الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

بدترین نوع مجازات برای پسری که به دختران متلک می اندازد

بدترین نوع مجازات برای پسری که به دختران متلک می اندازد

بدترین نوع مجازات برای پسری که به دختران متلک می اندازد

 

متلک انداختن به دختران کار بسیار بد و ناپسندانه ای است و یک پسر جوان به تازگی به دلیل متلک انداختن به دختران دبیرستانی در خیابان دستگیرشد و قاضی حکم قطع زبان این پسر را صادر کرد.

 

یک پسر جوان وقتی نتوانست جلوی چشم چرانی و هوس بازی خود را بگیرد و به دختر زیبا و جوانی متلک گفت تصورش را هم نمیکرد به مجازات این جرم به قطع زبان محکوم بشود ! به گزارش سماتک در یکی از خیابان های شهر العقبه در جنوب اردن پسری به  دختر جوانی متلک گفته بود که قاضی قانون نانوشتۀ قبایل این کشور مجازات بُریدن زبان را برای وی تعیین کرد.
 

به گزارش سایت سماتک جوانی در یکی از خیابان های شهر العقبه در جنوب اردن به یک دختر متلک گفته بود که قاضی قانون نانوشتۀ قبایل این کشور مجازات بُریدن زبان را برای وی تعیین کرد ولی این جوان با وساطت های بسیار از مجازات نجات پیدا کرد.

 

مزاحمت برای زنان مزاحمت برای دختران مزاحم نوامیس مزاحم زنان متلک پرانی متلک زندگی در اردن اخبار اردن این جوان در مقابل رهایی از مجازات بریدن زبانش، باید غرامتی به ارزش ۴۰ هزار دینار (۵۶ هزار دلار) و یک دستگاه خودرو به قبیله آن دختر بدهد.

 

اختلافات و کشمکش های قبایل دختر و پسر به درگیری مسلحانه کشیده شده بود که سرانجام قاضی قانون نانوشتۀ قبایل اردن حکم به بریدن زبان پسر داد. قبایل اردن برای حل اختلافات خود به قاضی خاص خود مراجعه می کنند. مراجعه به قاضی قبایل آداب و رسومی کهن در اردن است که همچنان اجرا می شود و قاضی براساس عُرفی که قانون نانوشتۀ قبایل این کشور است ، حکم خود را صادر می کند.

 

مطالب مرتبط:

واکنش زنان و دختران ایرانی در مقابل لمس بدنی و متلک چیست؟
عاقبت پسری که به دختر ورزشکار قزاقستانی متلک گفت

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری