الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

حراج مرد روسی در اینترنت جهت ازدواج + تصاویر

حراج مرد روسی در اینترنت جهت ازدواج + تصاویر

حراج مرد روسی در اینترنت جهت ازدواج

 

پسر روسی را در اینترنت به حراج گذاشته اند و  فقط خانم ها در این حراج می توانند شرکت نمایند. این پسر روسی که بسیار خوش تیپ می باشد به دلیل  بدهکاری به یک فروشگاه بزرگ به فروش گذاشته شده است.

 

پسر جوان به علت بدهی در اینترنت به فروش گذاشته شد

حراج مرد روسی در اینترنت جهت ازدواج + تصاویر

یک جوان روس به بخاطر بدهی، در اینترنت به عنوان همسر به حراج گذاشته شد.

 الکساندر کرامارنکو مرد 21 ساله اهل مسکو از یک فروشگاه اینترنتی بیش از 45 هزار دلار بدهی به بار آورد. قبل دادگاه، وی را دراینترنت جهت فروش به عنوان همسر به حراج گذاشتند. از این رو تمام کسانی که در جستجوی همسر می باشند می توانند درخواست خود را برای ازدواج با وی ارسال نمایند.

 

سن درخواست دهندگان نباید بیشتر 35 سال باشد و همچنین قیمت پایه این حراج از 150 دلار آغاز می شود. حلقه ازدواج را زنی به انگشت خواهد کرد که مبلغ بیشتری را پیشنهاد دهد. این جوان تا تاریخ 20 دسامبر در معرض حراج به عنوان همسر قرار دارد، از این رو علاقه مندان باید عجله به خرج دهند. در صفحه حراج قید شده، در صورت پیروز شدن هریک از شرکت کنندگان، باید با این جوان عقدنامه امضا کند. و اگر او یکسال با همسر خود زندگی کند، در این صورت بدهی او بخشیده می شود.

الکساندر کرامارنکو در مصاحبه با مترو تایید کرد که بزودی باید به دفتر ازدواج مراجعه نماید. او اضافه کرد، طبق قرارداد باید با کسی که مبلغ بیشتری را پیشنهاد می دهد و من را خریداری می کند ازداواج کنم. وی در مورد مشخصات فردی خود گفت، من دارای قدی بلند، موهای روشن با چشمانی سبز هستم. سیگار نمی کشم و هیچوقت نیز نکشیده ام. به خوردن غذاهای خوشمزه علاقه دارم و کسی نیست که دوست نداشته باشد. منظور خاصی از این موضوع ندارم، اما به کسانی که دستپخت خوبی دارند، علاقه دارم.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری