قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

تقلب حیرت انگیز یک دانشجو سر امتحان فیزیک + تصاویر

تقلب حیرت انگیز یک دانشجو سر امتحان فیزیک + تصاویر

تقلب حیرت انگیز یک دانشجو سر امتحان فیزیک

خیلی از دانش آموزان و دانشجویان سر جلسه امتحان تقلب های می کردند  و شاید با این تقلب ها هم به جای نمی رسیدند ولی این تقلب ها پیش این دانشجو خیلی جزی بود و این دانشجو با عکس های که از تقلبش گرفتند و در فضای مجازی قرار دادند و این تصاویر جنجال برانگیز شد در ادامه تصاویری از تقلب حیرت انگیز یک دانشجو سر امتحان فیزیک را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

تقلب عجیب این دانشجو در امتحان فیزیک

به گزارش پورتال سماتک گاهی اوقات دانش آموزان یا دانشجویانی که برای امتحان آمادگی ندارند دست به تقلب در امتحان میزنند . در این میان یک دانشجو سر جلسه ی امتحان فیزیک خود تقلبی عجیب کرد که لو رفت و تصاویر مربوط به تقلب عجیب و غریب وی در فضای مجازی جنجال به پا کرد !! دانشجوی روسی که برای امتحان فیزیک هسته‌ای آماده نبود همراه بردن تقلب 4 متری در جلسه امتحان به دردسر افتاد.

 

دانش‌آموز روسیه‌ای که در جلسه امتحان فیزیک هسته‌ای تقلب 4 متری خود را به شکل لوله درآورده و در جلسه امتحان ظاهر شده بود با انتقاد شدید معاونان و مراقبان جلسه روبه‌رو شد.

 

تقلب حیرت انگیز یک دانشجو سر امتحان فیزیک + تصاویر

دانشجوی رشته فیزیک هسته‌ای که در دانشگاه ایالتی ورونژ تحصیل می‌کند و برای امتحان آمادگی نداشت، با تقلبی که همراه خود به جلسه امتحان برد موجب ایجاد قوانین سخت‌گیرانه‌تری از سوی مسؤلین این دانشگاه به جهت از بین بردن احتمال تقلب در رشته‌های مهم و حساس شد.

تقلب حیرت انگیز یک دانشجو سر امتحان فیزیک + تصاویر

این تقلب به 35 سؤال مهم که استاد از قبل راجع به اهمیت آنها به دانشجویان تذکر داده بود پاسخ‌ می‌داد.تصویر تقلب این دانشجوی روسی در فضای مجازی به سرعت منتشر شد.

 

مطالب مرتبط »

 

تصاویر خنده دار تقلب کردن دانشجویان سر جلسه امتحان

 

عسل طبیعی و اصل را چگونه از عسل تقلبی تشخیص دهیم؟

 

جدیدترین ورژن تقلب در هند + عکس

 

پیشرفته ترین نوع تقلب در کنکور لو رفت

 

عشق بازی مرد 60 ساله با 240 دوست دختر تقلبی + تصاویر

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب