نیم نگاهی به گذشته

فال ماهانه بهمن 98؛ طالع بینی متولدین همه ماههای سال در بهمن ۹۸

فال ماهانه بهمن 98؛ طالع بینی متولدین همه ماههای سال در بهمن ۹۸

فال ماهانه بهمن 98 برای افرادی که می خواهند بدانند چه اتفاقاتی در این ماه برایشان رخ خواهد داد را در این بخش تهیه و گردآوری کرده ایم. در صورتی که تمایل دارید بدانید که طالع بینی تان در بهمن ماه ۹۸ چه خواهد بود با ما همراه باشید.

 

فال ماهانه بهمن 98

بسیاری از افراد که به فال و طالع بینی علاقه مند هستند همواره می خواهند بدانند که در ابتدای ماه قرار است چه اتفاقاتی برایشان رقم بخورد. اکنون به ماه بهمن رسیده ایم آرزوی بهترین ها را برایتان داریم و این مقاله در مورد فال ماهانه بهمن ماه 98 است که سرنوشت متولدین همه ماه های سال را در بهمن امسال بیان کرده است.

 

فال ماهانه متولدین فروردین در بهمن 98

فرودین ماهی های عزیز در این ماه باید سرنوشت خود را بپذیرید و برای اتفاق و رویداد های پیش آمده به خداوند شکایت نکنید زیرا هر چه اتفاق می یوفتد از رفتار و کردار خودتان سرچشمه می‌گیرد و شما همیشه مسئول زندگی خودتان هستید. فردا شرایطی را برای خود فراهم می کنید که موجب می شود تا از حالت کسلی و خمودگی در بیاید و روحیه تان در جهت مثبت تغییر جهت دهد. اگر می خواهید در بهمن ماه امسال به آرزویی دست پیدا کنید و برای رسیدن به آن به اشخاصی احتیاج داشتيد باید سعی کنید رفتارهای تان را با آنها مناسب نمایید و کاری نکنید که راهتان را برایتان دشوار نمایند.

 

فال ماهانه بهمن ماه 98 برای متولدین اردیبهشت

در ماه بهمن همواره به خدا تکیه و توکل کنید و مایوس نشوید زیرا خداوند همواره پشتیبان شماست. اگر تصمیم دارید که خواستگاری و ازدواج کنید بهتر است هر چه زودتر این کار را انجام دهید که زندگی شما سرشار از خوشحالی و خوشبختی می‌شود. فردا اتفاقاتی رخ می‌دهد که متوجه می شوید به زودی اوضاع اقتصادی تان بهبود خوبی خواهد یافت و متوجه شوید که در واقع شما در مسیر درستی برای کسب سرمایه قرار دارید. باید از اتفاقات گذشته دست بکشید و به حال بیاندیشید چیزی که ارزش دارد زندگی اکنون شماست و حوادثی که قبلا رخ داده نباید کوچکترین ارزشی برای تان داشته باشد.

 

طالع بینی ماهانه خردادی ها در بهمن 98

شما عزیزانی که در ماه خرداد به دنیا آمده اید هرگز به دیگران اجازه ندهید تا با سرکشی و دخالت بی مورد در زندگی شما زندگیتون را تحت کنترل خود بگیرند و باعث شود عزت نفس و شخصیت شما ضعیف شود. ابتدا در انجام هر کاری درباره آن به خوبی تفکر کنید و همه بخش های آن را در نظر بگیرید. فردی به جانب شما خواهد آمد و موجب می شود تا از مشکلاتی که داريد رهایی یابید، فردا این شخص با حمایت‌هایی که از شما خواهد کرد حسن نیتش را به شما ثابت می‌کند. سعی کنید در ماه بهمن 98 به والدین تان توجه بیشتری کنید زیرا بی توجهی شما نسبت به سخنان والدین تان موجب شده تا مشکلاتی برایتان پدید بیاید پس سعی کنید تا نصحیت هاي آنان را آویزه گوش تان کنید اينگونه ميتوانید به سعادت خوشبختی برسید.

فال ماهانه بهمن 98؛ طالع بینی متولدین همه ماههای سال در بهمن ۹۸

فال ماهانه بهمن ۹۸ برای متولدین تیر ماه

صبور باشید و در انجام کارهای خود آگاه و دانا عمل کنید. همواره قبل از انجام کارهای خود تفکر و اندیشه کنید و قبل از آن کارهای ناشایسته نکنید زیرا با عجله انجام دادن کارها برایتان مشکل ایجاد می‌کند. تیر ماهی های عزیز فردا  که اولین روز بهمن ماه 98 است روز بسیار خوبی برای شماست چرا که شانس به شما روی می آورد و اگر هوشیار باشید می‌توانید بهترین موفقیت‌ها را برای خود رقم بزنید و حتی آرزوهایی که برایتان دور از دسترس بود فردا می‌تواند به راحتی میسر شود. شخصی کار مهمی را به شما واگذار می‌کند که موجب مسرت فراوان تان می شود و تمام تلاش خود را می‌کنید تا بهترین نتیجه را کسب نمایید شما در این راه به موفقیت خواهید رسيد.

 

طالع بینی متولدین مرداد در بهمن ماه سال 98

ظاهر و نمای زندگی بقیه را با باطن و درون زندگی خود مورد مقایسه قرار ندهید و فکر نکنید که خداوند فقط به یه تعداد از بنده های خود لطف و توجه دارد زیرا شما هر چه دارید حاصل توانایی و استعداد شماست پس در این موضوع خداوند را مقصر ندانید. فردا روزی برایت خواهد بود که اوضاع و احوالت کاملا مساعد است و از نظر روحی در موقعیت خوبی قرار دارید پس تا میتوانید انرژی مثبت خود را به دیگران القا کند کنید. جر و بحثی میان شما و یکی از دوستانتان رخ خواهد داد که موجب می‌شود از نظر مالی ضربه‌ای به شما وارد شود اگر در این مورد به خودتان مسلط باشید شرایط بسیار مناسب تر خواهد شد.

 

فال ماهانه متولدین شهریور در بهمن ۹۸

لازم نیست مسئولیت انجام تمام کارها را خودتان بر عهده بگیرید و آن ها را انجام دهید زیرا توانایی هر فردی محدود هست و انسانی نمی‌تواند تمام کار ها را باهم خودش انجام دهد پس شایسته است در انجام کارهای تخصصی که مهارت ندارید از بقیه کمک بگیرید. در ماه بهمن امسال دورهمی دوستانه ای فردا تشکیل خواهید داد که باعث میشود با ملاقات آنها یاد ایام قدیم بیفتید و زمان خوشی را با یکدیگر داشته باشید. در صورتی می‌توانید از گرفتاری خلاص شوید که دست از تلاش برندارید و تنبلی را کنار بگذارید نباید، انتظار شخص را بکشید فقط خودتان هستید که از پس این کار بر می آیید.

 

فال ماهانه متولدین مهر در بهمن 1398

مهر ماهی عزیز باید بدانید که فردی بسیار حسود در اطراف شما هست و همیشه موجب آسیب شما می‌شود و او هر تلاشی می‌کند تا به شما ضربه و آسیب برسوند تا حتما از او فاصله بگیرید و به او اجازه دخالت و ایجاد مشکل در زندگیتان را ندهید. شما متولد مهر در بهمن 98 متوجه خواهید شد که سفری دل انگیز به همراه خانواده در پیش دارید و این قضیه موجب می‌شود تا بسیار سرحال و شادمان شوید چرا که به یک تفریح حسابی احتیاج داشتید. باید افرادی را که موجب پسرفت شما می‌شوند و همواره با انرژی های منفی باعث می شوند تا از رسیدن به اهداف و آرزوهایتان بازبمانيد را از زندگیتان بیرون کنید و اجازه ندهید تا بیش از این شما را از موفقیت دور سازند.

 

طالع بینی ماهانه بهمن ۹۸ برای متولد آبان

در بهمن سال 98 زندگی خوب و خوشبختی منتظر شماست و اگر تلاش کنید خود را از انجام کارهای ناپسند و حرام حفظ کنید مطمئن باشید که پیروزی و خوشبختی خوبی کسب میکنید پس حتما به این مسائل توجه کنید. خبرهایی به دستتان خواهد رسید که موجب ميشود از یک آشفتگی بزرگ رهایی یابید و دوباره بر زندگیتان مسلط شوید، اين اخبار را به فال نیک بگیرید. آبان ماهی عزیز شما در آینده به سعادت و خوشبختی بسیاری دست پیدا می‌کنید اما برای رسیدن به آن باید متحمل سختی ها و مشکلات شويد پس خودتان را آماده کنید و با قدرت گام بردارید.

 

فال بهمن ماه 98 مخصوص زن و مرد متولد آذر

هرگز کارهایی که در ذهن خود در اولویت اول قرار دادید به زمان بعدی نیاندازید زیرا عقب انداختن آن ها میزان اهمیت آن ها را کاهش می‌دهد و قطعا نمی‌تواند آنطور که انتظار دارید برای شما موفقیتی کسب کند. روز یکم بهمن 98 برای شما که متولد آذر هستید موقعیتی پدید می آید که می توانید با شخص جدیدی آشنا شوید و در درون زندگی اش پای بگذارید این اتفاق می تواند بسیار برای شما هیجان انگيز باشد و تجربه جدیدی را در اختیار شما قرار دهد. اگر حرفی در دلتان هست آن را با عشقتان در میان بگذارید و فکر نکنيد که با این کار شخصیت تان آسیب خواهد دید شما با ابراز احساساتتان علاقه خود را نسبت به او ثابت می‌کنید.

فال ماهانه بهمن 98؛ طالع بینی متولدین همه ماههای سال در بهمن ۹۸

طالع بینی بهمن ماه 98 مخصوص متولدین دی

قبل از انجام هر عملی به خداوند توکل کنید و بدانید که او همیشه کارها و رفتار ما را مشاهده می‌کند پس تلاش نکنید با انجام کارهای گناه و حرام خداوند از شما ناراضی باشد. فردا با کسی ملاقات می کنید که مدتهاست از او بی خبر بودید و این قضیه موجب می‌شود تا خوشحالی فراوانی از این بابت کسب کنید سعی کنید که از بودن در کنار او نهایت لذت را ببرید. برای خود مشکلاتی به بار خواهید آورد که ممکن است کمی زندگی تان دستخوش تحولات منفی شود بهتر اشت حواستان را بیشتر جمع کنید و کمی توجه تان را به اطراف دهید.

 

فال متولدین بهمن در بهمن ماه سال ۹۸

اگر خواستار عشق واقعی هستید باید آگاه باشید که هر کسی لیاقت شما را ندارد و اینکه هرگز نمیتوانید با عشق های پوچ و خیابانی به خوشبختی و حال خوش برسید پس تلاش کنید تا همیشه انسان های درست و مناسب را بشناسید و بدانید هر کسی قابل اعتماد نیست. ممکن است در ابتدای روز کمی سردرگم و آشفته باشید اما بعد از برطرف کردن مشکلات و انجام کارهای تان یک نفس راحتی خواهید کشید و افکارتان سروسامان می گیرد. غرور نخوت بيجاي شما موجب شده تا بسیاری از افراد از شما دست بکشند، اگر بخواهید به همین منوال ادامه دهید به زودی هیچکس را در اطراف خود نخواهید داشت پس تلاش کنید تا همواره متواضع و فروتن باشید.

 

فال ماهانه بهمن 98 برای متولدین اسفند

اسفند ماهی های عزیز باید بدانید که در بهمن ماه امسال گرفتاری ها و غصه های شما به زودی سپری می‌شود و حل خواهد شد پس با مایوس بودن و شکایت از زندگی حال خود را بد نکنید و در عوض غصه خوردن تلاش خود را بیشتر کنید تا گرفتاری های شما حل شود. به خاطر برنامه ریزی خوبی که انجام داده اید فردا تمامی کارهای تان طبق روال پیش می‌رود و به موقع از پس تمامی اموراتتان برمی‌آیید این قضیه می‌تواند روحیه شما را بسیار سرزنده کند. اگر در ماه بهمن 98 همواره در راه خدا نیکوکاری کنید و در تلاش باشید تا به هر صورتی که شده به نیازمندان یاری برسانید آینده خود را در جهت مثبت تغییر خواهید داد و زندگی تان بسیار بهتر از اکنون خواهد شد.

 

امیدواریم در بهمن ماه امسال روزهای زیبا و عاشقانه ای را در کنار همسر و فرزندتان تجربه کنید و فال ماهانه بهمن 98 فقط جنبه سرگرمی دارد و به هیچ وجه مطالب گفته شده در مورد ماه تولد شما تایید یا رد نمی شود؛ سرنوشت و تقدیر همه ما انسان ها بدست پروردگار جهانیان رقم خواهد خورد و بدون خواست و اراده خداوند متعال برگی از درخت بر زمین نخواهد افتاد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب