نیم نگاهی به گذشته

فال ماهانه فروردین 99 | طالع بینی ماهانه فروردین ۹۹

فال ماهانه فروردین 99 | طالع بینی ماهانه فروردین ۹۹

فال ماهانه فروردین 99 برای متولدین همه ماه های سال را در این بخش از سایت سماتک تهیه و گردآوری کرده ایم. فال و طالع بینی ماهانه فروردین ۹۹ برای خانم ها و آقایانی است که به دنبال رخدادهایی هستند که در فروردین ماه 1399 قرار است برایشان اتفاق بیفتد.

 

فال ماهانه فروردین 99

فال ماهانه فروردین ماه سال 99 مخصوص دختر و پسرهای ایرانی است که تمامی اتفاقات و حوادث در زندگی شما را در فروردین ماه امسال زیر ذره بین می برد. آنچه قرار است برایتان اتفاق بیفتد را به غیر از پروردگار هیچ کسی نمی داند و فال ماهانه فروردین ۹۹ بیشتر جنبه سرگرمی دارد. ممکن است در برخی از مواقع طالع بینی شما را به درستی بیان کند اما هیچ موقع نباید به فال و طالع بینی اعتماد کنید و به هیچ وجه زندگی خود را بر حسب آن تدارک نبیند.

 

فال ماهانه فروردین 99 برای متولدین فروردین

در این ماه فروردین سال 1399 اطلاعات بسیار زیادی را به صورت غیر منتظره به دست خواهید آورد، اما استفاده از آنها چندان هم راحت نخواهد بود و انگار یک نفر می خواهد مانعی را بر سر راهتان قرار دهد و به شما اجازه پیشرفت را ندهد. شما متولدین ماه فروردین اجازه ندهید این مانع جلوی شما را بگیرد و از خلاقیت استفاده کرده و راه هایی برای دور زدن این مانع و یا هر مانع دیگری که سر راهتان قرار بگیرد پیدا کنید. چنین تجربه هایی بی آن که آسیبی به شما زده باشند تنها شما را قویتر خواهند کرد. امروز وقت آن است که توجه ویژه ای به فعالیت های اجتماعی داشته باشید. با دوستانتان تماس بگیرید و یا حتی با آنها در خارج از منزل قرار بگذارید و از همراهی یکدیگر لذت ببرید.

 

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت
آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت
تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین
کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت

 

کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا میکنی. حرفی را زده ای که عده ای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون در زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان هم دير نیست. طبیب تو خداوند است رو به سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقت رهایت سازد.

 

فال ماهانه فروردین ۹۹ برای متولدین اردیبهشت

در فروردین ماه ۹۹ زمان آن فرارسیده است که عادت های گذشته را که دیگر به کارتان نمی آیند کنار بگذارید. مدت هاست که منتظر یک تغییر بزرگ هستید، اما حالا که این فرصت پیش آمده کمی نگران و پریشان شده اید. فال ماهانه فروردین ۹۹ درباره شما اردیبهشت ماهی ها گفته است که با این دل نگرانی ها خودتان را خسته نکنید، در عوض سعی کنید کارهای عادی روزمره ی خود را طوری با خلاقیت انجام دهید که هیجان انگیز و جالب به نظر برسند. همین که کمی هیجان زده شوید کافی است تا بتوانید انرژی لازم برای شروع مرحله ی جدیدی از زندگی تان را به دست آورید. روابط خانوادگیتان را با اعضای خانواده تقویت کنید. اگر مجرد هستید ممکن است آنها شما را به عشق آینده تان معرفی کنند.

 

پیر ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت
آفرین بر نظر پاک خطاپوشش باد
شاه ترکان سخن مدعیان می‌شنود
شرمی از مظلمه خون سیاووشش باد

 

در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش.

فال ماهانه فروردین 99 | طالع بینی ماهانه فروردین ۹۹

فال ماهانه فروردین 99 برای متولدین خرداد

فال ماهانه متولدین خرداد در فروردین ماه 99 می گوید سعی کنید از دلخوشی های کوچک زندگی لذت ببرید. فکر نکنید برای این که احساس آرامش و خوشبختی را به دست بیاورید باید لزوما به سرزمین های دور دست سفر کرده و یا کارهایی را انجام دهید که به مقادیر زیادی از پول نیاز دارند. شما متولد خرداد در نخستین ماه سال ۹۹ برای این که بتوانید با دیدن بچه هایی که بازی می کنند، تابش خورشید و درخشش ستارگان احساس آرامش کنید و لبخند بزنید باید به این موضوع پی ببرید که هر آنچه لازم دارید در درون خودتان است. زیبایی را در تمام دنیای اطرافتان می توانید پیدا کنید و نه فقط در چیزهای که باید برای آنها پول پرداخت کنید. آرامش روانی به شما کمک خواهد کرد که در محل کارتان نیز آرامش بیشتری پیدا کرده و عملکرد بهتری داشته باشید.

 

کسی کو بسته زلفت نباشد
چو زلفت درهم و زیر و زبر باد
دلی کو عاشق رویت نباشد
همیشه غرقه در خون جگر باد

 

روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جستجوی چیزی هستی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

 

فال ماهانه فروردین ۹۹ برای متولدین تیر

در فروردین ۹۹ ممکن است وقت زیادی را صرف بررسی اموری کنید که به نظرتان خوب پیش نمی روند. شما تیر ماهی های دختر و پسر در فروردین ماه ۹۹ از این که دست به کار جدیدی بزنید می ترسید، زیرا فکر می کنید که امروز همه چیز فقط به یک باد بند است. اما بدانید که پایه و اساس شما به این راحتی ها نمی لرزد. سعی کنید به خاطر چیزهایی که آن قدرها هم ارزش ندارند خودتان را ناراحت نکنید، زیرا عدم امنیتی که اکنون احساس می کنید به زودی رفع خواهد شد. به شما توصیه می شود که به جریانات پیش رو اعتماد کنید تا به تدریج اعتماد به نفس تان را بازیابید.

 

جمال صورت و معنی ز امن صحت توست
که ظاهرت دژم و باطنت نژند مباد
در این چمن چو درآید خزان به یغمایی
رهش به سرو سهی قامت بلند مباد

 

از اینکه همیشه سلامت و تندرست هستی خدا را شکر نمی کنی. با اینکه ظاهرا خشن هستی اما باطنی بس لطیف داری. از چشم زخم ایمن هستی. رقیب نداری از طعنه ی اطرافیان نرنج، کار خودت را انجام بده حاجت تو برآورده می شود.

فال ماهانه فروردین 99 | طالع بینی ماهانه فروردین ۹۹

طالع بینی ماهانه فروردین ۹۹ برای متولدین مرداد

فال ماهانه فروردین ۹۹ برای متولدین ماه خرداد گفت: روی ذهن خلاق خود تمرکز کنید. اکنون زمانی فوق العاده برای کاشتن دانه هایی است که قطعا محصولی سالم و پربار به دست خواهند داد. شما در حال حاضر این توانایی را دارید ه به فردی ثروتمند تبدیل شوید، البته مشخصا این ثروت به سادگی به دست نخواهد آمد. شما عزیز خردادی باید بدانید که کلید اصلی در شرایط موجود این است که خونسردی خود را حفظ کرده و نسبت به مشکلات کوچکی که در سر راهتان قرار می گیرند واکنش های تند از خودتان نشان ندهید. وقت و انرژی شما خیلی مهمتر از آن است که بخواهید آن را با این مسائل کوچک هدر بدهید. ماهی که در پیش دارید را ماه خانه و خانواده بنامید و تا می توانید به آنها رسیدگی کنید.

 

بده ساقی شراب ارغوانی
به یاد نرگس جادوی فرخ
دوتا شد قامتم همچون کمانی
ز غم پیوسته چون ابروی فرخ

 

آنقدر در حال و هوای یار و وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل و دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه تقدیر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

 

فال ماهانه فروردین 1399 برای متولدین شهریور

در نخستین ماه از سال 99 قوه ی تخیل دختر و پسر شهریور ماهی خوب کار می کند. شاید نتوانید احساسات تان را از آن چه واقعیت است جدا نگه دارید و بهترین مسیر ممکن را تشخیص دهید، به همین دلیل به نظر می رسد که نسبت به حقایق انکارناپذیر بی توجه شده اید و بیشتر حواس تان به فرصت های بی شماری است که پایه و اساسی ندارند. اگر متولد شهریور ماه هستید و می خواهید در ماه فروردین ۹۹ قبل از این که تصمیم نهایی را بگیرید، به شما توصیه می شود که یک بار دیگر همه ی برنامه را از ابتدا بررسی کنید. یادتان باشد که قرار نیست همه ی آرزوهایی که در سر دارید به واقعیت تبدیل شوند.

 

آن که رخسار تو را رنگ گل و نسرین داد
صبر و آرام تواند به من مسکین داد
وان که گیسوی تو را رسم تطاول آموخت
هم تواند کرمش داد من غمگین داد

 

زمانی به گنج و ثروت می رسی که قناعت داشته باشی. در آن صورت است که خداوند هم کرمش را بیشتر خواهد کرد. حاجتی داری که خیلی زود به آن می رسی به شرط اینکه حق دیگران را ضایع نکنی و بدان جوانی و زیبایی همیشه ماندنی نیست پس جمالت مغرور نباش.

فال ماهانه فروردین 99 | طالع بینی ماهانه فروردین ۹۹

فال ماهانه فروردین 99 مخصوص متولدین مهر

مهر ماهی عزیز در فروردین 1399 انگیزه بیرون آمدن از رختخواب گرم و نرمتان را هیچ چیز و هیچ کسی به غیر از خودتان نمی تواند به شما بدهد. شما باید در درون خودتان به دنبال هدف و انگیزه باشید و منتظر ننشینید تا کسی بیاید و شما را سر ذوق بیاورد. امروز تمام روز این نکته را به یاد داشته باشید که حتی در خوب ترین و پسندیده ترین کارها هم باید اعتدال را رعایت کرد؛ با خودتان مهربان تر باشید. فال ماهانه فروردین 99 برای مهری ها گفته است که خاطرات گذشته در ذهن شما زنده می شوند و به یاد دوستان قدیمی خود می افتید. چرا به دیدار آنها نمی روید؟ در مورد گذشته با هم حرف بزنید تا قدر لحظه های حاضرتان را بدانید و برای آینده هم آماده شوید.

 

فریاد که از شش جهتم راه ببستند
آن خال و خط و زلف و رخ و عارض و قامت
امروز که در دست توام مرحمتی کن
فردا که شوم خاک چه سود اشک ندامت

 

راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت را فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

فال ماهانه فروردین 99 | طالع بینی ماهانه فروردین ۹۹

فال ماهانه فروردین ماه ۹۹ برای متولدین آبان

در اولین روزهای فروردین ماه ۹۹ زندگی به شما فشار آورده، حتی اگر سعی کنید پنهان شان کنید واقعیت را نمی توانید تغییر دهید. به این نتیجه رسیده اید که بهتر است همه ی فشار را به تنهایی تحمل نکنید، البته دوستانی هم دارید که حتماً به کمک تان خواهند آمد. سعی کنید مدت کوتاهی خودتان را از این نگرانی ها دور نگه دارید و یک آرامش نسبی را تجربه کنید. به این ترتیب می توانید با انرژی بیشتری به سراغ کارهای نیمه تمام تان برگردید و در رویارویی با چالش های پیش رو آمادگی لازم را داشته باشید.

 

و گر خواهی که جاویدان جهان یک سر بیارایی
صبا را گو که بردارد زمانی برقع از رویت
و گر رسم فنا خواهی که از عالم براندازی
برافشان تا فروریزد هزاران جان ز هر مویت

 

اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

 

طالع بینی ماهانه فروردین 99 ویژه متولدین آذر

در ماه فروردین سال 99 با اعتماد به نفس سرتان را بالا گرفته و شانه هایتان را عقب بدهید و خودتان را باور داشته باشید. اگر شما متولدین آذر ماه عقایدتان با دیگران فرق دارند فکر نکنید این هیچ چیزی از ارزش های شما کم می کند. برای نظرات خود ارزش قائل باشید و حرف هایتان را با اعتماد به نفس به زبان بیاورید و به راحتی عقب نکشید و برای دفاع از نظرات خود آماده باشید. اکنون زمانی مناسبی برای شروع کردن فعالیت در شبکه های اجتماعی می تواند باشد که در آنها حرف دلتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. البته حواستان باشد مسائل خصوصی زندگیتان را قاطی ماجرا نکنید و برای خودتان و حریم خصوصیتان ارزش قائل باشید.

 

چرا ز کوی خرابات روی برتابم
کز این به هم به جهان هیچ رسم و راهی نیست
زمانه گر بزند آتشم به خرمن عمر
بگو بسوز که بر من به برگ کاهی نیست

 

از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند با آرزوی مرگ کردن هم کاری از پیش نمی بری نه خود را آزار بده و نه دیگران را، پایان شب سیه سپید است انشاالله.

 


حتما بخوانید: شعر تولد برای متولدین فروردین


 

فال ماهانه فروردین 99 | طالع بینی ماهانه فروردین ۹۹

فال ماهانه فروردین ماه 99 برای متولدین دی

در ماه فروردین امسال نسیم ملایمی در زندگی شما دی ماهی ها وزیدن گرفته است، اما باید دریچه ی قلب تان را باز کنید تا بتوانید وزش نسیم را حس کنید. فال ماهانه فروردین 1399 برای دی ماهی ها گفته ممکن است هر چیزی به نظرتان جالب و مفرح باشد، پس حواس تان را جمع کنید تا در موضوعات احساسی عجولانه تصمیم نگیرید. تصمیم گرفته اید که امروز خودتان را وارد موضوعات پیچیده نکنید، اما می توانید صدای امواج متلاطم را در دوردست بشنوید. به جای این که نگران فردا باشید بهتر است از امروزتان لذت ببرید. جاده ای که پیش روی تان قرار گرفته مخصوص قدم های شماست، پس از دیگران انتظار نداشته باشید که دیگران بتوانند کمک تان کنند.

 

عاشق و مخمور و مهجورم بت ساقی کجاست
گو که بخرامد که پیش سروبالا میرمت
آن که عمری شد که تا بیمارم از سودای او
گو نگاهی کن که پیش چشم شهلا میرمت

 

تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

 

فال ماهانه فروردین 99 مخصوص متولدین بهمن

متولدین ماه بهمن در فروردین سال 99 باید ذهن شما از ثبات بالایی برخوردار است و می توانید آنچه در درونتان می گذرد را به خوبی و با دقت کامل بیان کنید. اما شاید خودتان کمی محافظه کارانه برخورد کنید و به خاطر ترس و عدم اعتمادی که نسبت به دیگران دارید ترجیح بدهید بعضی از اطلاعات را از آنها مخفی نگه دارید. در نیمه فروردین ۹۹ با احتیاط پیش بروید، اما در هر شرایطی صداقت داشته باشید. زمان آن رسیده است که برنامه روزانه خود را بهبود ببخشید. داشتن برنامه ریزی در کارهای روزانه به شما این فرصت را می دهد که وقتی خالی برای خودتان داشته باشید. این ماه برای شما ماه به یاد آوردن خودتان خواهد بود.

 

چمن حکایت اردیبهشت می‌گوید
نه عاقل است که نسیه خرید و نقد بهشت
به می عمارت دل کن که این جهان خراب
بر آن سر است که از خاک ما بسازد خشت

 

حالا که همه چیز دارد درست می شود پشت پا به آن نزن و کارها را خراب نکن زیرا به زودی پشیمان شده و بعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

فال ماهانه فروردین 99 | طالع بینی ماهانه فروردین ۹۹

فال ماهانه فروردین ۹۹ برای متولدین اسفند

دختر یا پسر اسفند ماهی، در فروردین سال ۹۹ بهتر است در برخورد با دوستان و خانواده رویه ی دیگری را در پیش بگیرید تا شاید بتوانید مخمصه ای را که در آن گیر افتاده اید چاره کنید. اما بدانید که تغییرات یک دفعه اتفاق نمی افتند، پس سعی کنید به خاطر چیزهایی که پیش می آیند سر و صدا راه نیندازید. به نظر می رسد در فروردین ماه امسال نگاه شما اسفندی ها به واقعیت های پیرامون تان با آن چه حقیقت دارد فرق می کند. اگر چشم تان را بر حقایق ببندید مشکلی حل نخواهد شد. بهتر است واقعیت را انکار نکنید تا تغییرات مثبت خود به خود اتفاق بیفتند. امروز نمی توانید مسیرتان را از روی نقشه تجزیه تحلیل کنید، زیرا قبل از شما کسی قدم در این راه نگذاشته است.

 

دیر است که دلدار پیامی نفرستاد
ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد
صد نامه فرستادم و آن شاه سواران
پیکی ندوانید و سلامی نفرستاد

 

از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

فال ماهانه فروردین 99 | طالع بینی ماهانه فروردین ۹۹

فال ماهانه فروردین 99

 

طالع بینی و فال ماهانه خرداد ماه 99 برای مردان و زنان متولد شده در ماههای مختلف سال در این پست از سایت سماتک خواندید. همچنین شما عزیزان می توانید طالع بینی ماهانه فروردین ۹۹ را براساس ماه تولدتان در پروفایل تان قرار دهید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب