الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

سگ های ارتش امریکا با لباس نظامی + تصاویر

سگ های ارتش امریکا با لباس نظامی + تصاویر

سگ های ارتش امریکا با لباس نظامی

تجهیزات نظامی هر روز در حال پیشرفت می باشند و در همه جای دنیا این پیشرفت چشم گیر است در افغانستان سگ های پلیسی هستند که لباس های ویژه نظامی برتن دارند و در کمک به پلیس ها از آنها استفاده می نمایند این لباس ها باعث می شود سگ ها را از صدمه دیدگی در مبارزه با افراد شرور در امان نگه دارد لباس این سگ ها مجهز می باشد و سگها از پوشیدن این لباس ها اصلا ناراحت نمی باشند در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویری ار سگ های ارتش امریکا با لباس نظامی در افغانستان را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

این روزها شاهد پیشرفت چشمگیر جنگ افزارها و تجهیزات نظامی هستیم. علی رغم آن که موارد عجیب و غریب در این زمینه کم دیده نمی شود، اما موضوعی که قصد داریم به آن بپردازیم، از تمام موارد مشابه جالب تر به نظر می رسد.

 

ارتش آمریکا و وزارت دفاع این کشور، تصمیم گرفته اند برای سگ هایشان لباس نظامی تهیه نمایند. نوعی نژاد از سگ های پاکوتاه قرار است در افغانستان به گشت زنی بپردازد و به نظامیان برای فرار از مسلسل ها و انفجار بمب کمک نماید.

 

به همین منظور، وزارت دفاع ایالات متحده از لباس نظامی جدید خود برای سگ ها رونمایی کرده است. این پوشش مواردی مانند عینک، پوشش گوش و جلیقه ضد گلوله را درون خود جای داده است.

سگ های ارتش امریکا با لباس نظامی + تصاویر

برای سربازانی که همواره برای خنثی کردن اثرات جنگ در خاورمیانه به سگ های وفادار خود وابسته هستند، هیچ چیز «بهترین دوست انسان» نمی شود. این پوشش دارای عینک های نشکنی است که می تواند اشعه ماورای بنفش را به طور ۱۰۰ درصد جذب نماید. سرباز کائِن موریس ۲۱ ساله می گوید که این لباس طی هفته های آینده به افغانستان فرستاده خواهد شد.

 

این سگ از سال ۲۰۱۳ میلادی در ارتش بوده و ۶ ماه آموزش دیده است. حیوان باوفا اکنون صد و دومین سگ در دسته سگ های ارتشی به شمار می رود. یکی از پرسنل به نام «سرجنت باکستر» که سابقه کار با سگ ها را دارد، در این رابطه می گوید: “حیوانات یاد شده به اندازه سربازان اهمیت دارند. برای افراد، سگ گروه تمام داشته شان به شمار می رود. من بسیار خوشحال بودم که جای پای سگ خود قدم می گذاشتم و مسیر درست را طی می کردم.”

 

“این مسئله مسئولیت و اعتماد بالا را می رساند. برخی از آن ها چشم ها و گوش های نظامیان به شمار می روند. تعدادی از سگ های مخصوص جستجو مانند براکن (سگ در تصویر) برای حس شامه قوی به خدمت در می آیند. سگ ها از حس بویایی قوی خود برای یافتن مین ها، سلاح ها و بمب ها استفاده می کنند.”

 

منبع:rooziato.com

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری