قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

درست کردن کیک ضد ایرانی ایوانکا ترامپ + تصاویر

درست کردن کیک ضد ایرانی ایوانکا ترامپ + تصاویر

درست کردن کیک ضد ایرانی ایوانکا ترامپ

ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی ایالات متحده آمریکا می باشد طی بیانه ای که در دونالد ترامپ در آمریکا صادر کرد ایرانی ها حق مسافرت و وارد شدن به آمریکا را ندارند  در یک مراسم ایوانکا در حال درست کردن کیک می باشد این کیک ضد ایرانی است که یهودیان همه ساله برای نجات قوم یهود از دست ایرانیان در امریکا برگزار می نمایند ایوانکا ترامپ چون همسرش یهودی می باشد او نیز در این مراسم شرکت کرده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر درست کردن کیک ضد ایرانی ایوانکا ترامپ را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

کیک ایوانکا برای جشن ضد ایرانی + تصاویر

ایوانکا ترامپ برای جشن پوریم یهودی با پختن کیک آماده میشود

روزنامه انگیسی دیلی میل در مطلبی به عکسی که روز جمعه توسط ایوانکا ترامپ منتشر شده بود پرداخت و نوشت: ایوانکا ترامپ به همراه فرزندانش خود را برای جشن “پوریم” آماده می کنند؛ جشنی که مختص یهودیان است.

 

«جشن پوریم در سالگرد نجات قوم یهود از دست ایرانیان[!] در قرن چهارم قبل از میلاد، برگزار می شود. اکنون ایوانکا نیز خود را برای این جشن آماده می کند و کیک مخصوصی را به همراه فرزندانش آماده کرده است.

 

در این جشن، خانواده های یهودی زیادی در آمریکا شرکت می کنند و قرار است ایوانکا و همسرش نیز به همراه فرزندانشان در آن حضور یابند.»

 

نکته مهم اینجاست که جشن «پوریم» یکی از سنت‌های قدیمی قوم یهود است که در دهه‌های اخیر و پس از تشکیل رژیم جعلی اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی، رنگ و بوی متفاوتی به خود گرفته است.

 

کیک ایوانکا برای جشن ضد ایرانی

درست کردن کیک ضد ایرانی ایوانکا ترامپ + تصاویر

جشن پوریم در سالگرد نجات قوم یهود از دست ایرانیان

این به اصطلاح جشن، در حقیقت پایکوبی بر خون ده‌ها هزار نفر از مردم ایران است که با توطئه و دسیسه دو یهودی نفوذی در دربار خشایارشاه کشته شدند.

 

در کتاب عهد عتیق درباره این داستان آمده است: «شاه ایران زمین که در پایان جشن ۱۸۰ روزه از باده نوشی بدمست شده بود، در هنگام بدمستی، شهبانو “وشتی” را می‌طلبد تا او را به اغیار بنمایاند.

 

ملکه از این دستور گستاخانه شاه سر باز می‌زند و شاه خشمگین، او را از شهبانویی ساقط می‌کند و او را به دست جلاد می سپارد.

 

یهودیان که در سراسر ایران نفوذ فراوان داشتند، جسارت‌شان به جایی رسیده بود که از دادن مالیات و خراج استنکاف می‌کردند و این استنکاف موجب شده بود که «‌هامان» صدراعظم خشایارشاه علیه آنان بشورد و آنان را در تنگنا قرار دهد و یا حتی دستور قتل برخی از آنان را صادر کند.

 

البته یهودیان در برخی کتاب‌های خود می‌گویند: “مردخای” که پیشوای دینی یهودیان در عصر خشایارشاه بوده، وقتی حاضر به تعظیم در مقابل ‌هامان نمی‌شود، او و اتباعش مورد غضب‌ هامان قرار گرفته و تهدید به مرگ می‌شوند.

 

یهودیان که به صورت غیررسمی در دربار شاه نفوذ داشتند، چاره می‌اندیشند و از این فرصت استفاده کرده و دخترکی یهودی به نام «اِستِر» را به عنوان ملکه و شهبانوی کشور به پادشاه معرفی می‌کنند و به او نیز توصیه می کنند که یهودی بودن خود را پنهان کند.

درست کردن کیک ضد ایرانی ایوانکا ترامپ + تصاویر

کیک پختن ایوانکا ترامپ برای جشن ضد ایرانی

درست کردن کیک ضد ایرانی ایوانکا ترامپ + تصاویر

یهودیان حاکم بلامنازع دربار هخامنشی می‌شوند و البته در برخی کتب خود آورده‌اند که ‌هامان در نزد مردخای توبه کرده است که تواریخ دیگر گواهی قتل وی توسط یهودیان را می‌دهند.

 

یهودیان چون بر بلاد ایران حاکم شدند، از پادشاه سه روز مهلت خواستند تا مخالفان پارسی و ایرانی یهودیان را بکشند و در این سه روز، بیش از ۷۷ هزار ایرانی توسط یهودیان قتل عام شدند و در برخی نقل‌ها، این تعداد تا ۵۰۰ هزار نفر نیز عنوان شده است.

 

از آن زمان تا کنون، این روز به عنوان “عید یهودیان” زنده نگاه داشته شده و هر سال یهودیان سراسر جهان این روز را با اعمال مختلفی از قبیل روزه گرفتن، برپایی جشن و پایکوبی، نوشیدن شراب و افراط در مستی، دادن هدیه به یکدیگر و… گرامی می دارند.

 

برچسب‌ها:

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری