قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

رقص پسر برهنه جلوی پیرزن 100 ساله + تصاویر

رقص پسر برهنه جلوی پیرزن 100 ساله + تصاویر

رقص پسر برهنه جلوی پیرزن 100 ساله

یک پیر زن 100 ساله که گویا تولدش بود به اتفاق خانواده اش تصمیم گرفتند به یک مسافرخانه ای که در دوران جوانی برای هوسرانی می رفت بروند آن مسافرخانه را پیدا کردند و پیر زن یک پسری را برای خودش انتخاب کرد تا برایش لخت شود و برقصد پیرزن با دیدن این پسر لخت که جلوش می رقصید یه خوشحالی و هوسرانی پرداخت در ادامه تصاویری از رقص پسر برهنه جلوی پیرزن 100 ساله را در سایت سماتک خواهید دید .

 

رقص پسر برهنه جلوی پیرزن 100 ساله + تصاویر

مادر بزرگ صد ساله تصمیم گرفت به اتفاق دختر ش به روش جدید صد سالگی خود را جشن بگیرد.خانم بیوه دوریس دی هاردای که تصمیم گرفته یادی از دوران جوانی خود نماید کیلومترها راه را طی نمود تا رقص برهنه تماشا نماید.

 

خانم دوریس از روستای ساندبای بریتانیا کیلومتر ها راه را با ماشین لیموزین خود طی نمود تا به مسافرخانه “سان”در روستای نورث وتلی برسد.او که در ماشین به یاد دوران جوانیهای خود افتاده بود رو به پسرش باری کرد و گفت نمی شود راننده خودش را برایم لخت نماید.

رقص پسر برهنه جلوی پیرزن 100 ساله + تصاویر

به گزارش سماتک : پسرش به او گفت مادر خجالت بکش من خودم به مسافرخانه که رسیدیم فردی را برایت پیدا می کنم تا بریت رقص برهنه نماید.پیرزن به پسرش گفت نه خودم یکی انتخاب می کنم.

 

هنگامی که به مسافرخانه روستای نورث ولتی رسیدند باری به جوان رقاص گفت مواظب رفتار و حرکات خود باش!جلو پیرزن صد ساله می خواهی برقص! جوان رقاص به ادا و اطوار مختلف خودش را برای پیرزن لخت لخت نمود.و پیرزن از رقص جوان لذت برد.یکی از پزشکان به پسر 58 ساله پیرزن می گوید:مادر پولدار پیری داری!اما دل و جگرش هنوز مثل دخترای 14 ساله است.

 

جشنواره سنتی رقص در اسپانیا + تصاویر

 

رقص هندی بازیگران در فیلم سلام بمبئی + تصاویر

 

رقصیدن مهماندار خانم در هواپیما و شاباش دادن مسافران ایرانی

 

تصاویر دیدنی رقص مردم هند با بدن رنگ شده در کارناوال

 

تصاویری از مراسم رقص برای مردگان در مکزیک

 

تصاویر آموزش رقص باله

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری