشید. یکی از مرسوم ترین فال های ایرانی، فال حافظ شب یلدا است که در ادامه فال شب یلدا 1403 و طالع بینی شب یلدا برای متولدین 12 ماه سال آورده شده است. اگر در شب یلدا به دنبال دقیق ترین فال شب یلدا سال ۱۴۰۳ هستید با این مقاله در سایت سماتک همراه باشید.

فال شب یلدا ۱۴۰۳ + فال همه ماه ها در شب یلدا سال ۱۴۰۳

فال شب یلدا ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

در نخستین شب از ماه زمستان و در شب یلدا سال ۱۴۰۳ احساس می‌ کنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و می‌خواهید انرژی اضافی خود را تخلیه کنید. اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به نفع شخص شروع کننده تمام می‌شود و در عین حال وظایفی که قبلا به خوبی تعریف شده‌اند، ممکن است در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خود را از دست بدهند. در دی ماه ۱۴۰۳ به جای اینکه سعی کنید حق را به جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید.

 

فال شب یلدا ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

فال شب یلدا ۱۴۰۳ در مورد متولدین ماه اردیبهشت گفته است که با آغاز فصل زمستان از کینه دست بردارید و بی خیال کدورت شوید. خنده را مانند گلی بر لب هایتان بنشانید که دوستی و نیکویی همانند پلی است به دل دیگران. به آینه بنگرید و دلتان را همانند آن، صاف و بی غش کنید. بعد می بینید که آینه به شما لبخند رضایت می زند. حال که در شب یلدای امسال دور هم جمع شده اید باید بدانید زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد، به خود بیایید. گذشته را فراموش کنید و به آینده ای درخشان بنگرید، چون زندگی زیباست. در معامله مسکن به خصوص در شرایط کنونی بازار همه موارد را در نظر بگیرید. عشق تان روزی از شما کمکی خواست، اما شما کاری نکردید، خب، حالا وقتش است که جبران کنید، مگر چه اشکالی دارد… او همچنان چشم به راه شماست.

 

فال شب یلدا ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

طالع بینی شب یلدا سال ۱۴۰۳ برای متولد شدگان خرداد ماه می گوید که حتی اگر فکر کنید که دنیای شما در حال آرام شدن و سر و سامان گرفتن است اما می‌ دانید که هنوز کارهای زیادی دارید که باید در طی ماه انجام دهید، ممکن است احساس کنید که یک ماجراجویی عالی برای شما می‌تواند تسکینی برای کارسخت و جزییات بی پایان باشد. در این ماه فراوانی کار شما می‌تواند مقداری برایتان خسته کننده باشد اما بهتر است که در مقطعی از زمان کار خود را سر فرصت انجام دهید نه اینکه برای رسیدن به خط پایان عجله کنید!

فال شب یلدا ۱۴۰۳ + فال همه ماه ها در شب یلدا سال ۱۴۰۳

فال شب یلدا ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

اگر متولد نخستین ماه از فصل تابستان هستید و به دنبال فال شب یلدا ۱۴۰۳ می گردید به نظر میرسد که در این ماه زمستان شرایط زندگی و حوادث بر وفق مراد شما خواهد بود و به لطف حق و در نتیجه زحمات خود شما، آینده نیز بی شک بهتر از گذشته پیش خواهد آمد. اما بیاد داشته باشید که از آنچه پیش آمده است مغرور نشوید و گهگاه به نقاط ضعف خود هم بیندیشید و دنبال فرصت هایی برای رفع نواقص خویش باشید و دیگر اینکه نسبت به موفقیت های دیگران حسادت نورزید بلکه از شادی و توفیق دیگران لذت ببرید تا محبوب دل های مردم باشید.

 

فال شب یلدا ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

در شب یلدای ۱۴۰۳ پول قابل توجهی به دستتان میرسد که باید برای هزینه آن با برنامه ریزی پیش بروید، به عنوان مثال سرمایه گذاری در یک کار تولیدی میتواند برایتان مثمر ثمر باشد، جشن تولد عزیزی را پیش رو دارید که اصلاً فراموش کرده اید؛ با تهیه هدیه ای هرچند ساده مهر و محبت خودتان را به وی نشان بدهید. فال شب یلدای ۱۴۰۳ گفته است که ناگهان زنگ تلفن خانه تان برای دادن خبری خوش به خانواده تان به صدا در خواهد آمد، پس همیشه و در همه حال شکر گزار خالق هستی باشید !

 

فال شب یلدا ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

شهریور ماهی های عزیز باید بدانید که فال شب یلدا ۱۴۰۳ برای شما به خوبی هرچه تمام تر رقم خورده است و دوباره از شما بابت کارهایتان تقدیر خواهد شد. در زمستان ۱۴۰۳ اخبار خوش حال کننده ای خواهید شنید. مطمئن شوید که می توانید در همه زمانها به شیوه ای موثر با اطرافیان ارتباط برقرار کنید. روابط رمانتیک پربار و لذت بخش است و رابطه مشترک زناشویی قابل اعتماد خواهد بود. با ارتباط مناسب و مدارا کردن به احتمال بسیار زیاد ازدواج پیش خواهد آمد. در عشق شاهد ثبات هستید. یکسری اتهامات جزیی در محل کار به شما زده خواهد شد اما شما سربلند از آنها خواهید بود. موفقیت شما با کار سخت بدست می آید. از نظر مالی این ماه طبیعی خواهد بود و ممکن است پول غیر منتظره ای دریافت کنید. خریدهای لوکسی خواهید داشت. اگر ایده های جالبی دارید بهتر است در شب یلدای امسال از مشورت افراد باتجربه هم استفاده کنید.

فال شب یلدا ۱۴۰۳ + فال همه ماه ها در شب یلدا سال ۱۴۰۳

فال شب یلدا سال ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

روابط مهمترین بخش از زندگی هر یک از ما هست و با رسیدن شب یلدا سال ۱۴۰۳ آغازی دوباره خواهند داشت. فضای واقعی از دادن و گرفتن خواهید داشت و همچنین وقت گذارانی در گذشته. این بصورت انفرادیست؟ خب انتظار میرود که برخی پیشرفت های جدید ممکن است نه فقط برای یک نفر و خود شما باشد بلکه ممکن است جرقه های انتخاب چندگانه باشد. در خارج از جعبه به وضعیت مالی شما فکر میکنم. پس اگر همه چیز در تنگنا قرار گرفته مشورت با افراد مختلف ممکن است شما ایده های خوبی که واقعا هوشمندانه است، بدست آورید و با اعمال تغییرات ، همه چیز را به سمت بهتر شدن سوق دهید. شغل شما می تواند با خانواده شما هماهنگ شود یا زمانی به هریک اختصاص دهید که به خود واقعی تان دست پیدا کنید. با وردود مریخ به نشان شما اعتماد به نفس و موفقیت برای شما بدست خواهد آمد و هر چیزی را قادر به انجام هستید.

 

فال شب یلدا ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

فال شب یلدا سال ۱۴۰۳ در مورد متولدین ماه آبان گفته است: می خواهی، تمام آدم های منفی زندگی ات را ببخشی و با نیکی کردن آنها را به دوست تبدیل کنی. خرید وسایل جدید را به زودی شروع می کنی. می خواهی مسایل مالی را بادید دیگری نگاه کنی،اما اهل حساب و کتاب نیستی. اگر لازم است از کسی که بتواند مشاوره های خوبی به تو بدهد استفاده کن.هرگز برای دستیابی به اهدافت،قوانین را زیر پا نگذاشته ای و هر جایی می روی این حسن اخلاقت زبان زد خاص و عام است. افراد زیر دستت را مورد تحسین قرار بده،پس از مدتی خواهی دید که کارآیی آنها بهتر خواهد شد.نیازهای ویژه اطرافیان و خانواده ات را درک کن.در این ماه ،با استرس و عصبانیت برخورد نکن،زیرا نگرش های مثبت خود را از دست می دهی و احساسات منفی بر تو غلبه خواهند کرد.پیش داوری ها را کنار بگذار.کارهای اداری پیش آمده،که احتیاج به زمان دارند،..قدر ساعات خوشی را که با آنها می گذرانی،بدان

 

فال شب یلدا ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

آذر ماهی های عزیز بسیار خوشحال هستیم که با فال شب یلدای ۱۴۰۳ در خدمت شماییم و باید صبر کنید و تامل کنید همانطور که درب ها همیشه روی یک (پاشنه) نمی چرخند، دنیا هم همیشه به یک حال و یک منوال نمی ماند. هم (ان مع العسر یسرا) داریم و هم (فالله یحب الصابرین) شما که این همه مدت صبر کرده اید کمی دیگر هم دوام بیاورید گردش فلکی برای شما روی به اعتدال دارد. مقدمات یک سفر برای شما در حال تدارک و فراهم شدن است. سعی کنید منتهای استفاده از این سفر را بکنید که سفری سرنوشت ساز است. اگر (تنها) هستید زیاد ناراحت نباشید که شاعر گفته است دلا خو کن به تنهائی که از- تن ها (بلا خیزد) دوران تنهائی شما نیز سرانجام پایان خواهد یافت.

فال شب یلدا ۱۴۰۳ + فال همه ماه ها در شب یلدا سال ۱۴۰۳

فال شب یلدا ۱۴۰۳ برای متولدین دی

شما عزیز دی ماهی که در شب یلدا چشم به جهان گشوده اید باید بدانید که امشب و فردا، روز شماست و پیشنهادی دریافت میکنید که البته قبل از هر تصمیمی به تمام زوایای قضیه فکر کنید و بعد پاسخ دهید ؛ لبخند شما ممکن است به دیگران حیاتی تازه ببخشد و به زندگی امیدوارشان کند، اگر به شما اعتماد کردند ارزش این محبت را بدانید و با درستی و نیکی آن را پاسخ دهید. عزیزان و متولدین شب یلدا، با قناعت زندگی کنید، زیرا قناعت یک ارزش است، ولی هرگز خسیس نباشید؛ روزهای خوش فرا خواهد رسید، روزهایی که خاطرات خوش گذشته را بار دیگر برای شما زنده میکند.

 

فال شب یلدا ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

مشکلی برای تان پیش آمده است که هنوز جای امیدواری است پس ناامید نباشید و به خداوند توکل کنید؛ خبر خوشی دریافت میکنید که موجب خوشحالی شما و اعضای خانواده میشود ؛ تقاضایی از شما میشود که نباید تحت تاثیر احساسات قرار بگیرید پس با تفکر و درایت جواب دهید. بهمن ماهی های عزیز شما در شب یلدا ۱۴۰۳ به مراسمی دعوت میشوید که در آن آشنایی جدیدی برایتان به وجود خواهد آمد مطمئن باشید که این آشنایی به نفع شما تمام خواهد شد.

 

فال شب یلدا ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

فال شب یلدا سال ۱۴۰۳ درباره ی زنان و مردان متولد اسفند ماه گفته است گره کور زندگی تان بعد از مدتها باز می شود. احساس آزادی خواهید کرد. مسائل و مشکلات مالی را پشت سر گذاشته، به تعادلی در دخل و خرج خواهید رسید. وقت آن است به رویاهای تان جامه ی عمل بپوشانید. عده یی از متولدین این ماه به مسافرت های شغلی می روند. گروهی به تحصیل در رشته ی مورد علاقه ی خود می پردازند و گروهی به فکر شغل و حرفه ی جدید خواهند بود. در هر صورت بخت و اقبال مالی این گروه بلند است. این دوره بر عده ای از متولدین این ماه پایان تمام مشکلات و موانع است، در حالی که برای عده یی دیگر شروع مشکلات شغلی و مالی است.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب