شب زفاف داماد 12 ساله و عروس 11 ساله

شب زفاف داماد 12 ساله و عروس 11 ساله

شب زفاف داماد 12 ساله و عروس 11 ساله

پسر 12 ساله با یک دختر 11 ساله خوشگل ازدواج کرد. در جشن عروسی این دختر و پسر همه فامیل حضور داشتند و پس از اینکه عروس و داماد نوجوان به حجله رفتند جنجال رسانه ای به پا شد.

 

نامزدی و شب زفاف پسر 12 ساله با دختر عموی 11 ساله اش در مصر، مردم این شهر را شوکه کرد تا جایی که صدای رییس مرکز کمک های حقوقی زنان نیز به صدا در آمد.

 

اعلام نامزدی پسر 12 ساله مصری با دختر عموی 11 ساله‌اش در جریان برگزاری جشن عروسی برادر بزرگتر پسربچه باعث شوک میهمانان شد.«عمر» 12 ساله – داماد کوچک – پس از اعلام رسمی نامزدی‌اش گفت: بسیار خوشحالم که در آینده‌ای نه چندان دور با دختر عمویم «غرام» ازدواج خواهم کرد.

 

پدر عمر به خبرنگاران گفت که هیچ مشکلی درباره این وصلت دیده نمی‌شود. به همین خاطر در عروسی پسر بزرگترم تصمیم گرفتم نامزدی پسر کوچکترم را هم اعلام کنم.این در حالی است که بر اساس قوانین مصر ازدواج زیر سن قانونی 18 سال ممنوع است.در پی انتشار این خبر که واکنش‌های زیادی درمیان مردم مصر و رسانه‌ها داشت،

 

به گزارش سماتک رئیس مرکز کمک‌های حقوقی زنان اعلام کرد: در این ارتباط شکایتی تنظیم خواهد شد و موضوع را از طریق قانونی پیگیری خواهیم کرد، چراکه ازدواج دختران در این سن فرصت برابری با مردان از جمله تحصیل و حضور در عرصه‌های اجتماعی را از آنان خواهد گرفت.از سوی دیگر پدر «عمر» گفته: پسرش و دختربرادرش به یکدیگر علاقه‌مند هستند و پس از رسیدن به سن قانونی ازدواج خواهند کرد.

شب زفاف داماد 12 ساله و عروس 11 ساله

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب