قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

مرد ایرانی که با ساخت دابشمس پولدار شد + عکس

مرد ایرانی که با ساخت دابشمس پولدار شد + عکس

مرد ایرانی که با ساخت دابشمس پولدار شد

 

محسن بروفر شخصی است که خیلی ساده با دابشمس های خودش معروف شده است و الان برای خودش میلیونر است او اصلا نمیدانست با این کار میتواند پولدار و میلیونر شود الان ایشان خیلی مشهور هستند.

 

محسن بروفر؛ این اسم را شاید تا یکسال قبل کسی نمی شناخت اما حالا یکی از ستاره های معروف فضای مجازی است. چرا؟ دلیل خیلی ساده ای دارد. او تقریبا هیچ کار خاصی نمی کند غیر از اینکه روی صدای گزارشگرهای فوتبال ادا در می آورد و دابسمش می سازد.

 

دابسمش هایی که حسابی گل کرده اند. همه چیز از آن دابسمش معروفش درباره سرهنگ علیفر شروع شد. آنجایی که برای جمله معروف «امان از فرهاد مجیدی» دابسمش ساخت. بعد از آن او یک دابسمش ساز ورزشی نامبروان شد. یک ستاره تلویزیونی که به خیلی از برنامه های رسانه ملی هم رفت .

 

عیدی که گذشت او ستاره برنامه های نوروزی بود. از برنامه ۹۰ تا باقی برنامه ها. حالا دیگر همه او را می شناسند و بروفر هم از این راه برای خودش توانسته درآمدزایی کند. این جوان در طول روزهای نمایشگاه مطبوعات برای دقایقی مهمان کافه خبر بود تا برای مان از این سرگرمی و کارش بگوید. محسن می گوید سرهنگ علی فر سر دابسمشی که درباره آردا توران ساخته ، از او دلگیر است و برایش اس ام اسی فرستاده اما می گوید خود این گزارشگر قدیمی با کارهایش حال می کند و حتی بعد از اینکه دیده مردم از این دابسمش ها خوش شان آمده ، سعی می کند طوری گزارش کند که سوژه های بیشتری دست دابسمش سازان بدهد!

 

مرد ایرانی که با ساخت دابشمس پولدار شد + عکس

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری