قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

عروسی یک دختر همزمان با دو داماد + تصاویر

عروسی یک دختر همزمان با دو داماد + تصاویر

عروسی یک دختر همزمان با دو داماد

در کشورهای عربی خیلی از مرد های عرب وقتی ازدواج می نمایند همزمان با دو دختر و یا دو عروس . و بهانه این مردها برای گرفتن دو زن در یک زمان فقط اسلام می باشد و این دختر ها هم قبول می نمایند که همزمان زن یک مرد باشند ولی در کشور نپال رسم عجیبی وجود دارد که دختران با پسرهای یک خانواده ازدواج نمایند این یک سنت تلقی می شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عروسی یک دختر همزمان با دو داماد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

ازدواج همزمان یک زن با ۲ برادر

خانم “تاشی سانگمو” در سن ۱۷ سالگی بصورت همزمان با ۲ برادر ازدواج کرد. 

 

این نوع ازدواج که در میان قبایل دور افتاده کشور نپال رایج است، از نظر ساکنان آن امری کاملا عادی است و حتی این کار خود را از چند جهت مفید می دانند.

تاشی سانگمو در خصوص ازدواج همزمان با ۲ برادر میگوید: زندگی به این شیوه بسیار آسان تر خواهد بود، چون به جای اینکه ثروت و دارایی خانواده به چند بخش تقسیم شود، همه در خانواده باقی می ماند و من نیز مسئول آن خواهم بود.

 

زمانیکه “تاشی سانگمو” با مینگمار لاما ۱۴ ساله ازدواج کرد، برادر شوهرش باسانگ ۱۱ سال سن داشت و چنین مقرر شد که بعد از ازدواج دختر با برادر بزرگ تر مراسم ازدواج او با برادر کوچکتر نیز برگزار شود.

 

باسانگ میگوید: در این شیوه ازدواج، گذراندن زندگی برای همه ما آسان تر خواهد بود.

 

در این شیوه ازدواج معمولا دختر با پسر بزرگتر خانواده ازدواج می کند و پس از آن به برادر کوچک تر اجازه ازدواج با او داده میشود.

 

اما بهای این کار برای برادر کوچکتر این خواهد بود که مسئولیت پخت و پز و بزرگ کردن فرزندان بر عهده اوست و زن آنها هم مسئول دخل و خرج خانواده است.

 

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب