لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

شب زفاف داماد هوس باز با دو عروس همزمان + تصاویر

شب زفاف داماد هوس باز با دو عروس همزمان + تصاویر

شب زفاف داماد هوس باز با دو عروس همزمان

شب زفاف داماد هوس باز در کشور اندونزی قرار است به زودی با دو دختر باکره ازدواج کند و کارت عروسی شان نام یک داماد و دو عروس در آن درج شده است. تصاویر شب زفاف داماد هوس باز با دو عروس همزمان را در سایت سماتک مشاهده می کنید. زوج هایی که عاشقانه برای انتخاب کارت عروسی متن و ایده های نو سرچ می کنند کنار اسم همسر آینده شان تنها نام خودشان را می بیند نه همراهی با نام دیگری را چرا که برای هر عروس خانمی سخت که نه غیرقابل تحمل است ولی ماجرا برای 2 عروس خانم جوان اندونزیایی فرق می کرد برای همین کارت عروسی با نام 1 داماد و دو عروس چاپ و به دست میهمانان رسید.

 

شب زفاف داماد با دو عروس

شب زفاف داماد هوس باز چند همسری در کشور اندونزی قانونی است و هیچ منعی ندارد اما نه به این وضعیت و شرایط که یک مرد در یک شب با 2 همسر خود مراسم ازدواج برگزار کند ، از قرار معلوم زوج جوان تصمیم به خاص بودن به هر قیمتی گرفته اند برای همین سر چاپ کارت عروسی 1 داماد با 2 عروس به تفاهم رسیده اند. تصویر این کارت عروسی عجیب و متفاوت به سرعت توسط کاربران فضای مجازی دست به دست شد

شب زفاف داماد هوس باز با دو عروس همزمان + تصاویر

تا اینکه برخی از کاربران مدعی شدند این کارت ساختگی است و برای جلب توجه منتشر شده است چرا که ممکن نیست هیچ دختری رضایت به چنین کاری داشته باشد اما بر اساس گزارش وب سایت ” Detik” فردی شب زفاف داماد هوس باز که مسئول برگزاری مراسم ازدواج این زوج است اعلام کرده که همه چیز واقعی است و دامادی که تنها نام “سیندرا” از او منتشر شده است قصد دارد با 2 دختر جوان در روزهای 5 و 8 ماه نوامبر ازدواج کند برای همین تصمیم گرفت تا چنین کارت عروسی برای دعوت میهمانان انتخاب کند.

 

“ایندها” یکی از عروس های نامبرده در کارت عروسی با داماد در یک روستا زندگی می کنند اما عروس دیگر از روستای مجاور انتخاب شده است.خانواده ی هر دو عروس از این مراسم خاص مطلع هستند و هیچ مشکلی با شرایط ندارند.

برچسب‌ها: ,

جدیدترین مطالب