الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

عکس پسری که در جنینی دنیا را تکان داد

عکس پسری که در جنینی دنیا را تکان داد

عکس پسری که در جنینی دنیا را تکان داد

 

معمولا جنین نمیتواند کاری انجام دهد و به صورت طبیعی جنین انسان قادر به کاری در حال به دنیا آمدن نیست ولی این نوزاد پسر در حال به دنیا آمدن کار تکان دهنده و حیرت انگیزی را انجام داده است.

 

 این پسر در زمان تولد با کاری که انجام داد همه را شوکه کرد. این عکس در ۱۹ آگوست سال ۱۹۹۹ توسط مایکل کلنسى عکاس مجله یو.اس تودی گرفته شده است . جنینی که در این عکس دست جراح را در دست خود گرفته جنینی است که دچار بیماری مادرزادی اسپاینا بیفیدا..

 

(بیرون زدگی نخاع به علت بسته‌نشدن کانال نخاعی ) بوده است . در صورتی که حاملگی و رشد جنین به همین شکل ادامه می یافت در ماه های آتی احتمال مرگ و یا فلج جنین بسیار بالا بود و برای اولین بار در تاریخ پزشکی قرار شد این جنین در هفته ۲۱ بارداری در داخل رحم مادر توسط جراح تحت عمل قرار گیرد .

عکس حیرت آور جنینی این پسر

عکس پسری که در جنینی دنیا را تکان داد

نام این کودک ساموئل و نام جراح دکتر جوزف برونر است . این عمل در یک مرکز پزشکی دانشگاهی انجام شد. این عکس بارها در اینترنت انتشار یافت بدون آنکه داستان واقعی آن در جایی ذکر گردد

 

و هر چه انتشار یافت بیشتر به افسانه و تخیلات گویندگان آن ارتباط داشت .بعد از عمل ، این جنین ( ساموئل فعلی ) دست خود را از داخل رحم خارج کرد و انگشت جراح را در دست گرفت و با قدرت فشرد به شکلی که دکتر برونر در تن خود ارتعاش و مورموری را احساس کرد .

 

در این لحظه عکاس یو.اس.تودی که برای ثبت تاریخ اولین جراحی داخل رحم در محل حاضر بود تصویری را شکار کرد که افکار عمومی جهان را تحت تاثیر قرار داد. عکاس می گوید من در کناری ایستاده بودم و به رحم مادر نگاه می کردم ناگهان لرزش رحم را دیدم و خواستم

 

از آن عکس بگیرم که ناگهان یک دست از داخل آن خارج شد و دست جراح را فشرد . من عکس خود را گرفته بودم و این داستان آنقدر سریع بود که پرستار پشت سر من فریاد کشید وآی چه اتفاقی افتاده است . این عکس به سرعت در فاکس نیوز و سراسر جهان ارتباطات انتشار یافت .

 

مطالب مرتبط:

وضعیت جنین و مادر در هفته سوم بارداری

عکس جنین شتر سوخاری شده

جنین دوقلو در شکم پسر نوجوان + تصاویر

سقط جنین و احکام دینی در مورد سقط جنین

دانستنی های مهم در رابطه با جفت جنین

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری