الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

ازدواج زنی که خود را مرد جا زد + تصاویر

ازدواج زنی که خود را مرد جا زد + تصاویر

ازدواج زنی که خود را مرد جا زد جنجال به پا کرد. زنی که توانست مدت ها خود را مرد جا بزند و با این هویت مردانه حتی توانست با زن دیگری ازدواج کند و چند مدت با او زندگی کند.

 

جعل هویت زنی به جای یک مرد

یک زن اهل اندونزی که به مدت طولانی خود را مرد جا زده و حتی با یک زن ازدواج کرده بود، اخیرا پس از آنکه همسرش این نیرنگ را به مقامات مربوطه اطلاع داد، بازداشت شد.

 

به گزارش نیک صالحی سرواتی 40 ساله که مانند اکثر مردم اندونزی یک نام دارد، تصدیق کرد که هویت خود را پنهان کرده و خود را مرد جا زده است. او حتی نام “محمد افندی ساپوترا” را برای خود انتخاب کرده و شغل خود را افسر پلیس نام برده بود. به نظر می رسد او بسیار در جا زدن خود به عنوان یک مرد مهارت داشته است چرا که توانسته تا مدت زیادی در این وضعیت بماند و حتی یک زن را به ازدواج با خود متقاعد کند.

ازدواج زنی که خود را مرد جا زد + تصاویر

ساروتی ، زنی است که جعل هویت کرده و خود را مرد جا زد و با زنی جوان ازدواج کرد

 

پس از گذشت چند ماه آشنایی عاشقانه بین آن دو، محمد با هنیاتی 25 ساله در مراسمی در جزیره جاوا ازدواج کرد. برای جلوگیری از هرگونه سوظن، وی شماری از افراد را به عنوان خویشاوندان خود در عروسی استخدام کرد.

 

زن جوان چند ماه بعد از ازدواج متوجه شد که محمد افندی ساپوترا در حقیقت یک زن است، او پس از آنکه شوهرش مدام از وی دوری می کرد و همچنین یافتن کارت شناسایی که متعلق به زنی به نام سرواتی بود به وی ظنین شد.

 

هنیاتی به روزنامه جاکارتا پست گفت: “او تمام مدارک برای ازدواج را جعل کرده بود، به گزارش نیک صالحی من و خانواده ام فریب خوردیم و بسیار احساس شرمساری می کنیم”

ازدواج زنی که خود را مرد جا زد + تصاویر

این زن مدت ها خود را مرد جا زد ، بدون آنکه کسی به وی مظنون شود

 

 سرواتی پس از افشاسازی همسرش، بازداشت شد و به جعل هویت خود اعتراف کرد، جرمی که می تواند او را به مدت هفت سال پشت میله های زندان نگاه دارد. مقامات هنوز از دلیل جازدن او به عنوان مرد حرفی نزده اند ولی او خودش اظهار داشت که از ازدواج سابقش که از آن یک فرزند 17 ساله دارد، ضربه خورده است.

 

این جریان درست چند هفته بعد از جعل هویت عجیب یک مرد چینی به جای یک زن اتفاق افتاده که هدف وی در این مورد فریب دادن مردان ثروتمند بوده است.

 

ازدواج زنی که خود را مرد جا زد

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری