قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

دامادی که ماه عسل خود را با عکس عروس خانم سر کرد

دامادی که ماه عسل خود را با عکس عروس خانم سر کرد

سوژه جالب گذراندن ماه عسل همراه با داماد و عکس عروس خانم

 

دامادی که ماه عسل خود را با عکس عروس خانم سر کرد. سوژه ای جذاب برای برنامه‌ی ماه عسل، البته در کشور هند.تعجب نکنید. مسلما اگر احسان علیخانی قرار بود برنامه‌ای شبیه به ماه عسل را در کشور هندوستان اجرا کند، بی شک یکی از مهمانان این برنامه، عروس و داماد مد نظر ما می بودند.ماه عسل یکی از شیرین ترین اتفاقات برای شروع زندگی هر زوج جوانی است که با رفتن به مسافرت درکناریکدیگر لحظه های شیرینی را تااخر عمرشان ثبت کنند ولی این بار اتفاق جالبی برای یک عروس و داماد اتفاق افتاد که آقاداماد را مجبور کرد فقط با عکس عروس خانم به این سفر شیرین برود . در ادامه از علت این داستان باخبر بشوید.

دامادی که ماه عسل خود را با عکس عروس خانم سر کرد

 عروس و داماد هندی که تصمیم داشتند پس از مراسم ازدواج‌شان به ماه عسل بروند با یک مشکل بزرگ مواجه شدند. عروس گذرنامه‌اش را گم کرده بود و نمی‌دانست آن را کجا گذاشته، از طرفی امکان لغو سفر نیز وجود نداشت چون هزینه بلیط و رزرو هتل به آنها بازگردانده نمی‌شد.بنابراین داماد تصمیم گرفت به تنهایی و بدون عروس اش به ماه عسل برود.

 

تازه‌داماد تنها کاری که توانست بکند این بود که یکی از عکس‌های عروس را با خود برد، مقصد سفر او کشور یونان و ایتالیا بود و در طول سفر، هنگامی که سوار هواپیما یا قطار یا در هتل و گردش بود با آن عکس انداخت و برای همسرش ارسال کرد.

 

پیش از این هم یک عروس پاکستانی به دلیل گم شدن گذرنامه همسرش مجبور شده بود تنها به ماه عسل برود.

 

دامادی که ماه عسل خود را با عکس عروس خانم سر کرد

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب