قرص لاغری

قرص لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

فال ماهانه آبان 98 | طالع بینی ماهانه آبان ۹۸

فال ماهانه آبان 98 | طالع بینی ماهانه آبان ۹۸

فال ماهانه آبان 98

فال ماهانه آبان 98 مناسب برای همه افراد متولد شده در 12 ماه سال شمسی است که برای اینکه متوجه شوید در آبان سال 98 چه اتفاقاتی قرار است برای شما رخ بدهد می توانید پس از مشخص نمودن ماه تولدتان، طالع بینی ماهانه آبان 98 برای متولدین همه ماه های سال را بخوانید. بسیاری از افراد به اشتباه فکر می کنند که فال ماهانه آبان 98 فقط برای افراد متولد شده در ماه آبان است در صورتی که این تفکر کاملا غلط می باشد و این نوع فال و طالع بینی برای همه متولدین ماه های سال می باشد که بدانند در آبان سال ۹۸ چه اتفاقاتی برایشان رقم خواهد خورد. اگر می خواهید بدانید که در دومین ماه از فصل پاییز برای شما خانم ها و آقایان که علاقه به فال و طالع بینی دارید چه پدیده هایی رخ خواهد داد در ادامه این بخش سایت سماتک فال ماهانه آبان ۹۸ پاسخ سوالات شما را خواهد داد. بسیاری از افراد به گرفتن فال عقیده دارند و باید بدانید که دانستن طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای ماه تولد شما دقیق نیست و آنچه که در زندگی شما اتفاق خواهد افتاد را فقط خداوند بزرگ و بلند مرتبه می داند و اوست که تقدیر ما انسان ها را در همه روزها و ماه های سال رقم می زند. با این حال اگر علاقه به دانستن فال ماهانه آبان 1398 دارید با ما همراه باشید. آرزو می کنیم تک تک لحظه های زندگی تان در آبان سال ۹۸ و دیگر ماه های امسال به خوبی و خوشی بگذرد و همواره الطاف الهی شامل حال شما عزیزان شود.

فال ماهانه آبان 98 | طالع بینی ماهانه آبان ۹۸

طالع بینی ماهانه آبان ۹۸

طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای شما خانم ها و آقایان ایرانی است که از کاملترین مرجع فال ماهانه آبان ۹۸ تهیه و گردآوری شده است و در ابتدا باید بگوییم گرفتن فال فقط جنبه تلقین دارد و ممکن است آنچه را که شما در این مقاله درباره ماه تولدتان می خوانید اصلا برایتان در ماه آبان ۹۸ اتفاق نیفتد پس بهتر است با دید باز به سرنوشت و تقدیر زندگی تان نگاه کنید و همیشه همه چیز را دست خدا بسپارید و از او بخواهید تا در برج عقرب نیز همانند بقیه ماه های سال 98 برایتان اتفاقات خوبی رقم بزند. طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ مخصوص تمامی ماه های تولد است که برای دانستن طالع تان در ماه آبان امسال باید ابتدا ماه تولد خود یا هر شخصی که می خواهد فال بگیرد را از ادامه این مطلب انتخاب کنید و سپس طالع بینی مربوط به ماه تولد مورد نظرتان را در آبان ماه ۹۸ بخوانید. در ادامه این بخش طالع بینی آبان ۹۸ و فال ماهانه زنان و مردان متولد ماه های مختلف شمسی در ماه آبان سال ۱۳۹۸ را برای شما کاربران عزیز و گرامی آماده کرده ایم.

 

فال ماهانه آبان 98 برای متولدین فروردین

شما عزیزی که در ماه فروردین به دنیا آمده اید و می خواهید بدانید در آبان 98 قرار است چه اتفاقاتی برایتان رخ بدهد باید بدانید که شما زن یا مرد فروردین ماهی در ماه آبان 98 به راحتی می توانید بر روی دیگران تاثیرگذار باشید و از این توانایی در جهت رسیدن به هدفی که دارید استفاده کنید. شما فروردینی ها ذاتاً رهبر به دنیا آمده اید پس از اینکه افرادی را مدیریت کنید نترسید فقط مراقب باشید که زیاده روی نکنید. به گزارش سماتک ماه آبان ۹۸ سراسر از اتفاقات خوب برایتان خواهد بود و آرزوهایی که مدتها به دنبالش بودید برایتان مسیر می شود فقط مراقب باشید که این امر موجب نشود غرور و خودخواهی بر شما چیره شود. کمی بیشتر به خودتان استراحت دهید و اطرافیانتان را فراموش نکنید آنها به کمک شما احتیاج دارند و در پایان باید بدانید بهترین روز برای شما 4 آبان و بدترین روز 6 آبان است.

 

طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی های عزیز باید بدانند که طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای شما گفته است که در این ماه توانایی شما بی اندازه خواهد شد پس بیهوده استرس نداشته باشید و سعی کنید کارهایتان را به درستی انجام دهید. در ماه آبان ۱۳۹۸ موقعیتی برایتان فراهم می شود تا به آرزوی دیرینه خود برسید پس خوب در رابطه با آن فکر کنید. زندگی جدیدی را آغاز می کنید و از این پس در آسایش و راحتی بیشتری خواهید بود و این امر نه تنها شما بلکه خانواده تان را هم تحت تأثیر قرار خواهد داد. متولدین اردیبهشت در آبان سال 98 یکی از مشکلات بزرگتان مرتفع می‌شود می‌شود و بالاخره یک نفس راحت می کشید، منتظر باشید، اتفاقات بسیار بزرگی در راه است و بهترین روز برای شما بیست و هشتمین رو از ماه آبان سال ۹۸ خواهد بود.

 

طالع بینی ماهانه آبان سال 98 برای متولدین خرداد

فال ماهانه آبان 98 برای متولدین ماه خرداد بسیار خوب و نیکو رقم خورده است و خردادی های عزیز باید بدانند که آبان 98 برایشان ماه پر مشغله ای خواهد بود و کاملا از خانواده و دوستان تان فاصله می‌گیرید اما نگران نباشید که به نتیجه ای که در آخر ماه به دست می آورید می ارزد. درست است که مشکلات بسیاری در زندگی دارید اما این ماه شروع برطرف شدن یک به یک آنها برایتان خواهد بود. باید بدانید که هفته اول آبان سال ۹۸ برای شما خرداد ماهی های عزیز بسیار نیکوتر است و باید در آبان ماه امسال در تلاش باشید تا بیشتر وقت تان را به خانواده اختصاص دهید و کودک درون تان را فراموش نکنید، این کار کمک تان می کند تا به افسردگی دچار نشوید. به حس کنجکاوی تان پر و بال دهید و آن را سرکوب نکنید چراکه مطمئنا شما را به جاهای خوبی خواهد برد.

فال ماهانه آبان 98 | طالع بینی ماهانه آبان ۹۸

فال ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین تیر

مردان و زنان متولد تیر ماه باید بدانند که فال ماهانه آبان ۹۸ برایشان در ادامه این بخش بیان شده است و در ابتدا باید بگوییم که روزهای اول ماه آبان 98 به خصوص سومین روز کمی برایتان سخت خواهد گذشت چرا که شرایط برایتان دشوار و آشفته است اما بهتر است مثبت فکر کنید و به خودتان ایمان داشته باشید چرا که همه چیز در حال حل شدن است، تیری های عزیز شما باید در آبان ماه ۱۳۹۸ زیاده خواهی را کنار بگذارید و خودتان را با افرادی مقایسه کنید که در حد و اندازه تان هستند تا بتوانید اعتماد به نفسی که می خواهید را به دست بیاورید. از نتایج کارتان پشیمان نشوید چرا که تمام تلاششان را گذاشته اید. خبرهای خوبی در اواسط ماه به دستتان می رسد و بهترین روز برای شما در ماه آبان امسال روز بیست و دوم خواهد بود که زندگی را به کامتان شیرین می‌کند و ممکن است در رابطه با مسائل مالی باشد.

 

فال ماهانه آبان 98 برای متولدین مرداد

زنان متولد شده در مرداد باید بدانید که طالع بینی آبان سال ۹۸ برای شما عزیزان بسیار خوب نوشته شده است و در آبان ماه امسال بیشتر وقتتان را با دوستان و خانواده تان هستيد و کمتر به فکر کار و تلاش هستید، مراقب باشید که زیاده روی در این امر شما را از نظر مالی در شرایط بدی قرار می‌دهد. مشکلاتی در محیط خانواده وجود دارد که نگرانتان ساخته اما مطمئن باشید که به زودی برطرف می‌شود. مردان متولد مرداد در ماه آبان سال 98 توجه کنید که شما در این ماه باید بیشتر مسئولیت پذیر باشید و سعی کنید زیردستانتان را مدیریت کنید، اگر حساب‌شده پیش بروید مطمئناً در دومین ماه از فصل پاییز 98 به نتایج خوبی خواهید رسید و ممکن است در نخستین روز آبان 1398 شما مردادی عزیز از نظر موقعیت اجتماعی برایتان جهشی بزرگ رقم بخورد.

 

طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین شهریور

طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای شهریوری های خوش شانس می گوید که انگار شما مهره مار دارید و از جانب اطرافیان و دوستان و حتی همسایگان تان مورد محبت قرار می گیرید و مدام در کنار شما حضور دارند اما اگر احساس می کنید این کار به زندگی تان لطمه می‌زند بهتر است محترمانه از آنها فاصله بگیرید. ماه های گذشته بسیار پرمشغله بودید و سخت کار کردید و آبان 98 وقت آن است که به خودتان استراحت دهید و به سفر بروید، و همچنین با دوستانتان بیشتر وقت بگذرانید. متولدین شهریور شما باید در آبان سال ۹۸ سعی کنید از موقعیت‌های کاری که برایتان به وجود می‌آید به خوبی استفاده کنید تا رفته رفته به جایگاهی که می خواهید و لایق آن هستید دست پیدا کنید و روز بیست و هفتم آبان ماه سال یک هزار و سیصد و نود هشت بهترین روز برای شهریور ماهی ها است.

 

فال ماهانه آبان ۱۳۹۸ برای متولدین مهر

اگر شما زن یا مردی هستید که در مهر ماه به دنیا آمده اید و می خواهید فال ماهانه آبان ۹۸ را در مورد خود بدانید باید بگوییم که در این ماه می‌توانید با خیال راحت به تفریح و خوشگذرانی بپردازید و بعد از مدت ها حتی با دوستان قدیمی تان دیدار داشته باشید پس از این فرصت استفاده کنید و روحیه از دست رفته تان را بازیابی کنید. فال و طالع بینی ماهانه آبان ۱۳۹۸ برای متولدین مهر می گوید شما مسئولیتی دارید که باید هرچه سریعتر آن را به پایان برسانید، اگر احساس می کنید از پس از انجام آن بر نمی آیید می توانید از دیگران کمک بخواهید. در اواخر ماه آبان سال 98 به خصوص روز بیست و ششم این ماه از نظر عاطفی در موقعیت بسیار خوبی قرار خواهید گرفت و ممکن است ازدواج در پیش داشته باشید. رازی دارید که دوست دارید هرچه سریعتر آن را بر زبان بیاورید اما شما متولدین مهر باید مراقب باشید که آبان ماه ۹۸ اصلا برای فاش کردن راز وقت مناسبی نیست .

 

فال ماهانه آبان ماه ۹۸ برای متولدین آبان

آبانی های عزیز هم باید بدانند که این ماه برای خود شماست و مگر می شود شما آبان ماهی باشید و ماه آبان سال ۹۸ با شما ناسازگاری کند؟! اما شما متولد ماه آبان ممکن است در این ماه کمی بیمار شوید و یا خطرات به سراغتان بیایند پس بیشتر از خودتان مراقبت کنید. مسائلی در اطرافتان وجود دارد که فکرتان را درگیر ساخته اما باید به آنها نظم دهید. شما متولدین آبان مطمئناً الویت هایی در زندگی تان دارید که باید بر طبق برنامه پیش بروید پس به حرف های دیگران توجهی در آبان سال 98 نشان ندهید و سعی کنید مطابق میل خود عمل کنید چرا که آرامشتان از همه چیز مهمتر است. فال ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین ماه آبان خوب است و بهترین روز در این ماه برای شما روز هشتم آبان است و موقعیت های مناسبی از نظر عاطفی و همچنین مالی برایتان به وجود می‌آید که باید به خوبی از آنها استفاده کنید. سعی کنید بیشتر کتاب بخوانید و آرامش را به زندگی تان بازگردانید، مهربانی را فراموش نکنید که می‌تواند زندگیتان را دگرگون کند.

فال ماهانه آبان 98 | طالع بینی ماهانه آبان ۹۸

فال ماهانه آبان 98 برای زنان و مردان متولد آذر

فال ماهانه آبان 98 برای متولدین آذر ماه اتفاقات پیشبینی نشده را بیان کرده است و شما متولدین ماه آذر در هفته اول آبان 1398 مدام سوپرایز می شوید پس خودتان را برای بهترین چیزها آماده کنید. شما فرد رویاپردازی هستید اما اگر نتوانید بین خیال و واقعیت تمایز قائل شوید متاسفانه رفته‌رفته شرایط زندگی برایتان دشوار خواهد شد. شما آذر ماهی عزیز درست است که بسیار تلاش می‌کنید اما تاکنون تمامی راه‌ها برایتان بسته بوده اما مطمئن باشید که بالاخره در آبان 98 مسیر درست را می یابید. در اواخر ماه آبان امسال از نظر عاطفی کمی به چالش کشیده می‌شوید و مشکلاتی میان و شما و همسرتان به وجود می آید اما با یک گفتگوی منطقی می توانید همه چیز را ختم به خیر کنید.

 

طالع بینی ماهانه آبان 1398 برای متولدین دی

شما عزیزی که زاده دی ماه هستید باید بدانید طالع بینی ماهانه آبان 98 برای شما هم خوب رقم خورده است و در این ماه مطمئنا از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار خواهید داشت اما این قضیه نباید موجب شود که دست از کار بکشید، حتی باید تلاشتان را بیشتر کنید تا در شرایط بهتری قرار بگیرید. عاقلانه تر عمل کنید و سعی کنید وقتتان را به خوبی تقسیم کنید، نباید از تفریح و خوشگذرانی بکاهید چرا که شما روحیه حساسی دارید و باید در زندگیتان تنوع وجود داشته باشد. در اواسط ماه آبان سال 1398 دو راهی سختی برای شما متولدین دی به وجود می‌آید که زندگی‌تان را کسل کننده می‌کند اما با توجه به قدرت و توانایی که دارید، راه درست را بر می گزینید و تا آخر ماه خبری که مدتها در انتظارش بودید به دستتان می رسد.

 

فال ماهانه آبان سال ۹۸ برای متولدین بهمن

متولدین بهمن ماه که همیشه به دنبال رسیدن به آرزوهایتان بودید باید بدانید که فال ماهانه آبان سال ۹۸ برای متولدین بهمن زندگی عاشقانه ای را پیشبینی کرده است و هرچه که در این زمینه انتظار داشته باشید برایتان در آبان ۱۳۹۸ عملی می شود، بالاخره عشق زندگی تان را پیدا خواهید کرد و اتفاقات رمانتیکی برای شما زن متولد بهمن رخ خواهد داد اما مراقب باشید که در این زمینه به هرکسی اطمینان نکنید چرا که روحیه شما از همه چیز مهمتر است و نباید به راحتی آن را بازیچه دست دیگران کنید. اگر در ماه آبان امسال از شخصی خواسته ای دارید خودتان را آماده کنید که ممکن است جواب نه بشنوید اما این امر باید نگرانتان نکند چرا که تا آخر ماه نظرش برمی گردد. برای برخی از شما مردان بهمن ماهی عزیز در آبان سال ۹۸ به یکباره ورق زندگی تان برمی گردد و اتفاقاتی رخ می‌دهد که تصورش را هم نمی کردید پس همچنان خوش‌ بینانه به راهتان ادامه دهید و روز هشتم را برای خود و خانواده تان نیک بدانید.

 

فال ماهانه آبان 98 برای زن و مرد متولد اسفند

رسیدیم به متولدین اسفند و می خواهیم بدانید طالع بینی ماهانه آبان 98 برای مردان و زنان متولد اسفند چگونه رقم خورده است؟! متولدین اسفند در آبان 98 شمایی سرشار از احساسات هستند و کمتر می‌توانید منطقی عمل کند، شاید این امر ناراحتتان کند اما بهتر است از جنبه مثبت به آن نگاه کنید و به خودتان سخت نگیرید، چرا که فرصت مناسبی است تا بتوانید به زندگی عاطفی خود سروسامان دهید. اگر تاکنون برای اینکه شادی و خوشحالی به زندگیتان سرازیر شود محتاج دیگران بودید باید از ماه آبان امسال مستقل تر عمل کنید و موقعیت هایی را به وجود آورید تا زندگی شما زن و مرد اسفندی به کامتان شیرین شود، این کار خودخواهی نیست بلکه شما را از هر جهت قوی و قدرتمندتر می کند و روز دوم این ماه آبان سال ۱۳۹۸ برای شما دختران و پسران و همه متولدین اسفند بسیار نیکو خواهد بود.

فال ماهانه آبان 98 | طالع بینی ماهانه آبان ۹۸

فال ماهانه آبان 98

 

فال ماهانه آبان 98 – ۹۸ برای شما کاربران محترم را در بالا بیان کردیم و همانطور که مشاهده کردید طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای هر یک از متولدین 12 ماه سال متفاوت است اما باز هم می گوییم که فال و طالع بینی ماهانه آبان سال 98 و اتفاقات خوب یا بدی که در این مقاله برای زنان و مردان نوشته شده است ممکن است اتفاق نیفتد و هیچ کسی جز پروردگار جهانیان از فال ماهانه آبان ماه 98 اطلاعی ندارد؛ پس همه چیز را به دست تقدیر سپرده و توکل تان بر خدا باشد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب