الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

روش های خوردن آدم در کتاب های داعش + تصاویر

روش های خوردن آدم در کتاب های داعش + تصاویر

روش های خوردن آدم در کتاب های داعش

گروهک داعش یکی از گروه های توریستی شناخته شده در دنیا می باشند که همه از جنایات این گروهک توریستی با خبرند و بیشک می دانید که این گروهک به نام اسلام هر کاری انجام می دهند تا نام اسلام و مسلمانان را در بد نمایند در یک اقدام جدید کتاب های برای کودکان چاپ نموده اند که در آن ها روش های آدم خواری و بریدن سر آدم را یاد می دهند که این کتاب های با روش های عملی نیز در دبستان های داعش صورت خواهد گرفت در ادامه جزئیات و تصاویر بیشتر روش های خوردن آدم در کتاب های داعش را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

وحشتناک ترین و جدیدترین آموزشی داعش

کتابچه ای سرّی مربوط به گروهک تروریستی داعش یافت شده است که از آموزش های عجیب و وحشتناک در مدارس تحت تسلط آنها خبر می دهد. در این کتابچه که گروه محققان کویلیام (مستقر در انگلیس) آن را پیدا کرده است صفحاتی وجود دارد که به دانش آموزان آموزش می دهد در شرایط اضطرار جنگی هم نوع و هم جنس غیرمسلمان و یا مسلمان خود را بکشند و بخورند.

روش های خوردن آدم در کتاب های داعش + تصاویر

یکی از اعضای این گروه تحقیقاتی می گوید:”در این کتاب چیزهای زیادی آموزش داده می شود اما یکی از وحشتناک ترین موارد، بخشی است که به دانش آموزان آدمخواری را یاد می دهد”.

 

در این کتابچه درسی آمده است چنانچه در شرایط اضطرار قرار گرفتید و چیزی برای خوردن یافت نشد می توانید فرد دیگری را بکشید و گوشتش را مصرف کنید؛ حالا این فرد می تواند غیرمسلمان باشد یا مسلمانی باشد که اسلام موردنظر آنها را قبول ندارد!

روش های خوردن آدم در کتاب های داعش + تصاویر

وحشتناک تر این است که در این کتابچه حتی توضیح داده شده که چه قسمت هایی از بدن خورده و چگونه گوشت آن آماده شود. طبق گزارش ها داعشی ها یک مادر عراق را مجبور کرده اند که از بقایای جسد پسرش برای آنها غذا تهیه کند و حتی خودش را مجبور کرده اند که از آن بخورد.

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری