قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ماجرای ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش + عکس های عروسی

ماجرای ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش + عکس های عروسی

رابطه نامشروع مادر با پسرش

ازدواج مادر با پسرش فضای مجازی را دگرگون کرد ماجرای ازدواج مادر با پسرش را در سایت سماتک می خوانید. پسر 7 ساله ای به نام “لوگان مونتکستل” توسط پزشکان در ماه دسامبر گذشته تشخیص داده شد که او به اختلالات ژنتیکی دچار شده است که این اختلالات ژنتیکی در مغز و سیستم عصبی او تاثیر منفی گذاشته بود که برای خانواده وی اتفاق بسیار دردناکی بود.

ماجرای ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش + عکس های عروسی

رابطه نامشروع مادر با پسرش یکی از جنجالی ترین اتفاقات سال 2018 میلادی بود روز گذشته تصاویری بسیار عجیب از ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شد.

ماجرای ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش + عکس های عروسی

روز گذشته تصاویر عجیب و غریب از پسر 7 ساله ای به نام “لوگان مونتکستل” در صفحات مجازی منتشر شد که وی در این تصاویر در حال ازدواج با مادرش بود!. اما این اتفاق کمی تعجب برانگیز است که او به چه علت با مادرش ازدواج کرده است؟! این سوالی بود که ذهن تمام کاربران صفحات مجازی را درگیر خود کرده بود.

ماجرای ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش + عکس های عروسی

اما مادر او به نام “جوئلین” در پاسخ رابطه نامشروع مادر با پسرش این چنین گفت:”پس از آنکه من متوجه شدم لوگان به اختلالات ژنتیکی دچار شده است،برایم کمی سخت بود و او همیشه به این علاقمند بود تا با من ازدواج کند. شاید عجیب باشد ولی من برای خوشحال کردن او پذیرفتم که لوگان ازدواج کنم تا بتواند به خواسته خود دست یابد. شما شاید نتوانید درک کنید که به چه میزان لوگان خوشحال شده بود! او در خوشحالی غرق شده بود که توانسته بود به آرزوی خود برسد”.

ماجرای ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش + عکس های عروسی

قطعا شاید هر یک از ما به جای مادر لوگان بودیم،این خواسته را نمی پذیرفتیم ولی مادر لوگان با تمام وجودش تصمیم به برگزاری این مراسم گرفت تا بتواند فرزندش که دچار اختلالاتی در مغزش شده بود،خوشحال شود. آقای لوئیز کار کشیش حاضر در مراسم ازدواج مادر با پسرش بود و در مورد این ازدواج این چنین گفت:”بدیهی است که این ازدواج مادر با پسر 7 ساله واقعی نیست و مادر لوگان با این تصمیم خود تنها قصد داشت تا فرزندش را خوشحال کند”.

 


 

محکومیت رابطه نامشروع مادر با پسرش در دادگاه

مادری به دلیل ازدواج با پسرش در دادگاه به جرم رابطه نامشروع مادر با پسرش محاکمه شد. پاتریشیا اسپان یکی از مادرانی است که رابطه نامشروع او با فرزندانش خبرساز شده است چرا که وی در سال‌های اخیر دوبار با فرزندان خود ازدواج کرده است. این مادر از ازدواج اول خود صاحب سه فرزند شد: یک دختر و دو پسر. پاتریشیا به دلایل نامشخصی قیمومیت فرزندان خود را از دست داد و فرزندان او با پدربزرگ و مادربزرگ پدری خود زندگی کردند. با اینحال حدود دو سال پیش خانم اسپان و دخترش میستی یکدیگر را بعد از مدتها ملاقات کردند.

 

این مادر برای ازدواج با فرزندش به لحاظ قانونی مشکلی نداشت، چرا که با وجودی که وی مادر بیولوژیکی میستی بود، اما در گواهی تولد میستی نام وی به عنوان مادر درج نشده است. پاتریشیا در هنگام ازدواج با دخترش از نام فامیل خودش و دخترش استفاده نکرد و نام فامیلی جدیدی برای خود و دخترش که همسرش نیز به شمار می‌رفت برگزید.

ماجرای ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش + عکس های عروسی

پس از برملا شدن این ماجرا و در پی تحقیقات پلیس بر روی جزییات آن مشخص شد که این اولین باری نبوده که پاتریشیا با فرزند خود پیوند ازدواج بسته است. در سال 2011 میلادی رابطه نامشروع مادر با پسرش که در آن زمان 18 سال داشته ازدواج کرده و سپس در سال 2013 میلادی از او طلاق گرفته بود.

میستی سپتامبر امسال برای پایان دادن به ازدواج با مادرش برگه های طلاق را امضا کرد. وی دلیل جدایی را «اغفال» و «زنای با محارم» ذکر کرده است. میستی مدعی است که پیش از رابطه نامشروع با مادرش، او به وی گفته بود که در این باره با سه وکیل مشورت کرده است و متوجه شده که این مساله ایراد قانونی ندارد.

 

یک دادگاه منطقه‌ای پاتریشا را به «رابطه جنسی مادر با پسرش» محکوم کرده است و او از سوی قاضی به 10 سال زندان تعلیقی محکوم شده است اما تا زمانی که میستی مجددا به داگاه مراجعه و علیه مادرش اعلام جرم نکند، وی زندانی نخواهد شد. او همچنین به مدت دو سال تحت نظارت خواهد بود. این مادر 43 ساله و دختر 25 ساله‌اش به دلیل زنای پی در پی از سوی دادگاه ملزم به پرداخت جریمه ده هزار دلاری به جرم زنای با محارم شدند. رابطه نامشروع مادر با پسر در بسیاری از کشورهای غربی به دلیل بی دین بودن و مشکلات روانی رواج دارد .

 


 

ازدواج پسری با مادرش و بچه دار شدن شان

روزنامه “ایندیپندنت” می نویسد که یک مادر و پسر در دادگاه ایالت “اوکلاهاما” آمریکا به خاطر ازدواج پسر با مادرش، مجرم شناخته شدند. این دونفر به اتهام نزدیکی جنسی با یکدیگر و بچه دار شدن به زندان محکوم شدند.

پلس محلی پس از بررسی پرونده های مادر خانواده “پاتریشیا آنه اسپن” متوجه شد که این مادر زن در سال 2013 میلادی نیز با پسر خود ازدواج کرده بوده است. پسر جوان پس از ازدواج با مادرش، به دادگاه درخواست طلاق کرد. پس از گذشت چند سال، این زن در ماه ژوئن 2017 میلادی با پسر دوم خود “میستی ولوت دون اسپن” ازدواج کرد.

ماجرای ازدواج و رابطه نامشروع مادر با پسرش + عکس های عروسی

ماجرا از این قرار است که سالها پیش از این، دادگاه حق حضانت 3 فرزند او را از وی گرفت و این وظیفه به پدربزگ و مادربزرگ آنها سپرده شد. پاتریشا مطمئن بود که اگر در مدارک و اسناد، او کفالت پسر 25 ساله خود “میستی” را بر عهده ندارد و ولی قانونی وی به شمار نمی آید، پس ازدواج با او نباید مانعی داشته باشد و قانونی است.

مادر و پسرش نتوانستند به دادگاه بگویند که دلیلشان از کار چه بوده است. ولی هر دو آنها وجود رابطه نامشروع مادر با پسر را تایید کردند. به حکم دادگاه، این دو مجرم روانی، مادر و پسرش بازداشت شده و روانه زندان شهر “دانکن” شدند. روزنامه ایدیپندنت در ادامه می نویسد که بر اساس قوانین ایالت اوکلاهاما، ازدواج پسر با مادر، چه با رابطه جنسی و چه بدون رابطه نامشروع، جرم شناخته می شود.

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب