قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

توالت فرنگی از جنس طلای 18 عیار (عکس)

توالت فرنگی از جنس طلای 18 عیار (عکس)

توالت فرنگی از جنس طلای 18 عیار ساخته شد. در بدنه این توالت فرنگی تماما از طلای 18 عیار استفاده شده است و این توالت فرنگی منحصر به فرد اکنون در موزه قرار گرفته است.

 

ماریوزو کاتلان، مجسمه ساز و هنرمند ایتالیایی، سازنده این توالت طلای ۱۸ عیار است که نام اثرش را “آمریکا” گذاشته است. به گزارش نیویورکر، این نمایشگاه تعاملی، در یکی از دستشویی‌های عمومی این موزه برگزار شده است.

 

موزه فیفت اونیو این کار هنری را اثری “جسورانه اما و نه چندان مودبانه” توصیف کرده است. این توالت در بخش دستشویی‌هایی قرار داده شده که که زنان و مردان می توانند از آن استفاده کنند. بازدیدکنندگان موزه که پول ورودی موزه را پرداخت کنند،

 

توالت فرنگی از جنس طلای 18 عیار (عکس)

 

امکان استفاده از این توالت را دارند.موزه گوگنهایم در مورد این اثر می گوید: “این اثر به منزله یادآوری از یک واقعیت فیزیکی مشترک و اجتناب ناپذیر همه ما انسان‌ها است.” هدف این نمایشگاه این است که یک کالای لوکس را که به ظاهر

 

برای یک درصد در نظر گرفته شده، در اختیار عموم قرار دهد. به گزارش سماتک کاتلان، هنرمند میلانی گفته ساخت توالت طلا در اوایل سال جاری در ذهن او شکل گرفت. او نابرابری اقتصادی را الهام‌بخش این اثر خود عنوان کرده است.

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب