لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

شب زفاف عروس 5 ساله با داماد 9 ساله + تصاویر

شب زفاف عروس 5 ساله با داماد 9 ساله + تصاویر

شب زفاف عروس 5 ساله با داماد 9 ساله

مردم هندوستان رسم های عجیبی در زندگی خود دارند سنت ازدواج یکی از این رسم ها می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شب زفاف عروس 5 ساله با داماد 9 ساله را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

خبری که در فضای مجازی خیلی سریع منتشر شد ازدواج کودکان  هندی با سن خیلی کم بود مردم هند برای ازدواج سنتهای قدیمی و خیلی بدی دارند که این سنت ها را روی فرزندانشان در سن خیلی کم اجرا می نمایند تکرار ازدواج بچه ها و عروس و داماد های کم سن و سال در فضای مجازی جنجال به پا کرد ، این بار عروس 5 ساله را با داماد 9 ساله برای برگزاری مراسم ازدواج بسیار زودهنگامشان آورده بودند که همه چیز به هم ریخت.

 

تصاویر و ویدئوی منتشر شده که در یکی از روستاهای هندوستان ضبط شده است نشان می دهد که چطور والدین بی تدبیر فرزندانشان را از تمام لذت های دوران زیبای کودکی محروم می کنند.

شب زفاف عروس 5 ساله با داماد 9 ساله + تصاویر

ازدواج بچه ها در منطقه ای در هند برای اجرای رسم عجیب قدیمی

 

ازدواج جنجالی بچه ها طبق رسمی بعد از مرگ یکی از اعضای خانواده

ازدواج تکان دهنده دو کودک در “تلنگا” ی هند و البته اقدام سریع نیروهای پلیس و اعضای حمایت از کودکان که منجر به توقف مراسم شد به سرعت در این کشور منتشر و با واکنش هایی همراه شد.

 

یکی از میهمانان حاضر در این مراسم که با گوشی موبایلش در حال فیلمبرداری بود هنگامی که نیروهای مسئول فرا رسیدند دوربین خود را خاموش نکرد و به ضبط ادامه داد . در ویدئو مشاهده می شود که دختر و پسربچه را وارد محل برگزاری مراسم می کنند که چند دقیقه بعد ناگهان مسئولان وارد مراسم شده و این اقدام زشت را متوقف می کنند.

 

در کمال ناباوری برگزار کننده و اداره کننده این مراسم والدین دختربچه 5 ساله بودند که بنا بر یک باور قدیمی غیرمعقول اقدام به این کار کردند.

شب زفاف عروس 5 ساله با داماد 9 ساله + تصاویر

ازدواج بچه ها در هند ، عروس 5 ساله و داماد 9 ساله

 

والدین عروس 5 ساله به نیروهای پلیس گفته اند که به تازگی یکی از اعضای خانواده فوت کرده است ، به گزارش سماتک طبق یک رسم قدیمی اقوام به خانه ای که فردی در آن مرده باشد نمی آیند تا زمانی که مراسم و جشنی مثل جشن ازدواج در آن خانه برگزار شود.

شب زفاف عروس 5 ساله با داماد 9 ساله + تصاویر

تنها عکس منتشر شده از عروس 5 ساله

 

ما هم برای اجرای این رسم و برای آنکه اقوام دوباره به منزل ما بیایند تصمیم گرفتیم جشن ازدواجی برای دخترمان برگزار کنیم.

 

بر اساس گزارشات در همان روستا دختر 14 ساله ای با اعضای این سازمان صحبت کرد و گفت که مشابه همین مراسم و برای ارای همین رسم برای من مراسم ازدواج برگزار کرده بودند که من فرار کردم.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب