نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

قیمت گرانترین خرمای ایران با روکش طلا + عکس

قیمت گرانترین خرمای ایران با روکش طلا + عکس

قیمت گرانترین خرمای ایران با روکش طلا

گرانترین خرمای ایران با روکش طلا و پر شده از مغز پسته به بازار آمد این خبر روز گذشته در یکی از سایت های خرید و فروش کالا تبلیغ شده بود. قیمت گرانترین خرمای ایران با روکش طلا هر عدد 85 هزار تومان است که فروشنده قیمت 8 عدد خرما با روکش طلا را 680 هزار تومان درج کرده است. تصاویری در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد خرمای لاکچری با روکش طلا به قیمت سرسام آور در حال فروش است.

قیمت گرانترین خرمای ایران با روکش طلا + عکس

گرانترین خرمای صادرانی ایران

شاید غیرقابل باور باشد که تعداد هشت عدد خرما در کشورمان به قیمت 680 هزار تومان به فروش برسد ولی این اتفاق رخ داده است و این گرانترین خرمای صادرانی ایران شده است. براساس توضیحات مندرج در آگهی فروش گرانترین خرمای صادراتی ایران با روکش طلا ، این خرما با روکشی از طلای 23 عیار فرانسوی و پرشده با خلال پسته در بسته‌بندی لوکس به فروش می‌رسد.

قیمت گرانترین خرمای ایران با روکش طلا + عکس

خرمای لاکچری با روکش طلا قطعاً محصولی فرا لاکچری است و فروشنده آن در شعار خود اعلام کرده است که محصولات این شرکت درخور زندگی شاهانه است. فروش چنین محصولی در ماه مبارک رمضان در حالی که در روزهای اخیر افزایش قیمت ها نیز خبرساز شده بود، مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

قیمت گرانترین خرمای ایران با روکش طلا + عکس

عکس خرما با روکش طلا و مغز پسته

گفتنی است؛ در گذشته نه چندان دور سرو بستنی طلا در برج میلاد خبرساز شده بود که مراجع تقلید اعلام کردند خوردن هرگونه بستنی حاوی عنصر طلا، حرام است. پس از انتشار این حکم شهرداری تهران نیز اعلام کرد جلوی عرضه این نوع بستنی ها را خواهد گرفت. بستنی با روکش طلا تنها محصول طلایی پرحاشیه نبود و پیش از آن نیز پیتزا با روکش طلا طلا و مواردی از این دست خبرساز شده بود. تصاویر گرانترین خرمای ایران با روکش طلا و مغز پسته را در بالا مشاهده کردید.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب