قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

زنده شدن جنازه یک مرد در حین دفن + تصاویر

زنده شدن جنازه یک مرد در حین دفن + تصاویر

زنده شدن جنازه یک مرد در حین دفن

یک مرد سال خورده ای که مرده بود فرزندانش مراسم گرفتن تا برای دفن جنازه پدرشان را آماده نمایند همه در حال گریه و زاری بودند مرده شسته و کفن کردند و 8 ساعت بعد که داشتن دفن می کردند مرد سال خورده زنده شده به فرزندانش گفت اینجا چه خبر است و چرا او را دارند دفن می نمایند و فرزندان و اطرافیان از زنده شدن این مرد سالخورده شوکه شدند در ادامه زنده شدن جنازه یک مرد در حین دفن را خواهید خواند.

 

مرده بعد از ۸ ساعت در تابوت زنده شد+ تصاویر
به گزارش سماتک : مرد سالخورده که به گمان اطرافیانش مرده بود،خانواده اش را در شوک و حیرت فرو برد وقتی از تابوت خود بلند شد و از آنها پرسید چه اتفاقی افتاده است؟ بنا به گفته “هوآنگ مینگ کوآن” پسر وی، آنها هنگامی که پدرش دیگر نفس نمی کشید و دست و پاهایش کاملا سرد شده بود خیال کردند مرده است. اما بعد از گذشت ۸ ساعت از مراسم تدفین، وی ناگهان درب تابوت را باز کرد و بعد از برخاستن از تابوت از فرزندانش پرسید: ” چه اتفاقی افتاده است؟ آیا شما برای مراسم خاکسپاری من آماده می شوید؟ وی سپس با تاج گل، پرچم و تزئینات و همچنین افراد زیادی که در حال سوگواری برایش بودند مواجه شد.

 

زنده شدن یک مرده بعد از هشت ساعت

زنده شدن جنازه یک مرد در حین دفن + تصاویر

زنده شدن مرده

فرزندان این مرد بلافاصله وی را از تابوت بیرون آورده و ضمن عذرخواهی، وی را به تخت خوابش برگرداندند. به گزارش سماتک گفتنی است؛ این مرد سالخورده ۷۵ ساله اهل ناحیه “جونلیان” استان “سی چوآن” چین، همچنان ضعیف است و این دو روز را تنها با خوردن مقداری آش گذرانده است.

زنده شدن جنازه یک مرد در حین دفن + تصاویر

 

مطالب مرتبط:

 

جنازه 2000 ساله یک زن که هنوز سالم است (تصاویر 18+)

 

کشف جنازه زن جوان در کره مریخ + عکس

 

نمایشگاه اجساد و جنازه های قدیمی در ایتالیا (تصاویر 18+)

 

تجاوز جنسی پزشک مرد به جنازه دختران و زنان جوان در سردخانه بیمارستان

 

عکس جنازه متلاشی شده سارق کابل برق (20+)

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب