ماجرای ازدواج عاشقانه دختر چینی روی تخت بیمارستان + تصاویر

ماجرای ازدواج عاشقانه دختر چینی روی تخت بیمارستان + تصاویر

ماجرای عشق مردی به نامزد بیمارش

 

ماجرای ازدواج عاشقانه دختر چینی روی تخت بیمارستان را در سایت سماتک می خوانید. همیشه در فیلم ها شاهد عشق و عاشقی هایی پایدار و ماندگار بوده ایم که مجنون برای وصال به لیلی تا پای مرگ پیش رفت. شاید فکر کنید فقط در افسانه هاو داستان ها فرهادی وجود دارد تا به خاطر شیرین بیستون را بکند. شاید فکر کنید عشقی جاودانه در دنیای امروز وجود ندارد و هرچه هست نیرنگ و دودوزه بازی باشد .اما پسری عاشق تمام این فرمول ها را به هم زد و عشق واقعی و افسانه ایش را نشان داد. میپرسید چگونه؟ برای دانستن ماجرا زیبا اما واقعی این عشق جاوید مطلب زیر را دنبال فرمایید.

ماجرای ازدواج عاشقانه دختر چینی روی تخت بیمارستان + تصاویر

به گزارش سماتک; شهر هونان چین شاهد اتفاقی تاثر برانگیز بود. مرد جوان دریافت نامزدش به زودی خواهد مرد. به همین دلیل او مقدماتی فراهم کرد تا نامزدش لباس عروسی که همیشه دوست داشت بر تن کند را پوشیده حداقل برای یک روز شاد باشد…

 

لیو و تانگ هر دو بیست پنج ساله و اهل شهر هونان چین هستند. آنها در دبیرستان با هم آشنا شده و از آن روز به بعد هیچگاه یکدیگر را رها نکردند. بعد از نامزدی قرار بر این بود در چند سال آینده ازدواج کنند. اما دختر جوان سال قبل به نامزدش اطلاع داد به سرطان خون مبتلا شده است.

ماجرای ازدواج عاشقانه دختر چینی روی تخت بیمارستان + تصاویر

لیو در این رابطه گفت: یکروز تانگ با من تماس گرفت و گفت سرطان خون دارد و به زودی خواهد مرد. در آن لحظه تمام زندگیم زیر و رو شد.

 

مرد جوان برای آنکه به نامزدش کمک کند از شغلش استعفا داد. آموزش ماساژ درمانی دید تا از درد بدنی تانگ بکاهد. او به صورت مداوم به تانگ یادآوری میکرد حتما سلامتیش را بدست می آورد. ولی دکترهای معالج تانگ به لیو اطلاع دادند نامزدش در طول دو هفته آینده هر لحظه امکان دارد بمیرد.

 

لیو در صفحه اجتماعی اش در این رابطه عصیان کرد: این بی عدالتی است. هیچکس حقش نیست وقتی تازه ۲۵ ساله شده بمیرد…

 

مرد جوان به سرعت مقدمات عروسی اورژانسی شان را فراهم کرد. آنها برای یکروز از بیمارستان اجازه مرخصی گرفتند. در میان چشمان گریان خانواده ها به عقد یکدیگر در آمدند.

 

ماجرای ازدواج عاشقانه دختر چینی روی تخت بیمارستان

جدیدترین مطالب