قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

تاکسی های خودران در خیابان های لندن + تصاویر

تاکسی های خودران در خیابان های لندن + تصاویر

تاکسی های خودران در خیابان های لندن

 تاکسی ها در خیابان ها نقش مهمی در جا به جایی افراد از محلی به محل دیگر دارند خیلی از راننده ها به مسافران درون شهری خدمات فراوانی می دهند در شهر لندن تاکسی های زیبایی از امروز در خیابان ها به مسافر کشی پرداخته اند که بدون راننده هستند و اتوماتیک مسافران را جا به جا می نمایند این تاکسی ها از طراحی بدنه زیبایی بر خورددار می باشند و از این به بعد مردم لندن با این تاکسی های هوشمند در لندن به مقاصد خود خواهند رفت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تاکسی های خودران در خیابان های لندن را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

تاکسی‌های بدون راننده و خودران در خیابانهای لندن

تاکسی‌های بدون راننده وارد خیابان های لندن شدند و سرویس دهی به مردم را آغاز کردند.

 

مردم لندن از این به بعد توسط ماشین های بدون راننده جا به جا خواهند شد و از این تاکسی‌های خودران استفاده خواهند کرد.

 

تاکسی های خودران مردم شهر لندن را برای اولین بار به مقاصد خود میرسانند. ابن تاکسی ها راننده ای ندارند و به صورت هوشمند عمل میکنند.

 

مسئولان شهر لندن در صدد هستند که این تاکسی ها را در روستاهای اطراف شهر قرار دهند تا مردم روستاها به راحتی بتوانند وارد شهر شوند و خرید کنند.

 

تاکسی‌های بدون راننده

تاکسی های خودران در خیابان های لندن + تصاویر

تاکسی های خودران فاقد راننده هستند و با استفاده از دوربین هایی که روی آنها نصب شده قادر به شناسایی عابرین پیاده و دوچرخه سواران خواهد بود.

تاکسی های خودران در خیابان های لندن + تصاویر

تاکسی‌های هوشمند و بدون راننده

این وسیله مجهز به ۵ دوربین و ۳ لیزر است تا بتواند عابران و دوچرخه سواران را شناسایی کند.

 

تاکسی های خودران و بدون راننده هوشمند هستند و به هیچ عنوان تصادف نخواهند کرد دستگاه های کارت خوان روی درب این خودرها نصب شده است و تا کرایه را پرداخت نکنی درب ان باز نخواهد شد.

 

گرائم اسمیت مدیر ارشد اجرایی Oxobotica، سازنده این خودروی برقی می گوید: ما به اشکال دیگر حمل و نقل نیاز داریم. اکنون نرم افزاری در اختیار داریم که سفر را برای همه جالب تر می کند. خودروی ساخت شرکت ما می تواند ۱۰۰ متر پیش روی خود را مشاهده کند و در صورت ردیابی مانعی در راه، به آرامی توقف می کند.

 

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب