قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

فرمول ریاضی که میزان زیبایی چهره شما را به عدد بدست می آورد

فرمول ریاضی که میزان زیبایی چهره شما را به عدد بدست می آورد

فرمول ریاضی که میزان زیبایی چهره شما را به عدد بدست می آورد

 

میزان زیبایی هر فرد با دیگری متفاوت است و ممکن است از نظر شما فردی زیبا به نظر برسد و از نظر دوست تان اینطور نباشد . اما به تازگی فرمول ریاضی پیدا شده است که میزان زیبایی چهره هر فرد را به عدد بدست می آورد.

 

بسیاری از ما می دانیم زیبایی، مفهومی نسبی و کاملا سلیقه ای است که از فردی به فرد دیگر می تواند تفاوت های فاحشی داشته باشد. اما جولین دا سیلوا، جراح زیبایی مقیم لندن بر این باور است با استفاده از یک فرمول ریاضی موسوم به “فرمول طلایی” قادر است زیباترین چهره جهان را معرفی کند.

 

جولین در گفتگو با روزنامه دیلی میل انگلیس با نام بردن از چهره های سرشناسی همچون کیم کارداشیان و کیت موس، مدعی شده است، اَمبر هِرد -بازیگر معروف هالیوود زیباترین چهره جهان را داراست.

 

بر اساس این فرمول، خانم امبر هرد ۹۱٫۸۵ درصد با شاخص های زیبایی این فرمول مطابقت دارد. فرمولی باستانی که ریشه ای یونانی دارد و تا سالها تصور می شده است فرمولی سری برای کمال و زیبایی است.

 

با مقایسه عکس های مختلف این هنرپیشه معروف و بررسی نموداری اجزا مختلف چهره وی همچون چشم ها، ابروها، بینی، لبها، چانه و گونه ها، ترکیب خانم امبر هرد با ۹۱٫۸۵ درصد بالاترین تطابق را به خود اختصاص داده است.

 

کیم کارداشیان با ۹۱٫۳۹ و کیت موس با ۹۱٫۰۶ درصد به ترتیب جایگاه های بعدی را تصاحب کرده اند. همچنین امیلی راتاجکووسکی -مدل معروف- با ۹۰٫۸ و کدال جِنِر -خواننده آمریکایی- با ۹۰٫۱۸ در دیگر رده های ارزشمند این جدول قرار گرفته اند.

 

وب سایت دکتر دا سیلوا که خود را جراح زیبایی با تخصص چشم، بینی و گردن معرفی می کند، فرمولی را به خانمها پیشنهاد می دهد که از طریق آن بتوانند زیبایی ظاهری خود را تخمین بزنند.

فرمول ریاضی که میزان زیبایی چهره شما را به عدد بدست می آورد

این در حالی است که «جان آلن پائولو»، استاد ریاضی در دانشگاه لندن، با زیر سئوال بردن این ادعا تاکید می کند: هیچ توضیح علمی ای برای این مدعا وجود ندارد. در واقع این فرمول را به هیچ وجه نمی توان شاخصی علمی برای تخمین زیبایی درنظر گرفت.

 

این استاد علوم ریاضی در پایان تاکید می کند فرمول های مشابه دیگری وجود دارد که شاید نتایج کاملا متفاوتی در اختیار علاقمندان قرار دهد.

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب