قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

دختر زیبایی که رنگ اشک هایش بنفش است + تصاویر

دختر زیبایی که رنگ اشک هایش بنفش است + تصاویر

دختر زیبایی که رنگ اشک هایش بنفش است

دختر زیبا پس از اینکه روی چشم هایش خالکوبی انجام داد مبتلا به بیماری ناعلاجی شد. دختر زیبایی که رنگ اشک هایش بنفش است را در ادامه می بینید. این دختر بعد از خالکوبی از چشم هایش اشک بنفش می آید. دختر جوان اهل کانادا بعد از انجام خالکوبی دچار عارضه عجیب و غریبی شده است ، اشکهای بنفش رنگی که از چشمانش جاری می شود او را بسیار نگران کرده است.

دختر زیبایی که رنگ اشک هایش بنفش است + تصاویر

این دختر 24 ساله درگفتگو با خبرنگاران گفت :بعد از انکه تاتوی چشم من تمام شد احساس ناراحتی داشتم که سریعا به پزشک مراجعه کردم ، صدها دلار هزینه کرده ام اما هنوز حتی درصدی از مشکل چشمم رفع نشده است .

 

بعد از اشک های بنفش رنگی که به دلیل استفاده از رنگهای خاص در تاتو ایجاد شده است تورم و اختلال بینایی نیز به تازگی در چشم من ایجاد شده است. عاقبت اشکبار خالکوبی روی تخم چشم برای دختر جوان “کات گالینگر” دخترجوانی که برای انجام یکی از روش های عجیب و البته پرخطر زیبایی با عنوان خالکوبی روی تخم چشم سلامتی خود را دچار مشکل کرده است اشکهایش تغییر رنگ پیدا کرده است ، اشک های او بعد از انجام تاتو به رنگ بنفش روشنی که در تصاویر این بخش از سرگرمی سماتک مشاهده می کنید در آمده است.

دختر زیبایی که رنگ اشک هایش بنفش است + تصاویر

“گالینگر” می گوید:فکر می کردم یک تاتوی زیبا داشته باشم و زیبایی خاصی برای چشمانم ایجاد شود اما این طور نشد و نتیجه به طوری بود که هرگز فکرش را هم نمیکردم ، چشمانم بعد از تاتو دچار عارضه شده است و حالا اشک های بنفش رنگ من متخصصان را در تشخیص و درمان عاجز کرده است.

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب