تنبیه عجیب کودک ژاپنی با رها کردن او در جنگل خرس ها + تصاویر

تنبیه عجیب کودک ژاپنی با رها کردن او در جنگل خرس ها + تصاویر

تنبیه عجیب کودک ژاپنی با رها کردن او در جنگل خرس ها 

والدین یک کودک ژاپنی برای روش عجیب و غریبی را برای تنبیه کودک شان انتخاب کردند. به گزارش سماتک این کودک که تنها 7 سال سن دارد در جنگل پر از خرس های وحشی رها شده بود.

 

یک پسر بچه هفت‌ساله در کوه‌های جزیره‌ای در شمال ژاپن گم شد. به گزارش سماتک بر اساس گزارش ژاپن‌تایمز، یک خانواده ژاپنی که فرزندشان را برای مجازات‌کردن به کوه بردند، او را گم کرده‌اند.

 

این خانواده ژاپنی که در مراجعه به مرکز پلیس اظهار کرده بودند که فرزندشان را در جنگل گم کرده‌اند سرانجام اعتراف کردند که او را برای تنبیه‌کردن به جنگل برده‌اند و رها کردند.

این والدین به پلیس گفته‌اند که بلافاصله از کار خود پشیمان می‌شوند و به محل رهاکردن پسرشان برمی‌گردند اما پسرشان را پیدا نمی‌کنند.

 

این پدر و مادر در ابتدا به پلیس گفته بودند به دنبال سبزیجات وحشی به کوه رفته بودند. بیش از 150 نفر از نیروهای امداد و نجات در حال جست‌وجو برای یافتن این پسربچه 7 ساله به نام «یاماتو تانوکا» (Yamato Tanooka) هستند که 2 روز از گم شدنش می‌گذرد.

این پسربچه از روز شنبه تا امروز (دوشنبه) تنها در «هوکایدو» جزیره‌ای در شما ژاپن که به خانه خرس‌های وحشی معروف است، تنها مانده است. والدین «یاماتو» می‌خواستند او را به دلیل پرتاب سنگ به یک خودرو مجازات کنند.

جست‌وجوها برای یافتن این پسربچه 7 ساله همچنان ادامه دارد.

منبع: تسنیم

جدیدترین مطالب