لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

فال ماهانه اسفند 98؛ طالع بینی متولدین همه ماههای سال در اسفند ۹۸

فال ماهانه اسفند 98؛ طالع بینی متولدین همه ماههای سال در اسفند ۹۸

فال ماهانه اسفند 98 برای شما کاربر گرامی تهیه و گردآوری شده است که با توجه به ماه تولدتان می توانید از اتفاقاتی که قرار است در اسفند ماه 1398 برایتان رخ دهد اطلاع پیدا کنید. بازدید کننده عزیز در صورتی که تمایل دارید بدانید طالع بینی ماهانه اسفند ۹۸ در مورد شما چه چیزی را بیان کرده است با این مقاله از سایت سماتک همراه ما باشید.

 

فال ماهانه اسفند 98

تمامی اتفاقات و حوادثی که قرار است برای انسان اتفاق بیفتد را به غیر از پروردگار هیچ کسی نمی داند و فال ماهانه اسفند 98 بیشتر جنبه سرگرمی دارد. ممکن است در برخی از مواقع طالع شما را به درستی بیان کند اما هیچ موقع نباید به فال و طالع بینی اعتماد کنید و به هیچ وجه زندگی خود را بر حسب آن برنامه ریزی نکنید.

فال ماهانه اسفند 98؛ طالع بینی متولدین همه ماههای سال در اسفند ۹۸

فال ماهانه متولدین فروردین در اسفند 98

شما خانم ها و آقایان متولد فروردین ماه باید در اخلاق و رفتار خود تغییراتی به وجود بیاورید تا بتوانید مشکلات زندگی تان را از بین ببرید و خود را از تمام غم و اندوه نجات دهید. شما هموراه خواهان علم اندوزی هستید و دوست دارید دایره کلام و اطلاعاتتان بسیار فزونی یابد به واسطه همین امر میتوانید به اهداف خود برسید.

در ماه اسفند 98 دیگران خیلی راحت نسبت به شما فروردینی عزیز و نیت هایتان دچار شک و تردید می شوند، پس سعی کنید هر طوری که شده است به دیگران دلیلی ندهید که به شما شک کنند. اجازه دهید اعتماد به نفستان در رفتارتان بروز پیدا کند و به وعده هایی که داده اید عمل کنید.

در این ماه شما انرژی مضاعفی در اختیار دارید، این انرژی را در انجام کارهایتان مورد استفاده قرار دهید تا کارهایی که معمولا برایتان خسته کننده هستند خیلی خوب و به راحتی پیش بروند. از فرصت هایی که برای بهتر کردن دنیای اطرافتان دارید استفاده کنید. مهم نیست قدم هایی که برمی دارید کوچک هستند یا بزرگ، آنچه اهمیت دارد این است که فراموش نکنیم همه ما نسبت به جهان اطراف مان مسئول هستیم.

 

فال ماهانه اسفند ماه 98 برای متولدین اردیبهشت

در ماه اسفند 98 خبرهای خوب و خوشایندی به گوشتان خواهد رسید که موفقیت را در وجودتان به وجود می آورد و شما را از تمام مشکلات و سختی های زندگی به خوبی عبور می دهد. اردیبهشت ماهی ها در اسفند 98 شخصی را ملاقات میکنید که علاقه بسیاری به او دارید و برای وعده دیدار روز شماری میکنید.پس لز دیدار با او خوشحالی های بسازی خواهید داشت.

حس ششم تان به شما می گوید که اتفاقی غیر عادی قرار است بیفتد. باید با پشتکار خودتان را به این اتفاق برسانید، در غیر این صورت ممکن است فرصت را از دست بدهید. آن چه اکنون اهمیت دارد این است که از حد و مرزهای خود فراتر روید. باید یاد بگیرید که بر هر مانعی که جلوی راه تان قرار می گیرد غلبه کنید. به همه نشان دهید که اگر بخواهید کاری را انجام دهید چگونه برای تحقق آن تلاش می کنید. آنچه می خواهید را بیان کنید و خیالتان راحت باشد که آن را به دست خواهید آورد. بحث های فلسفی می توانند چشم تان را به نقطه نظرات جدید باز کنند.

فال ماهانه اسفند 98؛ طالع بینی متولدین همه ماههای سال در اسفند ۹۸

طالع بینی ماهانه خردادی ها در اسفند 98

در اسفند ماه سال 1398 دیداری دوستانه و خانوادگی در پیش رو دارید که برایتان موفقیت آمیز خواهد بود شخصی به شما پیشنهاد کاری فوق‌العاده‌ای را خواهد داد که احساس خوشایندی در وجودتان به وجود می آورد. خردادی های عزیز برای اینکه بتوانید به موفقیت و سعادت دست یابید باید صفات پسندیده خود را افزایش دهید و با دیگران با مهربانی و مروت رفتار کنيد.

در اسفند ماه امسال شما خرداد ماهی ها به فکر به دست آوردن موفقیت هستید و می دانید که باید برای به دست آوردن آن با چالش هایی روبرو شوید و نقشه هایی حساب شده بکشید تا آینده ی خود را تضمین کنید. اما به خاطر شرایط موجود ممکن است نتوانید مرز بین احتمالات و واقعیت را به درستی تشخیص دهید. سعی کنید نگرشی منطقی تر داشته باشید و فکر نکنید که همه چیز دقیقا بر اساس همان چیزی که شما انتظار دارید پیش خواهد رفت. توانایی های خود را با نشان دادن بهترین عملکرد ممکن در برابر هر موقعیتی که زندگی سر راهتان قرار می دهد به همه ثابت کنید. خوشبختانه شما در حال حاضر می توانید توانایی هایتان را به نمایش گذاشته و دیگران را تحت تأثیر قرار دهید.

 

فال ماهانه اسفند ۹۸ برای متولدین تیر ماه

در این ماه بهتر است امید تان به خداوند باشد تا بتواند مشکلات خود را از بین ببرید به سوی آرامش و آسایش در حال حرکت باشید شما فرد مهربان و دلسوزی هستید. متولدین تیر در اسفند 98 بسیار انسان سخت کوش و با پشتکاری هستید و تا نتیجه ی کار حاصل نشود دست از عمل برنمی دارید. نتایج کارتان همیشه ماندنی است و بقیه نیز از آن استفاده می کنند. شما تا آخرین لحظات زندگی به تمام آرزوهایتان خواهید رسید. به فقرا کمک کنید. نام شما و ذکر خیرتان همه جا بر سر زبانهاست. شما با اطرافيان و نزدیکان خود صادق نیستید و با آنها ریاکارانه برخورد میکنید و همین موجب میشود تا روابط دینتان روز به روز تیره تر شود.

 

طالع بینی متولدین مرداد در اسفند ماه سال 98

فال ماهانه اسفند 98 در مورد متولدین مرداد گفته است که استرس و اضطراب از وجودتان خارج خواهد شد و موفقیت در زندگی نصیبتان می‌شود بهتر است هیچ گاه بد به دل خود راه ندهید تا به موفقیت برسید. صفات نیک و پسندیده بسیاری دارید و همواره دست یاری به سمت دیگران بلند ميکنيد. لطف خدا شامل حالتان خواهد شد و به پیشرفتهای بسیاری دست خواهید یافت.

توی مرداد ماهی صبر کرده ای، تحمل کرده ای، عبادت کرده ای ولی نشانه ای از رسیدن به مراد نمی بینی. فکر می کنی دیگر وقتی برای جبران ضرر نداری و مدام دور خودت می چرخی بدون اینکه پیشرفتی داشته باشی، ولی عاقبت اجر صبر خود را می بینی و بد عهدی زمانه را فراموش می کنی.

 

فال ماهانه متولدین شهریور در اسفند ۹۸

در اسفند ماه سال 98 خیر و برکت در زندگیتان سرازیر می شود و آرامش خاصی در وجودتان به وجود می‌آید که شما را از پستی و بلندی های زندگی عبور می دهد. شهریوری عزیز و مهربان، شما به واسطه پشتکاری که دارید به تمامی اهداف خود دست ميابيد و بزودی ثمره تلاشهای خود را خواهید گرفت پس از تلاش دست نکشید.

برای این که از یک فرصت استفاده کنید باید دقیقاً بدانید که چه کار می خواهید انجام دهید. اگر خودتان سرپرست گروه هستید باید صبوری بیشتری به خرج دهید. اگر می خواهید دیگران از شما پیروی کنند نباید چیزی را به آن ها تحمیل کنید و برای شان سخت بگیرید. اگر همه چیز را کمی آسان تر بگیرید شانس موفقیت تان بیشتر خواهد شد. کمی به خودتان فرصت استراحت دهید، اگر نیت خوبی داشته باشید دیگران هرگز ناراحت نخواهند شد. ممکن است که امروز اتفاقات غیر منتظره ای مشکلاتی در برنامه هایتان ایجاد کنند، پس خودتان را برای رویارویی با آنها آماده کنید.

 

فال ماهانه متولدین مهر در اسفند 1398

متولدین ماه مهر در اسفند امسال باید به دنبال کار و شغل درست حسابی در زندگی تان باشید تا بتوانید مشکلات خود را از بین ببرید و شادی و خوشبختی را در آینده به دست بیاورید. گرفتاری هایتان رفع خواهد شد و کسب و کارتان خوب میشود پس از تشویش و نگرانی بدور باشید و توکلتان بر خدا باشد.

اسفند ماه خوبی هاست از نادانی و جهالت خلاص می شوی. راهت را پیدا می کنی اما کمی سختی و ملامت می کشی. هر کسی تا سختی نکشد به راحتی نخواهند رسید. فردی کاردان کمکت می کند تا تو به کمال و جمال برسی. هیچ کس از آینده ی خود خبر ندارد ولی تو آینده ای روشن داری که به تمام نیات دل خود می رسی.

فال ماهانه اسفند 98؛ طالع بینی متولدین همه ماههای سال در اسفند ۹۸

طالع بینی ماهانه اسفند ۹۸ برای متولد آبان

طالع بینی ماهانه اسفند 98 درباره متولدین آبان گفته است که هیچ خطری شما را تهدید نمی کند بهتر است کارهای تان را به تاخیر نیندازید سعی کنید برنامه ریزی داشته باشید تا به هدف خود در آینده برسید. بالاخره بخت و اقبال با شما یار میشود و پيشرفت های اقتصادی خوبی خواهید داشت هرچند که مشکلات عاطفی این روزها بسیار شما را می آزارد.

در چند روز آینده در اسفند 98 باید منتظر اتفاقات غیر منتظره باشید. شاید تصمیم بگیرید که در منزل یا محل کار اوقاتی را به آسودگی سپری کنید، اما ممکن است ناگهان عده ای به دیدار شما بیایند و خلوت تان را به هم بریزند. لزومی ندارد در برابر این وضعیت مقاومت کنید، می توانید آدم های جدیدی را ملاقات کنید و چیزهای زیادی یاد بگیرید. این تجربه ها به شما آبان ماهی ها کمک می کند که زندگی بهتر و جالب تری داشته باشید. حالا که این فرصت پیش آمده از آن لذت ببرید. انتظار نداشته باشید که دیگران ذهنتان را بخوانند، تا زمانی که خودتان در مورد خواسته هایتان صحبت نکنید احتمال این که کسی برای برآورده کردن آنها تلاشی کند خیلی کم خواهد بود،

 

فال اسفند 98 برای متولدین ماه آذر

آذر ماهی ها بدانند که فال ماهانه اسفند درباره شان می گوید که در این ماه باید شک و دودلی را از خود دور کنید تا بتوانید مشکلات زندگی تان را سر و سامان دهید و خود را از حالت بلاتکلیفی درآینده خارج کنید. دست از مال اندوزی بردارید و دیگران فخر نفروشید چراکه این حرکات نامناسب شما باعث دلخوری اطرافيانيتان میشود و کم کم آنها را از دست خواهید داد

اسفند امسال برایتان شاید ناخوشایند باشد و دیگر جانتان به لبتان رسیده است و یک ضربه کافی است تا مانند یک آتشفشان منفجر شده و همه جا را به آتش بکشید. اما باید یادتان باشد که این کار تنها مشکلی دیگر به مشکلات شما اضافه خواهد کرد. راز غلبه به این وضعیت این است که به جای جنگیدن با وضع موجود سعی کنید راه تازه ای برای خودتان بسازید. به نظر می رسد که امروز نظر شما با همه فرق می کند، ولی خودتان ته قلبتان می دانید که حق با شماست! متاسفانه طرف مقابلتان هم آنقدر از موضعی که گرفته مطمئن است که به نظر می رسد دیگر جایی برای پیدا کردن یک راه حل مشترک باقی نمی ماند. با این حال اگر سعی کنید ریشه این اختلاف نظر را پیدا کنید هر چقدر هم که مشکلتان در نگاه اول بزرگ به نظر برسد قابل حل خواهد بود.

 

طالع بینی اسفند ماه 98 مخصوص متولدین دی

متولدین زن و مرد دی ماهی در اسفند 1398 به خودتان اهمیت بسیار زیادی بدهید تا بتوانید مشکلات زندگی تان را از بین ببرید و خود را به آرزوها و خواسته های قلبی تان در زندگی برسانید. در محفلی حضور بهم ميرسانيد و مورد توجه افرادی برتر و پر نفوذ قرار می گیرید و همین امر موجب پیشرفت و ارتقای بسیار شما خواهد شد.

شاید در آخرین ماه از سال 98 بتوانید دست از کار بکشید و با دیگران اوقاتی را به شادی و تفریح بگذرانید. هر کاری که در دست دارید کنار بگذارید و بیرون بروید، بهتر است با کسانی درآمیزید که می توانند خوشحال تان کنند. یک کسی که همه چیز را آسان می گیرد می تواند کمک تان کند تا خشم تان را کنترل کنید. اکنون برای این که به تعادل برسید باید به تجربه ی لذت های ساده بپردازید. اگر شما زندگی را به خود سخت نگیرید همه چیز آسان خواهد شد. امروز باید راهی پیدا کنید تا از همه ی مشغله ها فرار کنید. از تصورات تان کمک بگیرید تا به افق های دوردست فکر کنید.

 

فال متولدین بهمن در اسفند ماه سال ۹۸

شما متولدین بهمن ماهی موفقیت و سربلندی در اسفند 98 نصیبتان می شود به زودی با شخصی در زندگیتان دیدار خواهید داشت که احساس خوشایندی در زندگی تان به وجود می آورد. در اسفند ماه امسال ممکن است است کارهایتان جهت تازه ای به خود بگیرند، شاید این موضوع در ابتدای کار برایتان کمی آزار دهنده باشد، اما اگر با قدم هایی محکم و با اعتماد به نفس مسیر خود را ادامه دهید خواهید دید که این مسیر تازه دقیقا همان راهی است که مدت ها پیش باید در پیش می گرفته اید.

اسفند امسال از آن ماه هایی نیست که بتوانید بیکار بنشینید و ببینید در اطرافتان چه اتفاقی می افتد. قبل از آنکه دیگران برای شما تصمیم بگیرند و بخواهند راهتان را تعیین کنند خودتان دست به کار شوید و همان طوری که خودتان می خواهید عمل کنید. شما خیلی مهربانتر از آن چیزی هستید که نشان می دهید، پس نسبت به احساسات اطرافیانتان حساسیت بیشتری نشان دهید. خانم های بهمن ماهی بدانند که بزودی و شاید در همین ماه اسفند 98 وارد زندگی مشترکی میشوید و به مراد دلتان خواهید رسيد شما از این موضوع بسیار سعادتمند و خوشبخت خواهید شد.

فال ماهانه اسفند 98؛ طالع بینی متولدین همه ماههای سال در اسفند ۹۸

فال ماهانه اسفند 98 برای اسفند ماهی ها

و در اینجا رسیدیم به متولدین اسفند و می خواهیم بدانیم فال ماهانه اسفند ماه 98 در مورد این عزیزان چه گفته است؟ اسفندی ها بدانید که تغییر و تحولات اساسی در زندگی تان به وجود می آید که خوشبختی و شادمانی را در وجودتان به وجود می آورد و شما را به خوشبختی و آرامش می رساند. به سیاحتی چند روزه خواهید رفت و اوقات خوشی را تجربه میکنید. ممکن است اتفاقات جالب توجهی برایتان رخ دهد پس خودتان را برای رویارویی آماده کنيد.

از آن جایی که خانواده ی شما اسفند ماهی عزیز به ارزش های سنتی اعتقاد دارند، تصمیم دارید که بعضی چیزها را بروز ندهید و نزد خودتان نگه دارید. شاید به این نتیجه برسید که در حال حاضر چیزی درباره ی خواسته های تان نگویید، زیرا به نظر می رسد که دیگران آمادگی شنیدن حرف های شما را ندارند. برای این که در یک تعامل موفق باشید باید به احساسات طرف مقابل توجه کنید و با در نظر گرفتن حالات آن ها مقصودتان را بیان کنید. وقتی موضوع سر مسایل عاطفی است باید به زمان بندی دقت کنید.

 

به پایان بخش طالع بینی و فال ماهانه اسفند 98 رسیدیم و در آخر توصیه می کنیم تحت هیچ شرایطی زندگی تان را به دست فال نسپارید و همواره از خداوند متعال بخواهید که برایتان بهترین اتفاقات را رقم بزند. در پایان برای شما کاربر عزیز و خانواده محترم تان آرزوی سلامتی و طول عمر داریم.

جدیدترین مطالب