قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

دختر زیبایی که روزی 20 ساعت می خوابد + تصاویر

دختر زیبایی که روزی 20 ساعت می خوابد + تصاویر

دختر زیبایی که روزی 20 ساعت می خوابد

 

این دختر که تقریبا 6 ماه از سال خواب است به یک نوع بیماری عجیب مبتلا شده است که نام این بیماری سندروم زیبای خفته است محققان و پزشکان در حال بررسی بیماری این دختر زیبا می باشند درادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

دختر زیبای خفته که 6 ماه از سال خواب است

 

دختری 22 ساله که به سندروم زیبای خفته مبتلا است،باید 6 ماه از سال را خواب باشد،این دختر فقط یک یا دوساعت در روز بیدار است تا چیزی بخورد. طی 5 سال گذشته این دختر حدود 75 درصد از این زمان را در خواب بوده است.”بس گودییر” دختر 22 ساله انگلیسی 6 ماه از سال را می خوابد.

 

وی بعد از پایان تحصیلات دانشگاهش بلافاصله به عنوان کارآموز روانشناس کودک کارش را در یک مدرسه آغاز کرد. عملکرد فوق العاده وی نوید آینده ای درخشان برای وی می داد. به گزارش سماتک اما دقیقا پنج سال پیش و نزدیک تولد 17 سالگی اش وی ناگهان به خوابی عمیق فرو رفت و تا 6 ماه بطور عادی از خواب بیدار نشد.

دختر زیبایی که روزی 20 ساعت می خوابد + تصاویر

“جانین” مادر وی در این خصوص گفت: ” طی پنج سال گذشته دخترم حدود 75 درصد از این زمان را در خواب بوده است. وی بیشتر از 22 ساعت در طول شبانه روز خواب است و فقط برای خوردن کمی غذا و نوشیدن آب و رفتن به توالت از خواب بیدار می شود.

دختر زیبایی که روزی 20 ساعت می خوابد + تصاویر

“بس” که هم اکنون حدود دو ماه و نیم است به خواب رفته در اپیزود دیگری از خواب عمیق خود بسر می برد. بنا به تشخیص پزشکان وی جز تعداد معدود افراد مبتلا به سندرمی نادر با نام kleine –Levin syndrome ( سندرم کلاین – لوین) در جهان است که به سندرم زیبای خفته نیز مشهور است.

 

مطالب مرتبط:

دختر معلولی که آرایشگر حرفه ای است + تصاویر

تجاوز مردان به دختران باکره برای پاره کردن پرده بکارت شان + تصاویر

عکس های تجاوز جنسی 6 برادر به دختر همسایه

تصاویری از دختران دو جنسه در ارتش آمریکا

تجاوز و رابطه جنسی مرد جوان با دختر 3 ماهه اش

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری