قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

لذت و هیجان در اسکی روی ابر!

لذت و هیجان در اسکی روی ابر!

آیا تاکنون اسکی روی ابر دیده بودید؟ 

ورزش اسکی یکی از هیجان انگیز ترین ورزش های دنیا است که طرفداران بسیار زیادی دارد. اما تا کنون چیزی درباره اسکی روی ابر شنیده بودید؟ این بازی هیجان انگیز که در ارتفاعات بالا انجام میشود علاوه بر مهارت در اسکی، غلبه بر ترس از ارتفاع و آمادگی جسمانی بالایی را نیز میطلبد. در زیر گزارشی از این ورزش هیجان انگیز با هم خواهیم دید.

 

عملکرد تخته اسکی پرنده درست مشابه بالهای هواپیما است به‌ طوری که اسکی‌باز با ایستادن روی تخته و متصل کردن پاها به آن می‌تواند مشابه شرایط اسکی روی آب این بار به دنبال هواپیما پرواز کند.

 

سخنگوی شرکت سازنده تخته اسکی پرنده اعلام کرد: نمونه آزمایشی با در نظر گرفتن کلیه فاکتورهای ایمنی و کنترلی با موفقیت در تونل باد آزمایش شد. همچنین به منظور فراهم کردن حداکثر ایمنی پرواز برای اسکی‌باز یک مجموعه حرفه‌ای چتر نجات در این اسکی تعبیه خواهد شد.

 

براندون میکسل، خلبان یا اسکی‌باز پرنده در مورد تجربه اولین پرواز در تونل باد عنوان کرد: هدف اصلی آزمایش در تونل باد بررسی میزان تحمل و پایداری تخته پرنده و اسکی‌باز در فشار باد واقعی درست مانند حالت پرواز با کابل متصل به پشت هواپیمای سبک وزن است.

 

وی در ادامه افزود: در شرایط تونل باد نیز از کابل اتصال مشابه نمونه طراحی شده استفاده شد. این کابل به طول 13 متر در داخل تونل باد نصب شد تا شرایط هرچه بیشتر به واقعیت تبدیل شود.

 

میکسل پس از انجام پرواز آزمایشی به مدت 15 دقیقه توانست پرواز با ثبات و با حداکثر سرعت 121 کیلومتر در ساعت را تجربه کند.

 

مدیر شرکت سازنده تخته اسکی پرنده عنوان کرد: پس از موفقیت فاز آزمایشی این پروژه، پرواز در شرایط واقعی به علت کمبود منابع مالی تا سال 2017 به تعویق خواهد افتاد.

لذت و هیجان در اسکی روی ابر!

ایده اسکی‌سواری بر فراز ابرها با تخته اسکی پرنده

لذت و هیجان در اسکی روی ابر!

آمادگی برای اسکی روی ابر

لذت و هیجان در اسکی روی ابر!

اسکی‌سواری بر فراز ابرها با تخته اسکی پرنده

لذت و هیجان در اسکی روی ابر!لذت و هیجان در اسکی روی ابر!

اسکی روی ابر

لذت و هیجان در اسکی روی ابر!

هیجان و لذت در اسکی روی ابر

لذت و هیجان در اسکی روی ابر!

 

لذت و هیجان در اسکی روی ابر!

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب