نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ماجرای عشق زن جوان به همسر معلول

ماجرای عشق زن جوان به همسر معلول

برخی از ما انسان ها فکر می کنیم که در زندگی زناشویی اگر مشکلی به وجود آمد باید ازهم دیگر جدا شد تا حداقل یکی از طرفین زندگی راحتی داشته باشد اما وفاداری و ابتکار یکی از زنان چینی  برای نگهداری شوهر معلولش به همه نشان می دهد که می توان باوجود برخی ازمشکلات  بازهم درکنار هم به خوبی زندگی کرد.

 

ماجرای عشق زن جوان به همسر معلول

 

مراقبت عجیب از شوهر معلول

در یکی از عجیب ترین داستان های علاقه و وابستگی زوج ها به یکدیگر، به مورد یک خانم چینی برمی خوریم که از شوهر معلولش طلاق گرفت و با بهترین دوست او ازدواج کرد و حالا هر دو از شوهر سابق او مراقبت می کنند!

 

به گزارش سایت سماتک ژو ژیهان و ژی ژیپینگ اهل شهر انکانگ چین در سال 1996 ازدواج کردند و یک سال بعد صاحب یک دختر شدند. آنها زندگی شاد و خوشبختی داشتند و چند سال بعد ژیپینگ نوزاد پسر سالمی به دنیا آورد و شادی آنها مضاعف شد. ولی در سال 2002 خوشبختی آنها با تصادف شدید مرد خانواده خدشه دار شد، این تصادف منجر به فلج شدن او از ناحیه کمر به پایین شد.

 

به عنوان غرامت 40000یوآن (6000 دلار) به وی پرداخت شد ولی برای همیشه توانایی راه رفتن را از دست داده بود.

 

این مرد حرف های همسایگان را به خاطر می آورد که می گفتند مطمئنا همسرش پس از تنها سه ماه او را ترک خواهد کرد ولی ژیپینگ ثابت کرد که همه اشتباه فکر می کنند و برای سال های متمادی همراه با بچه ها در کنار او ماند.

 

ولی آقای ژو خوشبختی همسرش را می خواست و از این رو اصرار داشت تا وی طلاق گرفته و مرد دیگری را پیدا کند که بتواند او را خوشبخت کرده و از او درست مراقبت کند. ولی زن حرف های او را نشنیده می گرفت و سال ها درخواست وی را نمی پذیرفت.

همسر سابق به شدت اصرار به ازدواج مجدد همسرش داشت سرانجام در سال 2009 با اصرار های زیاد شوهر معلولش از وی طلاق گرفت و با همکار و بهترین دوست او به نام لیو زونگکیو ازدواج کرد و در سال 2012، پسری را از شوهر دوم به دنیا آورد ولی هرگز همسر سابقش را ترک نکرد ، درعوض او و آقای لیو با یکدیگر شروع به مراقبت از شوهر سابق زن و بچه ها کردند.

ماجرای عشق زن جوان به همسر معلول

همسرمعلول اصرار به ازدواج مجدد همسرش داشت

 

خانواده شش نفره آنها با هم و در زیر یک سقف زندگی می کنند. به گزارش سماتکآقای ژو از اینکه همسر سابقش توانسته یک شوهر خوب داشته باشد و همچنین بزرگ شدن فرزندانشان را می بیند، خوشحال است و از سوی دیگر ژیپینگ نیز از این که می تواند از شوهر سابقش مراقبت کند ، بدون آنکه مدام تحت فشار برای ترک کردن او باشد، راضی است.

 

عشق گاهی می تواند عجیب ولی شگفت انگیز باشد.

ماجرای عشق زن جوان به همسر معلول

این زن از همسر دومش صاحب یک پسر است و از ازدواج سابقش دو فرزند دارد

 

ماجرای عشق زن جوان به همسر معلول

این زن به همراه شوهر دوم و شوهر سابقش و فرزندانشان خانواده شش نفره ای را تشکیل داده اند!

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب