قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

قهر یک زن و شوهر ژاپنی و آشتی بعد از 20 سال + تصاویر

قهر یک زن و شوهر ژاپنی و آشتی بعد از 20 سال + تصاویر

قهر یک زن و شوهر ژاپنی و آشتی بعد از 20 سال

قهر کردن زن و شوهری همیشه بوده و هست ولی اگر مدت آن طولانی تر باشد کمی تعجب برانگیز می شود و باید راه چاره ای برای این قهر پیدا کنند یک زوج ژاپنی حدودا 20 سال با هم قهر بودند و در یک خانه زندگی می کردند ولی بعد از 20 سال آشتی نمودند این قهر و آشتی 20 ساله در ژاپن جنجال آفرید.

 

قهر زن و شوهر ژاپنی 20 سال طول کشید

قهر و آشتی بخشی از زندگی زن و شوهرهاست و نمی توان گفت که هیچ زوجی در طول زندگی مشترک خود آن را تجربه نکرده اند ولی بعضی از زوجین بیش از حد ها را تجربه کرده اند مثل زوج ژاپنی که 20 سال با هم قهر بودند.

 

” اوتو ” مردی است که دو دهه از زندگی مشترک خود را با قهر سپری کرده است آن هم تنها به دلیل حسادت به علاقه ی همسرش به فرزندانش.

قهر یک زن و شوهر ژاپنی و آشتی بعد از 20 سال + تصاویر

این زوج خبرساز ژاپنی 3 فرزند دارند که کوچکترین آنها 20 سال دارد ، ماجرای قهر انها هم از بعد از متولد شدن فرزند کوچکتر آغاز شد.

 

این مرد به دلیل حسادت سالهای طولانی را با همسرش صحبت نکرده و با فرزندانش هم به سختی و بی احساس صحبت می کرده است.

 

این ماجرا از زمانی رسانه ای شد که پسر کوچک خانواده برای درخواست کمک در رابطه با حل مشکل اختلاف آزاردهنده والدینش به یکی از شبکه های تلویزیونی ژاپن نامه نوشت.

 

پسر جوان در نامه از مشکل عجیب و غریب والدینش گفت و سختی که به دلیل این رابطه سرد تحمل می کند را به عنوان بدترین مشکل روحی زندگی اش را بیان کرد.

قهر یک زن و شوهر ژاپنی و آشتی بعد از 20 سال + تصاویر

عکس فرزندان زوج ژاپنی رکورد دار قهر زن و شوهر

 

“یوشیکی” می گوید:از زمانی که یادم می آید پدرم با مادرم صحبت نمی کند ، مادرم به طور عادی سعی می کند با او رابطه برقرار کرده و مدام صحبت می کند اما هیچ جوابی از پدر شنیده نمی شود.

 

پدر خانواده در پاسخ به این مسئله و خبر می گوید:

20 سال است که با همسرم قهر هستم و با او صحبت نمی کنم. همسرم زن خوبی است اما بعد از تولد فرزندانمان دیگر به من توجهی نکرد و تمام وقت و انرژی خود را برای رسیدگی به بچه ها صرف می کرد تا اینکه یک روز بالاخره تصمیم گرفتم برای همیشه با او قهر کنم. یک جورایی به این رابطه صمیمی و عاشقانه ای که بین او و فرزندانم بود حسادت می کردم.حالا بعد از این همه سال احساس پشیمانی می کنم چرا که هرگز نمی توان به ان روزها بازگردم.

 

یکی از برنامه های تلویزیونی ژاپن بعد از دریافت نامه تصمیم گرفت تا به این قهر طولانی مدت پایان داده و زوج خبرساز را آشتی بدهند.

قهر یک زن و شوهر ژاپنی و آشتی بعد از 20 سال + تصاویر

لحظه آشتی کنان و پایان گرفتن قهر 20 ساله زن و شوهر ژاپنی

 

بالاخره پدر خانواده پذیرفت تا با همسرش آشتی کند و قول داد تا به این سکوت پایان بخشد.

 

مطالب مرتبط:

علت قهر و مشاجره رابطه زوجین چیست

فرق قهر کردن زنان با مردان

اس ام اس های جدید ویژه قهر، جدایی و کات کردن رابطه (1)

با همسری که مدام قهر می کند چگونه رفتار کنیم؟

جالب ترین پیامک های آشتی و قهر (135)

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری