لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

سرحال ترین پیرمرد 110 ساله کشاورز در جهان + تصاویر

سرحال ترین پیرمرد 110 ساله کشاورز در جهان + تصاویر

سرحال ترین پیرمرد 110 ساله کشاورز در جهان

پیرمرد 110 ساله که در زمین کشاورزی مشغول به کار است نامش در گینس به عنوان سرحال ترین پیرمرد 110 ساله جهان به ثبت رسید. این پیرمرد کشاورز حدود 100 است است که در زمین های کشاورزی مشغول به کار است.

 

فعالیت سخت و جدی پیرمرد 110 ساله در زمین زراعی اش برای اهالی روستا جالب توجه است ، این پیرمرد در کارناتاکا با شغل کشاورزی هزینه های زندگی اش را تامین می کند.

سرحال ترین پیرمرد 110 ساله کشاورز در جهان + تصاویر

پیرمرد 110 ساله همچنان کشاورزی می کند

“بهاگاوانت پادتی” با بیش از 110 سال سن معتقد است راز طول عمر و سلامتی او در چنین سنی تنها و تنها کشاورزی است و این ارتباط او با زمین چنین حال خوبی را برایش ایجاد کرده است.

 

او می گوید :من یک پیرمرد 110 ساله نیستم بلکه جوان 110 ساله هستم ؛ من کاملا از لحاظ جسمی و روحی سالم و هیچ مشکلی ندارم فقط تنها مشکل شنوایی است که بالا بودن سن مرا فاش می کند.

 

شغل کشاورزی از پدرم به من به ارث رسیده است و هرگز از آن خسته نمی شوم. این پیرمرد 110 ساله در سن نوجوانی ازدواج کرده و صاحب 12 فرزند شده است ؛ 3 فرزند او در سن نوجوانی از دنیا رفته اند و هم اکنون او 9 فرزند 5 دختر و 4 پسر دارد. سن فرزندانش 75 تا 85 سال است.

 

“پادتی” می گوید :بعد از آنکه پسرانم هرکدام برای ادامه زندگی به جایی رفتند تصمیم گرفتم به روستای پدری ام بازگردم و زمین هایی که به من ارث رسیده بود را آباد سازم ، از همان زمان شروع به کشاورزی کردم و احساس کردم روز به روز جوان تر و سرحال تر شدم.

سرحال ترین پیرمرد 110 ساله کشاورز در جهان + تصاویر

اگر تغذیه ی من برای شما سوال است باید بگویم نارگیل و شکر زرد خوردنی های مورد علاقه من هستند و احساس می کنم میوه نارگیل یکی از دلایل سلامتی و طول عمر من بوده است.

 

همسایگان این مرد می گویند که او مردی قوی و سالم است و گاهی برای ما هم قابل باور نیست که 110 سال سن داشته باشد ، به تنهایی با گاوش زمین را شخم می زند و تمام کارهای کشاورزی مزرعه اش را انجام می دهد فقط گاهی نوه ی دختری اش به او کمک می کند.

 

مطالب مرتبط:

آموزش رابطه جنسی دختر جوان با پیرمرد (ویژه زوجین)

چرا برخی دختران با مردان مسن و پیرمرد ازدواج می کنند

مجسمه سازی یک پیرمرد روی کوه

عکس های عاشقانه پیرمرد و پیرزن

پیرمرد بدبویی که هیچ وقت حمام نرفته است + تصاویر

پیرمرد 50 ساله کوتوله با زندگی عجیب در هند

جدیدترین مطالب