نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

روش جالب تحویل پیتزا با گوزن

روش جالب تحویل پیتزا با گوزن

روش جالب تحویل پیتزا با گوزن

 

این روزها اتفاقات جالبی برای جذب مشتری و یا متفاوت عمل کردن در دنیا روی می دهدکه یکی از آنها تحویل پیتزا به مشتریان به وسیله گوزن است .یک پیتزا فروشی در ژاپن با ایده جالب و جذاب تحویل پیتزا به مشتریان به وسیله گوزن بی شک مشتریان بیشتری را به خود جذب خواهد کرد چراکه ایده ای بسیار جالب و جذاب و متفاوت است.

 

یک پیتزا فروشی در ژاپن قصد دارد برای ارسال پیتزاهای سفارشی از گوزن های شمالی استفاده کند.

 

به گزارش سماتک به نقل از میرر، پیتزا دومینو برای نخسیتن بار اعلام کرد که قصد دارد با آموزش گوزن های شمالی پیتزاهای سفارشی را به خانه ها ارسال کند.

 

در این تصمیم جالب گوزن شمالی در حالیکه یک سورتمه به بدنش وصل شده پیتزاهای سفارشی را به همراه یک پیشخدمت به دست مردم می رساند .

 

هر گوزن به یک جی پی اس نیز مجهز است تا مشتری بتواند محل دقیق غذای خود را در هر سفارش بداند . این روش غیر معمول در روزهای برفی و زمستانی طرفداران زیادی خواهد داشت .

 

اکنون مربیان و مسئولان پیتزا دومینو امیدوارند پروژه غیر معمول و جالبشان پس از آموزش گوزن ها بتواند توجه مشتریان زیادی را جلب کند.

 

این نخستین باری نیست که دومینو دست به چنین شیرین کاری می زند در ماه های گذشته پیتزا دومینو با تحویل پیتزا به مشتریان خود از طریق هواپیماهای کوچک بدون سرنشین در نیوزلند مشتریان خود را شگفت زده کرد.

 

مطالب مرتبط:

پیتزای صد نفره در پیتزا فروشی لس آنجلس عرضه می شود

تکنولوژی های جدید در بازار

رستوران های زیبا و جادویی که زیر آب ساخته شدند (عکس)

چگونه یک پیتزای متفاوت بپزیم؟

طرز تهیه پیتزای بدون خمیر در خانه

جدیدترین مطالب