لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

رفتار بی شرمانه دختر خوشگل با گربه ها در اتاق خواب + تصاویر

رفتار بی شرمانه دختر خوشگل با گربه ها در اتاق خواب + تصاویر

رفتار بی شرمانه دختر خوشگل با گربه ها در اتاق خواب

گربه ها در اتاق خواب این دختر خوشگل به طرز بی شرمانه ای مجازات می شدند. تصاویر رفتار بی شرمانه دختر خوشگل با گربه ها در اتاق خواب را در ادامه می بینید. شکنجه حیوانات توسط بعضی افراد و یا صاحبانشان به یک تفریح تبدیل شده و از این کار لذت می برند.

 

یک دختر خوشگل تایوانی که دانشجو نیز می باشد گربه خودش را در ظرف پلاستیک زندانی کرده و این کار خودش را در شبکه های مجازی منتشر کرده است. وی از این کار خودش لذت می برد و با افتخار کارش در اینترنت به اشتراک گذاشته بود.

رفتار بی شرمانه دختر خوشگل با گربه ها در اتاق خواب + تصاویر

یک دختر خوشگل دانشجوی تایوانی به جرم محبوس کردن گربه در یک ظرف پلاستیکی در بسته توسط پلیس این کشور بازداشت شد. این دختر “کیکی‌لین”نام دارد و در پی این عمل و شکنجه دادن گربه اش مورد بازداشت پلیس قرار گرفت و دستگیر شد. پس از اینکه گربه‌اش را به‌ خاطر آنچه بدرفتاری و شیطنت نامیده بود داخل یک ظرف پلاستیکی محبوس کرد عکس‌ هایی از آن را در اینترنت گذاشت.

 

فعالان حقوق حیوانات نیز خشمگین شده و باعث عصبانیت کاربران فضای مجازی نیز شد که اکثرا درخواست شکایت از وی کردند. پلیس اعلام کرد ، اگر این دختر خوشگل ابزار پشیمانی نکند به یک سال حبس محکوم می شود.

 

وی اما زیر بار این عذرخواهی نرفته و اعلام کرده است که شکایت از وی اصلا برایش اهمیت ندارد و مهم نیست.

برچسب‌ها: ,

جدیدترین مطالب