قیافه خوشگل پسر چینی دردسر ساز شد + تصاویر

قیافه خوشگل پسر چینی دردسر ساز شد + تصاویر

قیافه خوشگل پسر چینی دردسر ساز شد

پسر چینی که قیافه بسیار خوشگلی دارد در خانواده زشتی بزرگ شده بود پدرش باورش نمیشد که او پسرش می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قیافه خوشگل پسر چینی دردسر ساز شد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سماتک: مادر چینی بعد از جواب آزمایش DNA که نشان می‌داد پسری که ۲۸ سال بزرگش کرده، پسر واقعیش نیست، قلبش شکست. شوهر سابق او شک کرد و درخواست این آزمایش را داد، زیرا او نمی‌توانست درک کند چطور پسر آن‌ها می‌تواند این قدر خوش قیافه باشد. مادر پسر جوان می گوید که از وقتی پسرش به دنیا آمده، دوستان و خانواده همیشه درباره چهره متفاوت کودک و اینکه در مقایسه با پدر و مادرش چقدر زیباتر است، شگفت زده می‌شدند. در طول سال ها، همه این نظرات بذر شک و تردید را در ذهن شوهر زن کاشت و ازدواج آن‌ها را تحت تاثیر قرار داد.

 

تمام بحث هایی که خوشگل بودن پسر ایجاد کرد در نهایت منجر به طلاق شد، اما این جدایی برای از بین بردن شک مرد کافی نبود. آن‌ها در سال ۲۰۰۴ جدا شدند، اما هفت سال بعد، مرد تقاضای آزمایش DNA کرد تا مطمئن شود پسری که آن‌ها با هم بزرگ کرده اند واقعا از گوشت و خونشان است.

نتیجه آزمایش نشان داد که حق با پدر بوده و این پسرخوشگل، پسر  واقعی آن‌ها نیست. هر دو از این خبر ناراحت شدند و نمی‌خواستند باور کنند. در سال ۲۰۱۶ آزمایش دیگری دادند، اما باز هم نتیجه همان بود. این پسر خوشگل در سال ۱۹۸۹ در بیمارستانی در شانگهای به دنیا آمد و مادرش هنگام تولد شک کرد که او عوض شده است. اما بیمارستان از توضیح دادن به این خانواده خودداری کرد، زیرا آن‌ها نمی‌توانستند مدارک آن زمان را پیدا کنند. آن‌ها از بیمارستان شکایت کرده و امیدوارند والدین واقعی او را پیدا کنند و هیچ راهنمایی ندارند جز این که والدینش به همان اندازه خوش قیافه هستند.

 

 

قیافه خوشگل پسر چینی دردسر ساز شد و باعث شد خانواده او به فرزندشان شک نمایند که او پسر خوشگل واقعی آنها باشد این شک درست از آب درآمده و در آزمایش خون و دی ان ای پسر خوشگل معلوم شد که اصلا پسر این خانواده چینی نمی باشند .

 

قیافه خوشگل پسر چینی دردسر ساز شد

قیافه خوشگل پسر چینی دردسر ساز شد + تصاویر

قیافه خوشگل پسر چینی دردسر ساز شد + تصاویر

قیافه خوشگل پسر چینی دردسر ساز شد

 

منبع: bartarinha.ir

جدیدترین مطالب