زیبا و جوان ترین پیر زن دنیا

زیبا و جوان ترین پیر زن دنیا

زیبا و جوان ترین پیر زن دنیا

خیلی از خانم ها دوست دارند در سن میانسالی و پیری باز هم چهره زیبا و شادابی داشته باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زیبا و جوان ترین پیر زن دنیا را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سماتک جوان ترین زن ۶۳ سال جهان که با وجود اینکه ۶۳ سال سن دارد ولی به شکل عجیبی جوان مانده است و نکته جالب اینجاست که دختران او هم که ۴۱ ساله و ۳۶ ساله و ۴۰ ساله هستند بسیار جوان مانده اند این خانواده مورد توجه رسانه های جهان قرار گرفته اند و کاربران شبکه های اجتماعی با هجوم به اینستاگرام این زن ۶۳ ساله درخواست افشاری راز جوان ماندن شان را داشته اند. تلویزیون تایلند با پخش تصاویری از این خانواده آنها را نماد جوانی و امید خوانده است.

 

زیبا و جوان ترین پیر زن دنیا

زیبا و جوان ترین پیر زن دنیا

این زن که 63 سال دارد ولی مانند خانم های جوان زیبا و شاداب می باشد بسیاری از خبرگزاریها راز جوان ماندن این خانواده را می پرسند ولی این پیر زن راز خاصی از جوان ماندن را ندارد و او ژنتیکی زیبا و جوان مانده است.

 

خانواده سن بالا ولی جوان

مادر خانواده ۶۳ سال دارد و سه دختر او به ترتیب ۴۱ ، ۴۰ و ۳۶ ساله هستند اما محال است کسی بتواند از روی چهره آنها سن واقعی شان را تشخیص دهد .

 

جوان ترین خانواده مسن دنیا

این مادر ۶۳ ساله و دخترانش جوان ترین زنان دنیا هستند.

 

اول ماجرا “لوری هسو” ۴۱ ساله طراح داخلی بود که به عنوان یکی از اعضای این خانواده با انتشار تصاویرش در فضای مجازی همه را حیرت زده ساخت ، زنی که بیش از ۴۰ سال سن داشت و شبیه دختر نوجوانی بود که همه را حیرت زده ساخت.

 

زیبا و جوان ترین پیر زن دنیا

جوان ترین زن ۶۳ سال جهان

و بعد از واکنش های پرهیجان کاربران فضای مجازی این زن جوان از مادر ۶۳ ساله و دو خواهر ۴۰ و ۳۶ ساله ی خود نیز رونمایی کرد تا حیرت دنیای فضای مجازی تکمیل شود.

 

تصاویری که تبدیل به معمای جالب این روزها شده است ، مادر این چند زن جوان بیشتر از دخترانش نظرها را به خود جلب کرده است او که بیش از ۶۰ سال دارد با قرار گرفتن کنار دخترانش بیشتر مثل خواهر آنهاست تا مادرشان برای همین است که آنها را خانواده سن یخ زده نامیده اند.

 

جوان ترین زن ۶۳ سال جهان

درمصاحبه قبلی طراح ۴۱ ساله رازهای زیبایی و جوان ماندنش را مصرف به اندازه آب و سبزیجات ، مرطوب نگاه داشتن پوست ، ورزش و پرهیز از خورد غذاهای چرب و فراوری شده عنوان کرده بود.

 

خواهر ۴۰ ساله ی او که ۲ دختر دارد می گوید :زندگی من کاملا طبیعی است و فرصتی برای انجام کارهای خاص برای جوان ماندنم ندارم برای همین به تغذیه به خصوص در وعده صبحانه اهمیت زیادی می دهم ، خواب کافی و ورزش هم جزو عادات روزانه من هستند.

 

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب