مراسم باکره نگه داشتن دختران در آمریکا + تصاویر

مراسم باکره نگه داشتن دختران در آمریکا + تصاویر

مراسم باکره نگه داشتن دختران در آمریکا

باکره نگه داشتن دختران در آمریکا خیلی جالب است یک مراسمی برای دختران نوجوان می گیرند و این مراسم در کلیسا برگزار می شود که باید دختران در این مراسم به کتاب مقدسشان سوگند یاد نمایند که باکره خواهند ماند و کسی حق ندارد این سوگند را بکشند در غیر این اینصورت مجازات خواهند شد در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویری از مراسم باکره نگه داشتن دختران در آمریکا  را خواهید دید با ما همراه باشید.

 

قدام عجیب برای باکره نگه داشتن دختران در آمریکا

به گزارش سماتک به نقل از دیلی خبر اقدام عجیب برای باکره نگه داشتن دختران در آمریکا در اکثر ادیان ایاتی وجود دارد که انسانها را توصیه به حفظ عفت و پاکدامنی می نماید.این ایات از زنان و مردان میخواهد چشم را به روی نامحرم ببندند.

 

از سال 1980 در ایالات متحده سنتی رواج پیدا نمود که دختران حدود 12 سال به کلیسا مراجعه می نمایند و در حضور پدر(مسیحیت معتقد است خدای یگانه در سه شخص خدای پدر، خدای پسر(که در عیسی مسیح تجسم پیدا کرد) و خدای روح‌القدس می‌باشند.

 

این سه ذات یکسانی داشته ولی از هم متمایز می‌باشند.) سوگند نامه امضا می نمایند که چشمان خود را از نامحرم بپوشند و به قولی دوروبر گناه را خط بکشند.این مراسم با حضور کشیشان کلیسا برگزار می گردد.

مراسم باکره نگه داشتن دختران در آمریکا + تصاویر

دختران 12 ساله در حالی که ملبس به لباس عروسی می گردند با کشیشان به رقص و پایکوبی می پردازند.دختران در برابر خدا سوگند یاد می نمایند تا زمانی که به صورت رسمی ازدواج ننموده اند از روابط جنسی با پسران و همچنین بوسیدن انها بپرهیزند.

مراسم باکره نگه داشتن دختران در آمریکا + تصاویر

در طی مراسم همچنین از سوی پدران حلقه باکره بودن در انگشت دختران می شود تا انها این را همیشه به یاد داشته باشند که از این تاریخ به بعد باید در حفظ عفت و پاکدامنی خود کوشا باشند.در اکثر ایالات متحده امریکا این سنت برگزار می گردد.

 

مراسم باکره نگه داشتن دختران در آمریکا + تصاویر

تعداد 60 دختر به همراه پدران خود در هتل برادمور ایالت کلورادو گرد هم آمدند تا جشن ازدواج باکره بودن دختران خود را برگزار نمایند.آقای رون یکی از کشیش های کلیسای لیوینگ استون که از شرکت کنندگان در مراسم است می گوید یکی از نکات قابل توجه این مراسم این است.

 

مراسم باکره نگه داشتن دختران در آمریکا + تصاویر

که افراد در برابر خدا سوگند یاد می نمایند از هنگامی که حلقه باکره بودن را به انگشت می نمایند یکنوع تعهد در خود ایجاد می نمایند که از این تاریخ به بعد نباید دوست پسر بگیرند و با پسران تبادل بوسه داشته باشند.در حقیقت انها با خدا ازدواج می نمایند و پدرشان دوست پسر انها محسوب می گردد.به غیر از ایالات متحده در 17 کشور دیگر نیز مراسم مشابهی به همین روش برگزار می گردد.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب