خوشتیپ ترین مرد پلیس جهان + تصاویر

خوشتیپ ترین مرد پلیس جهان + تصاویر

خوشتیپ ترین مرد پلیس جهان

این افسر پلیس بسیار جذاب می باشد این پلیس در نروژ زندگی می نماید وقتی عکس های در اینترنت منتشر کرد به عنوان جذابترین پلیس در کل جهان انتخاب شد الان در فضای مجازی به معروفترین و جذابترین چهره بدل شده است او به تازگی در نروژ به کار مدلینگی پرداخته است که به دلیل همین مشهورتر از قبل شده است این افسر پلیس موهای بلندی دارد که رنگشان بلوند روشن می باشد و توجه خیلی از مردم را به خود جلب کرده است در ادامه جزئیات و تصاویر بیشتری از خوشتیپ ترین مرد پلیس جهان را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

جذاب ترین پلیس دنیا

وبسایت سماتک: لاسِی متبرگ، افسر ۳۰ ساله نیروی دریایی نروژ، به یکی از معروف ترین اشخاص در اینترنت تبدیل شده است. علت محبوبیت این افسر جوان، جذابیت بیش از حد اوست به طوریکه او را Thor ، از اساطیر نورس، خدای رعد و برق و طوفان افسانه های وایکینگ ها دردنیای مدرن می نامند.

خوشتیپ ترین مرد پلیس جهان + تصاویر

جذاب ترین افسر دنیا

او که اکنون در حال انجام فعالیت های مدلینگ نیز هست، به دلیل موهای بلوند و بلند و اندام ورزیده اش نگاه های زیادی را متوجه خود کرده است. به گفته ی خودش، روزانه پیام های عاشقانه و پیشنهاد های ازدواج بسیاری از طرفدارانش دریافت می کند.

خوشتیپ ترین مرد پلیس جهان + تصاویر

شاید برایتان جالب باشد که بدانید که این افسر جذاب در زمان مدرسه به دلیل زشت بودن و دندان های خرگوشی مورد تمسخر دانش آموزان دیگر قرار می گرفته است.

 

او نه تنها یک فرد خودساخته است بلکه با علاقه به حیوانات ثابت کرده است که روح لطیفی نیز دارد.

 

برخی از کامنت های صفحه ی اینستاگرام او را می خوانید:

“تو واقعی هستی یا از دنیای دیگر؟ تو باید اهل آسگارد- اشاره به اقامتگاه خدایان جنگاور اسکاندیناوی- باشی!”

“من را به نروژ ببرید. فکر میکنم عاشق شده ام.”
عکس های دیگر این افسر جوان و جذاب را می بینید.

خوشتیپ ترین مرد پلیس جهان + تصاویر

خوشتیپ ترین مرد پلیس جهان + تصاویر

جدیدترین مطالب