قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

خوکی که نقاشی های زیبایی ترسیم می نماید

خوکی که نقاشی های زیبایی ترسیم می نماید

خوکی که نقاشی های زیبایی ترسیم می نماید

برخی از حیوانات دارای استعداد های فوق العاده ای هستند که باور کردنش کار سختی می باشد شاید حیوانات هم استعدادهای در دورن خود دارند ولی ما از آن ها بی خبریم و بیشتر به اینکه حیوان هستند و نمی توانند کارهای ما آدم ها را انجام دهند متعجب می شویم در آفریقا یک نوع خوک وجود دارد که به نقاشی کشیدن مشغول می باشد علاقه این خوک به نقاشی خیلی جالب و قابل توجه است در دامه تصاویر و جزئیات بیشتر خوکی که نقاشی های زیبایی ترسیم می نماید را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

خوک نقاش در آفریقای جنوبی جنجال به پا کرده است. این خوک مهارت خاصی در کشیدن نقاشی دارد.

 

این حیوان با قلمو نقاشی هایی میکشد که با قیمت های بالایی به فروش میرسد و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 

صاحب این خوک هیچوقت فکرش را هم نکیرد که روزی ناجی زندگی او شود و بتواند با این مهارت او تجارت کرده و پول زیادی به جیب بزند.

 

خوک نقاش با نقاشی های گرانقیمت

خوکی که نقاشی های زیبایی ترسیم می نماید

این خوک از اکتبر سال گذشته خلق تصاویری رنگی را شروع کرده و حالا صاحب یک گالری هنری است. مجموعه داران سبک هنری این حیوان را آبستره توصیف کرده اند.

 

نقاشی های این خوک نقاش در جهان معروف شده است و اسپانسرهای زیادی به صاحب این خوک پیشنهاد داده اند که حاضرند تابلوهای نقاشی او را با قراردادی چند ساله خریداری کنند.

 

پیگکاسو از زمانی که کوچک بود در مرکز نگهداری حیوانات آفریقای جنوبی نگهداری می شد و جوان لفسون که پی به استعدادهایی درون او برد، این حیوان را از مرگ نجات داد. او در عوض یک قلم مو و تعدادی رنگ و یک توپ در اختیار پیگکاسو گذاشت.

 

این چهارپا هر روز با قلم مویش خطوطی رنگی را نقاشی می کند و آثارش بین ۲۸۰ تا ۲۰۰۰ دلار خریداری می شوند.

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری