قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

عمل جراحی زیبایی برای شبیه شدن به ایوانکا + تصاویر

عمل جراحی زیبایی برای شبیه شدن به ایوانکا + تصاویر

عمل جراحی زیبایی برای شبیه شدن به ایوانکا

ایوانکا ترامپ یکی از مدلینگ های سابق آمریکا است و او دختر رئیس خمهور دونالد ترامپ می باشد چهره او زیبا و اندامی متناسب دارد خیلی از خانم ها دوست دارند شبیه ایوانکا ترامپ شوند و برای اینکه شبیه او شوند دست به عمل های جراحی زیبایی میزنند پزشکان در آمریکا می گویند خیلی از خانم ها مراجعه نموده و خواستار این می باشند که چهره خود را مانند ایوانکا ترامپ نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عمل جراحی زیبایی برای شبیه شدن به ایوانکا را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

شبیه شدن به ایوانکا دختر ترامپ این روزها آرزوی بسیاری از دختران آمریکایی شده است.

 

یک زن ۳۳ ساله با چندین عمل جراحی زیبایی تلاش کرده که خود را شبیه ایوانکا دختر ترامپ دراورد!

 

ایوانکا ترامپ قبل از ریاست جمهوری پدرش هم در امریکا معروف بود ولی با رئیس جمهور شدن پدرش این روزها بسیاری از زنان دوست دارند شبیه او شوند و ایوانکا را زیباترین دختر آمریکا میدانند.

 

ایوانکا در نظرسنجی یکی از شبکه های امریکا در حال حاضر محبوب ترین چهره آمریکایی انتخاب شده است و همه جوانان امریکایی به او علاقمند شده اند به همین منظور همه مردم او را بانور اول امریکا میدانند نه مادرش را.

 

ایوانکا ترامپ امروزه به واسطه اخبار سیاسی نامش بسیار زیاد در جهان شنیده میشود و همچنی پست جدید او به عنوان مشاور سیاسی پدرش همیشه تیتر اول خبرهای امریکا میباشد که باعث شده بسیار زیاد دیده شود.

 

شبیه شدن به ایوانکا ترامپ آروزی دختران آمریکا

عمل جراحی زیبایی برای شبیه شدن به ایوانکا + تصاویر

به جرات می توان ادعا کرد که ایوانکا یکی از مشهورترین ترامپ هاست.یکی از دلایل اصلی این امر، زیبایی ظاهری اوست.

 

برای اثبات این ادعا همین کافی است که بدانید به تازگی در آمریکا موجی برای جراحی پلاستیک به راه افتاده که زنان زیادی تمایل دارند خود را شبیه ایوانکا کنند و برای این هدف، پول های زیادی هم هزینه می کنند.

 

 بر اساس ادعای جراحان زیبایی این کشور، زنان زیادی به آن ها مراجعه کرده و می خواهند تا بینی یا تمامی صورت خود را به مدل ایوانکا ترامپ جراحی کنند.

 

جراحی برای شبیه شدن به ایوانکا ترامپ

عمل جراحی زیبایی برای شبیه شدن به ایوانکا + تصاویر

در میان مراجعان متعدد، دو زن در این میان توجه بیشتری را به خود جلب کردند. ماجرا این است که زنان یاد شده به برنامه تلویزیونی «نایت لاین» شبکه ای بی سی اجازه دادند تا از تمامی روند جراحی پلاستیک آن ها فیلم برداری کرده و آن را پخش کنند.

 

بد نیست یادآوری کنیم که ایوانکا ترامپ از دوران نوجوانی که در صنعت مدلینگ مشغول به فعالیت بود، چهره ای شناخته شده در آمریکا محسوب می شد. پس از آن نیز با راه اندازی کسب و کار شخصی خود و موفقیت در آن زمینه، بیشتر نامش بر سر زبان ها افتاد. یکی از زنانی که به شدت تمایل داشته تا شبیه ایوانکا ترامپ بشود، خانمی ۳۳ ساله به نام تیفانی تیلور است که در طول ماه های گذشته، چندین بار زیر تیغ جراحی رفته تا به هدفش نائل شود.

 

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب