قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

دختر جوانی که شبیه پیرزن ها است + تصاویر

دختر جوانی که شبیه پیرزن ها است + تصاویر

دختر جوانی که شبیه پیرزن ها است

یک دختر 20 ساله به خاطر بیماری ناشناخته دچار پیری زود رس شده است این دختر جوان از سن 12 سالگی شروع به پیر شدن کرد این بیماری لاعلاج را از مادرش به ارث برده است او بسیار از این وضع ناراحت می باشد این بیماری ژنتکی می باشد که بسیار بیماری نادری می باشد  در بیماری پیری زودرس تمام بدن شروع به ضعیف شدن می شوند و حتی قلب و عروق هم دچار پیری می شود در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویر دختر جوانی که شبیه پیرزن ها است را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

زارا هارتشون از 12 سالگی به علت بیماری که از مادرش تریسی گیبسون به ارث برده بود با زنان 40 یا حتی 50 ساله اشتباه گرفته می شد. به این مادر و دختر که اهل روتردام هستند ابتدا گفته شد علت ظاهر آن ها یک بیماری ژنتیکی به نام لیپودیستروفی است. اما بعد از اینکه دکتر ابو گارگ، متخصص لیپودیستروفی آن ها را معاینه کرد متوجه شد که آن ها در واقع از یک بیماری نادرتر به نام کوتیس لاکسا رنج می برند.

دختر جوانی که شبیه پیرزن ها است + تصاویر

این بیماری علائم آشکاری نیز دارد و می تواند مشکلات سلامتی جدی برای ریه ها، قلب و عروق ایجاد کند. خبر این تشخیص، زارا و تریسی را شوکه کرد، اما زارا بیشتر متمرکز روی ظاهرش بود تا سلامتی و تحت جراحی چهار ساعته کشیدن پوست صورت قرار گرفت تا کمتر به نظر برسد.

 

زارا که از چهره جدیدش بسیار خوشحال بود اعتمادبنفس خودش را بازیافت. اما چهار سال بعد از این عمل، پوست زارا به آرامی به حالت قبل برگشت و دشمنی خانوادگی او و مادرش را از هم جدا کرد.

دختر جوانی که شبیه پیرزن ها است + تصاویر

اکنون زارا 20 سال دارد و پذیرفته که به خودش توجه نکند. او می گوید: «از وقتی فهمیدم مبتلا به کوتیس لاکسا هستم واقعا هیچ کاری درباره آن انجام ندادم. آخرین بار پیش یک دکتر در تگزاس رفتم که خوب نیست. سلامتم مرا نگران می کند اما فقط وقتی درباره آن فکر می کنم. بیشتر وقت ها هیچ اهمیتی به آن نمی دهم که خوب نیست.»

دختر جوانی که شبیه پیرزن ها است + تصاویر

زارا مصمم است که مانند یک دختر 20 ساله عادی زندگی کند باوجود اینکه هنوز از ملاقات با افراد جدید می ترسد. او از کودکی متفاوت از دیگران به نظر می رسید. وقتی می خندد حس پیر بودن به او دست می دهد و این وحشتناک است. او 20 ساله است، می خواهد خوشحال باشد، 20 ساله باشد و مثل 20 ساله ها رفتارکند.

دختر جوانی که شبیه پیرزن ها است + تصاویر

سلامت زارا رو به بدتر شدن است و درنهایت او شجاعت این را یافت که با پزشکی که روی این بیماری مطالعه می کند تماس بگیرد و خبر بدی از دکتر شنید، اینکه این بیماری هر لحظه ممکن است قلب او را حرکت بازدارد. بنابراین تصمیم گرفت قلبش را اسکن کند و متوجه شد که خوشبختانه قلبش سالم است.

دختر جوانی که شبیه پیرزن ها است + تصاویر

پذیرش شرایط زارا را مصمم کرده از آن برای کمک به دیگران استفاده کند. او بیماری خود را پذیرفته و می داند که هیچکس در این باره مقصر نیست. او تصمیم دارد باقی عمر را تا حد ممکن به مردمی کمک کند که شرایطی مشابه او دارند و می خواهد الهام بخش مردمی باشد که به این بیماری مبتلا هستند و از بیان آن می ترسند.

دختر جوانی که شبیه پیرزن ها است + تصاویر

 

مطالب مرتبط »

 

پیرترین جراج جهان یک پیرزن 90 ساله است + تصاویر

 

تجاوز زوری پسر 18 ساله به پیرزن خوش اندام 90 ساله

 

تجاوز جنسی پسر جوان به پیرزن فلج

 

زنده شدن پیرزن 90 ساله پس از مرگ 11 ساعته اش

 

این پیرزن 11 ساله است

 

رقص پسر برهنه جلوی پیرزن 100 ساله + تصاویر

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب